Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

35. Januariveiling 2018

Versteigerung am Freitag, 12. Januar 2018 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

G. van Pelt, Vaas met boeket
Startpreis 160 EUR

G. van Pelt. 1873 - 1926. Vaas met boeket. Olieverf op paneel. Afmeting: 63 x 75 cm. In goede staat.

2x Ongesigneerd, Pendant, Hollandse wintergezichten met figuren.
Ergebnis: 95 EUR

Twee maal ongesigneerd. 21e Eeuw. Pendant, Hollandse wintergezichten met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

J.T. Maten, Paardenstal met boer en kip
Ergebnis: 200 EUR

J.T. Maten. 20e Eeuw. Paardenstal met boer en kip. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Henk Reerink, naar Gerard ter Borgh
Ergebnis: 200 EUR

Naar Gerard ter Borgch. 'Oud Hollands interieur met figuren. Olieverf op linnen. Met zeer grote imposante barok lijst. Afmeting: 55 x 70 cm. In goede staat.

Piet Rezelman, Dames portret
Startpreis 200 EUR

Piet Rezelman. 1887 - 1967. Dames portret. Olieverf op paneel. Afmeting: 55 x 50 cm. In goede staat.

5x 17e-18e Eeuwse gravures, Stadsgezichten
Ergebnis: 300 EUR

Vijf maal 17e - 18e eeuwse gravures. Stadsgezichten. Amsterdam, Dordrecht, Middelburg, Hondselerdijk, Paleis het Loo. Vochtvlekken. Afmeting: circa 45 x 33 cm. In redelijk/goede staat.

Henk Reerink, 'Wintergezicht'
Startpreis 150 EUR

Henk Reerink, Hengelo. 'Hollandse ijspret', naar 18e eeuws voorbeeld. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 59 cm. In goede staat.

R. Mario, 'Stilleven met divers fruit'.
Startpreis 50 EUR

R. Mario. 21e Eeuw. 'Stilleven met divers fruit'. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 25 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, 18e Eeuwse ruiter te paard.
Ergebnis: 80 EUR

Ongesigneerd. 21e Eeuw. 18e Eeuwse ruiter te paard. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

F. Swaine, 18e Eeuws pendant
Ergebnis: 360 EUR

F. Swaine. Francis Swaine. 1720 - 1780. 18e Eeuws pendant. Engelse school. Gesigneerd op voor en achterkant. Landschappen met figuren en waterpartij (rivieren). Olieverf op paneel. Afmeting: 15,4 x 10...

Henri Toulouse Lantrec, Vrouwelijk naakt in interieur
Ergebnis: 40 EUR

Henri Toulouse Lantrec. 1864 - 1901. Vrouwelijk naakt in interieur. Lithografie op papier. Afmeting: 31 x 22 cm. In goede staat.

Monogram VoH, Boerderij bij nacht
Startpreis 200 EUR

Monogram VoH. Limburgse school ? Boerderij bij nacht. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.

H. Schallenberg, Boerenhuis aan sloot
Startpreis 125 EUR

H. Schallenberg (Huibert 1883 - 1981 ), Olieverf op linnen, Boerenhuis aan een sloot met figuur in de punter bij avond 30x46cm. Cond.: G

Ludwig Müller, Zonnig dorpsgezicht
Startpreis 120 EUR

Ludwig Müller. Duitse school. Zonnig dorpsgezicht. Circa: 1915. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.

Familiewapen 19e eeuw
Startpreis 120 EUR

18e - 19e Eeuws Hollands geschilderd familiewapen met goud decor. Geslacht wapen van de familie Moolenbergh en van Overklift. Olieverf op paneel. Afmeting: 38 x 29,5 cm. In goede staat.

Jan Engel, Meisje met parasol op strand
Ergebnis: 350 EUR

Jan Engel. 1947 - 2015 (Haarlem). Meisje met parasol op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.

Henk Reerink, 'Koeien'
Startpreis 125 EUR

Henk Reerink, Hengelo. 'Koeien bij knotwilg', (naar A. Verhoesen). Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Landschap met koeien
Ergebnis: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa: 1900. Landschap met koeien. Olieverf op paneel. Afmeting: 37 x 27 cm. In goede staat.

Gerard Krol, Vaas met bloemen
Startpreis 100 EUR

Gerard Krol. 1882 - 1950 Enschede. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 41 x 31 cm. In goede staat.

Gerard Krol, Najaarsdag
Startpreis 130 EUR

Gerard Krol. 1882 - 1950 Enschede. Titel: Najaarsdag 1914. Olieverf op paneel. Afmeting: 37 x 48 cm. In goede staat.

J. van Oosten, Stilleven met knoflook en uien
Ergebnis: 60 EUR

J. van Oosten. 20e Eeuw. Stilleven met knoflook en uien. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 50 cm. In goede staat.

J. van Oosten, Stilleven met rode uien en knoflook
Ergebnis: 35 EUR

J. van Oosten. 20e Eeuw. Stilleven met rode uien en knoflook. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Paul Citroen, 'Zittend vrouwelijk naakt'.
Ergebnis: 250 EUR

Paul Citroen. 1896 - 1983. 'Zittend vrouwelijk naakt'. Houtskool op papier. Afmeting: 28 x 37 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Chique dames bij avond
Startpreis 290 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Chique dames bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: 22 x 27 cm. In goede staat.

Frans Baayens, 'Landschap in Buurse'.
Ergebnis: 60 EUR

Frans Baayens. 1896 - 1970 Enschede. 'Landschap Buurse'. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.

Ton Anconé, Boer met drie koeien op bospad
Ergebnis: 50 EUR

Ton Anconé. Oldenzaal (overleden). Vroeg werk. Boer met drie koeien op bospad. Olieverf op paneel. Afmeting: 33 x 25 cm. In goede staat.

Ton Anconé, Stilleven met rozen
Ergebnis: 50 EUR

Ton Anconé. '49. Oldenzaal (overleden). Vroeg werk. Stilleven met rozen. Olieverf op paneel. Afmeting: 28 x 19 cm. In goede staat.

Gesigneerd rechtsonder, 2 dames bij poort
Startpreis 180 EUR

Gesigneerd rechtsonder. Twee dames bij poort. Aquarel op papier. Afmeting: 37 x 51 cm. In goede staat.

Jan Bedijs Tom, Koeien bij de waterkant
Ergebnis: 260 EUR

Jan Bedijs Tom (momogram). 1813 - 1894. Koeien bij de waterkant. Aquarel op papier. Afmeting: 16 x 27 cm. In goede staat.

J. Casari, Boerderij met boomgaard en kippen
Ergebnis: 75 EUR

J. Casari. Boerderij met boomgaard en kippen. Circa: 1920. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

J. Infantino, 'Muro'.
Startpreis 60 EUR

J. Infantino 1981. 'Muro'. Italiaanse school. Lithografie op papier. Afmeting: 32 x 22 cm. In goede staat.

Martinus Nefkens, Boerderij bij berkenboom met boerin en kippen
Ergebnis: 250 EUR

Martinus Nefkens. 1866 - 1941. Boerderij bij berkenboom met boerin en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Roel Wildeboer, Vaas met bloemen
Ergebnis: 150 EUR

Roel Wildeboer. 1902 - 1989. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

2 Oude Chinese werken, Gesigneerd.
Ergebnis: 60 EUR

Twee oude Chinese werken. Gesigneerd. Eén maal vogel op bloesemtak. Op zijde geschilderd. Eén maal vlieg op blad. Litho op papier. Afmeting: 41 x 15 cm. en 30 x 20 cm. In goede staat.

Anton Funke Küpper, Stilleven met fruit, bloemen, vaas.
Ergebnis: 190 EUR

Anton Funke Küpper. 1869 - 1955. Stilleven met fruit, vaas, bloemen etc. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 75 cm. In goede staat.

Ad Verstijnen, Kok
Startpreis 100 EUR

Ad Verstijnen. 1946. Kok in originele doos. Compositie. Afmeting: 29 x 18 x 27 cm. In goede staat.

Ad Verstijnen, Kok
Startpreis 100 EUR

Ad Verstijnen. 1946. Kok in originele doos. Compositie. Afmeting: 29 x 18 x 27 cm. In goede staat.

Nils Landzelius, Kust bij avond
Ergebnis: 60 EUR

Nils Landzelius. Kust bij avond. Zweedse school. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 38 cm. In goede staat.

Joern, Expressionistisch landschap
Ergebnis: 70 EUR

Joern 1977. Expressionistisch landschap. Zweedse school. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 65 cm. In goede staat.

G. Philippe, Besneeuwd havengezicht bij maanlicht
Startpreis 100 EUR

G. Philippe. Besneeuwd havengezicht bij maanlicht. Circa: 1920. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

Lithografie, 'Vis à Vis'.
Startpreis 40 EUR

Lithografie theater 'Vis à Vis pas de Quatre'. Carl Kiefert. Lith. H.G. Banks. 20e Eeuw. Lithografie op papier. Scheurtje. Afmeting: 22 x 33 cm. In redelijk/goede staat.

B. Hoppen, Landschap met boerin en ganzen
Startpreis 200 EUR

B. Hoppen. Landschap met boerin en ganzen. Circa: 1900. Olieverf op linnen. Afmeting: 22 x 34 cm. In goede staat.

Affiche, '60-er jaren'.
Ergebnis: 30 EUR

Oude theater affiche 'Int. Trabour Club'. 60-er Jaren. Afmeting: circa 80 x 52 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Danseres
Ergebnis: 160 EUR

Anton Heyboer. Danseres. Pastel op papier. Afmeting: 35 x 40 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Kip
Ergebnis: 180 EUR

Anton Heyboer. Kip. Pastel op papier. Afmeting: 35 x 40 cm. In goede staat.

C. Noltee, Stilleven met appelen en kruik
Ergebnis: 170 EUR

Cor Noltee. Stilleven met appelen en kruik. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 24 cm. In goede staat.

C.J. de Vogel, Romatisch landschap met eenden
Startpreis 250 EUR

C.J. de Vogel. Landschap met eenden. Olieverf op paneel. Afmeting: 21 x 16 cm. In goede staat.

L. Paret, Uiterwaard met stadsgezicht
Ergebnis: 80 EUR

L. Paret. 1913. Belgische school. Uiterwaard met stadsgezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 39 x 24 cm. In goede staat.

4x Diverse 18e-19e eeuwse werken
Startpreis 35 EUR

Vier maal diverse 18e - 19e eeuwse werken. Eén aquarel met figuren en vee. J.Z. Deez ? '79. Eén ingekleurde gravure met figuren. Nürnberg bei C. Frummer. Eén gravure, dieren, Mart. Engelbrecht, excud ...

Onduidelijk gesigneerd, Spaanse stierenvechter
Startpreis 180 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Spaanse stierenvechter. ( verso landschap). Circa: 1930. Gouache op paneel. Afmeting: 40 x 32 cm. In goede staat.

A. Heyboer, Abstracte compositie
Startpreis 275 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Abstracte compositie. Plakaatverf op papier. Afmeting: 61 x 70 cm. In goede staat.

Dirk van Haaren, Zeilboten met figuren in Stadskanaal
Ergebnis: 200 EUR

Dirk van Haaren. 1878 - 1953. Zeilboten met figuren in Stadskanaal. Olieverf op paneel. Afmeting: 35 x 50 cm. In goede staat.

Guilliaume Corneille, Compositie met duiven op stropdas
Ergebnis: 180 EUR

Guilliaume Corneille. '87. 1922 - 2010. Compositie met duiven op stropdas. Lithografie op papier. Afmeting: 29 x 18 cm. In goede staat .

Pit van Loo, 'Alva Omega'.
Startpreis 200 EUR

Pit van Loo. Winsum 1905 - 1991 Haren. 'Abstract figuratief'. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Pit van Loo, 'Glazen vaas met gele bloemen'.
Startpreis 125 EUR

Pit van Loo, 1936. Winsum 1905 - 1991 Haren. 'Glazen vaas met gele bloemen'. Aquarel op papier. Afmeting: 43 x 57 cm. In goede staat.

Cesc, Spaanse school, 'Personages'.
Startpreis 50 EUR

Cesc 13/30. Francisco vilo Rufas. Spaanse school. 1927 - 2006. 'Personages'. Ets op papier. Afmeting: 25 x 35 cm. In redelijk/goede staat.

Jef Diederen, 'Moderne compositie met drie figuren'.
Ergebnis: 50 EUR

Jef Diederen 69/70. 1920 - 2009. 'Moderne compositie met drie figuren'. Lithografie op papier. Afmeting: 78 x 52 cm. In goede staat.

2x Lithografie Jamm
Ergebnis: 50 EUR

Twee maal Jamm 1997. Verso Hans Morselt, beeldend kunstenaar. Nr. 18/40, 26/40. Moderne composities. Lithografieën op papier. Afmeting: 40 x 40 cm. In goede staat.

Patty Harpenau, '2 Expressieve eieren composities'.
Startpreis 60 EUR

Twee werken van Patty Harpenau. Amsterdam 1959. 'Twee expressieve eieren composities'. Lithografieën op papier. Afmeting: 18 x 22 cm. In goede staat.

W. Bonsall, Stadsgezicht New York
Startpreis 100 EUR

W. Bonsall. Stadsgezicht New York. 20e Eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 49 x 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Verliefd stel bij lantaarnlicht
Startpreis 200 EUR

Ongesigneerd. 18e Eeuw. Verliefd stel bij lantaarnlicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 26 x 20 cm. In goede staat.

H.E. Roodenburg, Gezicht op kerk
Ergebnis: 50 EUR

H.E. Roodenburg, '51. 1895 - 1987. Gezicht op kerk met figuur. Tekening op papier. Afmeting: 20 x 35 cm. In redelijke staat.

Antiek affiche, Cartes a Jouer
Startpreis 100 EUR

Antieke Franse affiche Cartes a Jouer Francaise + Etrangeres Usines + Bureaux Rue d' Aubagne 8 Marseille. Circa: 1880. Ingekleurde gravure op papier. Afmeting: 33 x 49,5 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Religieuze afbeelding
Ergebnis: 70 EUR

Ongesigneerd. 18e eeuw.'Religieuze afbeelding met corpus christie'. Olieverf op paneel. Afmeting: 35 x 44 cm. In goede staat.

Worpswede, 'Tief im Moor'.
Ergebnis: 150 EUR

Worpswede, 1864 - 1918. 'Tief im Moor'. Worpswede, Duitse school. Original Radierung. Ets op papier. Afmeting: 62 x 88 cm. In goede staat.

F.H. Hallmann/Hullmann, 'Figuren aan het oogsten'.
Startpreis 150 EUR

F.H. Hallmann of Hullmann. 1931. Duitse naïeve school. 'Figuren aan het oogsten bij kerk'. Olieverf op linnen. Afmeting: 43 x 35 cm. In goede staat.

A. Heyboer, Abstracte compositie
Startpreis 200 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 110 x 80 cm. In goede staat.

A. Heyboer, Abstracte compositie
Ergebnis: 200 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 110 x 80 cm. In goede staat.

Wim Riem, Twents landschap met koeien en boerderij.
Ergebnis: 100 EUR

Wim Riem. 1922 - 2011 Ootmarsum. Twents landschap met koeien en boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

Wim Riem, Twents landschap bij avond met koeien.
Ergebnis: 100 EUR

Wim Riem. 1922 - 2011 Ootmarsum. Twents landschap bij avond met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

W.H. Unger, Duits bergachtig landschap
Startpreis 60 EUR

W.H. Unger. 1929. Duitse school. Duits bergachtig landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Joh. B. Hooghove, Kerk interieur
Startpreis 70 EUR

Joh. B. Hooghove. Kerk interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

W. Lammers. stalinterieur
Ergebnis: 200 EUR

W. Lammers. 1857 - 1913. Hoenderhof in stal. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 35 cm. In goede staat.

David Schulman, 'Riviergezicht met boerderij en paarden'.
Ergebnis: 360 EUR

David Schulman. 1881 - 1966. 'Riviergezicht met boerderij en paarden'. Verso D. Schulman, Laren, N.H. 1924. 'Tegen avond na regen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 48 x 70 cm. In goede staat.

A. Weczerzick, 'Duits bergachtig landschap'.
Startpreis 150 EUR

Alfred Weczerzick. 1864 - 1952. Duitse school. 'Duits bergachtig landschap met ossenspan en boer, kraaien en opkomende regenbui'. Olieverf op linnen. Afmeting: 121 x 86 cm. In goede staat.

Wilm Wouters, Twee Volendamse jongens
Ergebnis: 130 EUR

Wilm Wouters. 1887 - 1957. Twee Volendamse jongens. Litho. Afmeting: 21 x 18 cm. In goede staat.

H.A. Jaarsma, Zeilboten op zee
Startpreis 95 EUR

H.A. Jaarsma. 1928. Zeilboten op zee. Olieverf op linnen. Afmeting: 20,5 x 35,5 cm. In goede staat.

Hendrikus Elias Roodenburg, Watermolen Haaksbergen
Startpreis 100 EUR

Hendrikus Elias Roodenburg. 1895 - 1987. Watermolen Haaksbergen. Ets op papier. Afmeting: 39 x 48 cm. In goede staat.

P.A. Nijgh, Vaas met bloemen
Ergebnis: 80 EUR

P.A. Nijgh 1949. 1876 - 1959 Enschede. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 44 x 37 cm. In goede staat.

H.F. ter Beek, Paddestoelen
Startpreis 100 EUR

H.F. ter Beek. Paddestoelen. Circa: 1950. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

2x P.A. Nijgh, Twentse landschappen
Startpreis 100 EUR

Twee werken van P.A. Nijgh. 1876 - 1959 Enschede. Twentse landschappen. Aquarellen op papier. Afmeting: 40 x 34 cm en 33 x 48 cm. In redelijk/goede staat.

H. Oesterschmidt, Eenden op waterpartij'.
Ergebnis: 125 EUR

H. Oesterschmidt. 1879 - . Duitse school. 'Eenden op waterpartij'. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 68 cm. In goede staat.

4 Chinese kunstwerken
Startpreis 100 EUR

Vier oude/antieke gesigneerde Japanse/Chinese kunstwerken op papier en zijde. Afmeting: 50 x 380 cm. In redelijk/goede staat.

2x 19e Eeuwse ingelijste staalgravures (hand ingekleurd)
Startpreis 60 EUR

Twee 19e eeuwse Franse ingekleurde staalgravures met vogels. Artus Bertrand Gayard sculpt. Vochtvlekken. Gravures op papier. Afmeting: 25 x 39 cm. In redelijke staat.

Onduidelijk gesigneerd, Hollands Bevrijdingsfeest met vele figuren
Startpreis 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Hollands Bevrijdingsfeest met vele figuren. 20e Eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 40 cm. In goede staat

Theo Goedvriendt, Italië
Ergebnis: 250 EUR

Theo Goedvriendt. 1879 - 1969. Zonnig landschap Italië. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Clemens Briels, "Snoring like a dinosaur"
Ergebnis: 250 EUR

Clemens Briels. 1946 - . Nr. 156/175, 2013. Snoring the dinosaurs. Lithografie op papier. Afmeting: 39 x 50 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, 'Stilleven met brood op tinnen schaal'.
Ergebnis: 180 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met brood op tinnen schaal. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 13,5 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, 'Stilleven met fruit'.
Ergebnis: 110 EUR

C. Cornelisz. 21 Eeuw. Stilleven met fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 13,5 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, 'Stilleven met fruit'.
Ergebnis: 90 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 13,5 cm. In goede staat.

Cornelisz, 'Hollands strandgezicht'.
Ergebnis: 100 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Oud Hollands strandgezicht met vissersvolk en bomschuiten in de ochtend. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

Cornelisz, 'Stilleven met aardbeien'.
Ergebnis: 130 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met aardbeien. Olieverf op paneel. Afmeting: 13,5 x 18 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, 'Duits rivierlandschap'.
Ergebnis: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. 'Duits rivierlandschap'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

J. de Groot, 4 Etsen
Startpreis 100 EUR

Jacq de Groot. (4-11-1924/11-01-2010) Vier grote etsen. Diverse voorstellingen. Etsen op papier. Afmeting: circa 37 - 52 cm. In goede staat.

J. de Groot, 4 etsen
Ergebnis: 80 EUR

Jacq de Groot.(4-11-1924/11-01-2010) Vier etsen. Diverse voorstellingen. Etsen op papier. Afmeting: circa 35 -50 cm. In goede staat.

J. de Groot, 4 etsen
Ergebnis: 100 EUR

Jacq de Groot. (4-11-1924/ 11-01-2010) Vier etsen. Diverse voorstellingen. Etsen op papier. Afmeting: circa 30 - 70 cm. In goede staat.