Ongesigneerd. Twee 'Bloemstillevens'. 20e Eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 33 x 40 cm. en 33 x 43 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Eenden aan de waterkant. 21e Eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
H. van Dijk. Hollandse winter met ijspret. 21e Eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
W. Poortman. 1947. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 22,5 x 17 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Landschap met bulderend hert. Circa: 1900. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 56 cm. In redelijke staat.
Olle Tandberg. Boten aan een steiger. Zweedse school. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 37 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse ingekleurde staalgravures met vogels. Artus Bertrand Gayard sculpt. Vochtvlekken. Gravures op papier. Afmeting: 25 x 39 cm. In redelijke staat.
W.H. Unger. 1929. Duitse school. Duits bergachtig landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
J. Infantino 1981. 'Muro'. Italiaanse school. Lithografie op papier. Afmeting: 32 x 22 cm. In goede staat.
Peter Cox. 1912 - 1985. Heidegezicht met berkenbomen. Olieverf op linnen. Eén klein scheurtje. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
Kees Broerse. 1900 - 1972 Enschede. Buurserzand. Aquarel op papier. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Pendant. Monogram. 20e Eeuw. Twee maal 'Arabische figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 9 x 7 cm. In goede staat.
Cordy. 20e Eeuw. Vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 21 cm. In goede staat.
Henk van de Vet. '90. 1939 - 2016. Portret Karel Appel. Lithografie op papier. Afmeting: 63 x 88 cm. In goede staat.
Eva Kiander. Zonnige landweg. Zweedse school. Olieverf op paneel. Afmeting: 27 x 22 cm. In goede staat.
S. Kramer (Simon 1940 - 2015). 'Houten huisje met duiven bij boerderij'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
P.J. Glisman. Stilleven met Keulse kruik. Olieverf op paneel. Afmeting: 45 x 60 cm. In goede staat.
J.M. Piket. Portret meisje naar .... 20e Eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.