G. Hoof. Circa: 1900. 'Edele man met sieraden en staf'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 35 cm. In redelijke staat.
Anton Heyboer. Vrouwelijk naakt. Plakaatverf op papier. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. Spetterkip. Plakaatverf op papier. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.
Naar A. Koningh Jr. 'Romantisch Hollands wintergezicht'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 70 cm. In goede staat.
Henriëtte Dingeman-Numans. 1877 - 1955. Wilde bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 44 x 57 cm. In goede staat.
J. de Booy of Baay '41.Oude Rotterdamse haven. Olieverf op paneel. Afmeting: 33 x 60 cm. In goede staat.
Twee antieke ovale lijsten in Louis- Seize stijl met lithografieën/reproduktie. Circa 1900. Afmeting: 55 x 58 cm. en 49 x 34 cm. In goede staat.
J. Wevers. 19e Eeuw. 'Hollands stadsgezicht met figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 34 x 27 cm. In goede staat.
H. Dechmaeijer 1929. 'Dames en herenportret. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 53 - 62 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Bedoeïene Arabische man met herderstok. Circa: 1920. Olieverf op paneel. Afmeting: 42 x 32 cm. In goede staat.
F.A. Oostveen. 1885 - 1979. Aapje met fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: 32,5 x 27,5 cm. In goede staat.
H. Kollich. Vissersboten bij de kust. Zweedse school. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 45 cm. In goede staat.
Verso M. Heijnes (Marinus). 1888 - 1963. Gezicht op Kagerplassen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse school. Dorpsstraat met figuren. Verso Gerrit Lamberts, 1776 - 1850. Aquarel op papier. Afmeting: 18 x 22 cm. In redelijk/goede staat.
Jaap van Kregten. 1878 - 1967. Enschede. Bloesem op gemberpot. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 60 cm. In goede staat.
Herman Krikhaar. 1930 - 2010. Abstracte figuratieve naakte figuur. Aquarel op papier. Afmeting: 30 x 22 cm. In goede staat.
Twee maal Herman Krikhaar. '76. Epreuve d' artiste. 1930 - 2010. Portret Karel Appel. Portret Rooskens. Nr. 4/4 (Cobra vrienden). Afmeting: 35 x 32 cm. Zeefdruk op papier. In goede staat.
Wouter Stips, 2000. E/A 10/19. 1944 Wassenaar. Abstract figuratieve compositie. Ik hou je altijd vast. Lithografie op papier. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Franse school. 'Frans stadsgezicht met Moulin Rouge'. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 19 cm. In goede staat.
Joseph van de Wall Perné. 1877 - 1941. Landschap bij avondlicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 38 x 28 cm. In goede staat.
Schilder Eiben/Boekelo. Cats. Landschappen met dennenbomen en vakwerkboerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
G.F. Teyssen. 1873 - 1955. Man met sigaret in het donker. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Twee maal item uit Rusland. Betreffende: 'Kremlin', (litho ?) en Matrousjka lakwerk. Afmeting: 13 x 19 cm. en 15,5 x 7,5 cm ø. In goede staat.
Cornelis Snoeijerbosch. 1891 - 1991. Grillige boom. Aquarel op paneel. Afmeting: 100 x 75 cm. In goede staat.
Beike ? Circa: 1920. Duitse school. Berglandschap met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Japanse gekleurde houtsnedes. Gesigneerd. Eén maal landschap met figuren. Eén maal met tekst, tabakspijp en gordelknopen. Houtsnede op papier. Afmeting: 34 x 22 cm. en 22 x 17 cm. In...
Dirk Jan Ribbeling. '98. 1932 - 2013 (Arnhem). Moderne kubistische compositie. Acryl op linnen. Afmeting: 110 x 94 cm. In goede staat
P.A. Nijgh. 1876 - 1959 Enschede. Drie werken. Eén aquarel, Giethoorn. Eén ets, Molens. Eén ets, Kerk te Veere. Etsen/aquarel op papier. Afmeting: 24 - 40 cm. In goede staat.
S. Veldhuyzen. Circa: 1900. 'Dorpsgezicht met figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 40 cm. In redelijke staat.
Zeldzame 16e - 17e eeuwse Latijnse triptiek met lied in lamleder. Beschadigingen langs randen. A. Paris Chez Marcilly Rue de Petit Point No. 12. Ingekleurde gravure op papier. Afmeting: 62 x 37 x 0,4 ...
L. van Groningen. 1884 - 1970. Dorpsstraat Deventer. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Ferdinand Bac. Circa: 1915. 1859 - 1952. Feest vierende figuren bij balkon. Potlood op papier. Afmeting: 30 x 45 cm. In redelijk/goede staat.
Cornelis Johannes Snoeijerbosch. 1891-1975. Zutphen. 'Duin landschap met boom'. Afmeting: 122 x 80 cm. Olieverf op paneel. In redelijk/goede staat.
S. Martens. Strandgezicht met schelpenvisser. Circa: 1920. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Besneeuwd landschap met huisjes. Circa: 1920. Olieverf op paneel. Afmeting: 70 x 50 cm. In goede staat.
W. Raes. Eind 20e eeuw. 'Kippen voeren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 14 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa: 1920. 'Portret jonge Rembrandt'. Olieverf op linnen. Afmeting: 43 x 28 cm. In goede staat.
Vijf portretten. Onder andere met monogram 'M'. Vermoedelijk Duitse school. 20e Eeuw. Olieverf op linnen + paneel. Afmeting: 39 - 52 cm. In goede staat.
J. Infantina 1968. Verso Duitse tekst. 'Striptease danseres'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 70 cm. In goede staat.
Restsignatuur. 19e Eeuw. Portret hondje met pommel halsband. Restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 32 cm. In redelijke staat.
Bert Osterlund. Expressionistisch landschap met boten. Zweedse school. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Jacq de Groot.(4-11-1924/11-01-2010) Vier etsen. Diverse voorstellingen. Etsen op papier. Afmeting: circa 35 -50 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Oud Hollands strandgezicht met vissersvolk en bomschuiten in de ochtend. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met brood op tinnen schaal. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 13,5 cm. In goede staat.
H. Oesterschmidt. 1879 - . Duitse school. 'Eenden op waterpartij'. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 68 cm. In goede staat.
P.A. Nijgh 1949. 1876 - 1959 Enschede. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 44 x 37 cm. In goede staat.
David Schulman. 1881 - 1966. 'Riviergezicht met boerderij en paarden'. Verso D. Schulman, Laren, N.H. 1924. 'Tegen avond na regen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 48 x 70 cm. In goede staat.
W. Lammers. 1857 - 1913. Hoenderhof in stal. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 35 cm. In goede staat.