G. van Pelt. 1873 - 1926. Vaas met boeket. Olieverf op paneel. Afmeting: 63 x 75 cm. In goede staat.
Twee maal ongesigneerd. 21e Eeuw. Pendant, Hollandse wintergezichten met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
J.T. Maten. 20e Eeuw. Paardenstal met boer en kip. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Naar Gerard ter Borgch. 'Oud Hollands interieur met figuren. Olieverf op linnen. Met zeer grote imposante barok lijst. Afmeting: 55 x 70 cm. In goede staat.
Piet Rezelman. 1887 - 1967. Dames portret. Olieverf op paneel. Afmeting: 55 x 50 cm. In goede staat.
Vijf maal 17e - 18e eeuwse gravures. Stadsgezichten. Amsterdam, Dordrecht, Middelburg, Hondselerdijk, Paleis het Loo. Vochtvlekken. Afmeting: circa 45 x 33 cm. In redelijk/goede staat.
Henk Reerink, Hengelo. 'Hollandse ijspret', naar 18e eeuws voorbeeld. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 59 cm. In goede staat.
R. Mario. 21e Eeuw. 'Stilleven met divers fruit'. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 25 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 21e Eeuw. 18e Eeuwse ruiter te paard. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
F. Swaine. Francis Swaine. 1720 - 1780. 18e Eeuws pendant. Engelse school. Gesigneerd op voor en achterkant. Landschappen met figuren en waterpartij (rivieren). Olieverf op paneel. Afmeting: 15,4 x 10...
Henri Toulouse Lantrec. 1864 - 1901. Vrouwelijk naakt in interieur. Lithografie op papier. Afmeting: 31 x 22 cm. In goede staat.
Monogram VoH. Limburgse school ? Boerderij bij nacht. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.
H. Schallenberg (Huibert 1883 - 1981 ), Olieverf op linnen, Boerenhuis aan een sloot met figuur in de punter bij avond 30x46cm. Cond.: G
Ludwig Müller. Duitse school. Zonnig dorpsgezicht. Circa: 1915. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Hollands geschilderd familiewapen met goud decor. Geslacht wapen van de familie Moolenbergh en van Overklift. Olieverf op paneel. Afmeting: 38 x 29,5 cm. In goede staat.
Jan Engel. 1947 - 2015 (Haarlem). Meisje met parasol op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.
Henk Reerink, Hengelo. 'Koeien bij knotwilg', (naar A. Verhoesen). Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa: 1900. Landschap met koeien. Olieverf op paneel. Afmeting: 37 x 27 cm. In goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950 Enschede. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 41 x 31 cm. In goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950 Enschede. Titel: Najaarsdag 1914. Olieverf op paneel. Afmeting: 37 x 48 cm. In goede staat.
J. van Oosten. 20e Eeuw. Stilleven met knoflook en uien. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 50 cm. In goede staat.
J. van Oosten. 20e Eeuw. Stilleven met rode uien en knoflook. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Paul Citroen. 1896 - 1983. 'Zittend vrouwelijk naakt'. Houtskool op papier. Afmeting: 28 x 37 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Chique dames bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: 22 x 27 cm. In goede staat.
Frans Baayens. 1896 - 1970 Enschede. 'Landschap Buurse'. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.
Ton Anconé. Oldenzaal (overleden). Vroeg werk. Boer met drie koeien op bospad. Olieverf op paneel. Afmeting: 33 x 25 cm. In goede staat.
Ton Anconé. '49. Oldenzaal (overleden). Vroeg werk. Stilleven met rozen. Olieverf op paneel. Afmeting: 28 x 19 cm. In goede staat.
Gesigneerd rechtsonder. Twee dames bij poort. Aquarel op papier. Afmeting: 37 x 51 cm. In goede staat.
Jan Bedijs Tom (momogram). 1813 - 1894. Koeien bij de waterkant. Aquarel op papier. Afmeting: 16 x 27 cm. In goede staat.
J. Casari. Boerderij met boomgaard en kippen. Circa: 1920. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
J. Infantino 1981. 'Muro'. Italiaanse school. Lithografie op papier. Afmeting: 32 x 22 cm. In goede staat.
Martinus Nefkens. 1866 - 1941. Boerderij bij berkenboom met boerin en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Roel Wildeboer. 1902 - 1989. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese werken. Gesigneerd. Eén maal vogel op bloesemtak. Op zijde geschilderd. Eén maal vlieg op blad. Litho op papier. Afmeting: 41 x 15 cm. en 30 x 20 cm. In goede staat.
Anton Funke Küpper. 1869 - 1955. Stilleven met fruit, vaas, bloemen etc. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 75 cm. In goede staat.
Ad Verstijnen. 1946. Kok in originele doos. Compositie. Afmeting: 29 x 18 x 27 cm. In goede staat.
Ad Verstijnen. 1946. Kok in originele doos. Compositie. Afmeting: 29 x 18 x 27 cm. In goede staat.
Nils Landzelius. Kust bij avond. Zweedse school. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 38 cm. In goede staat.
Joern 1977. Expressionistisch landschap. Zweedse school. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 65 cm. In goede staat.
G. Philippe. Besneeuwd havengezicht bij maanlicht. Circa: 1920. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Lithografie theater 'Vis à Vis pas de Quatre'. Carl Kiefert. Lith. H.G. Banks. 20e Eeuw. Lithografie op papier. Scheurtje. Afmeting: 22 x 33 cm. In redelijk/goede staat.
B. Hoppen. Landschap met boerin en ganzen. Circa: 1900. Olieverf op linnen. Afmeting: 22 x 34 cm. In goede staat.
Oude theater affiche 'Int. Trabour Club'. 60-er Jaren. Afmeting: circa 80 x 52 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. Danseres. Pastel op papier. Afmeting: 35 x 40 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. Kip. Pastel op papier. Afmeting: 35 x 40 cm. In goede staat.
Cor Noltee. Stilleven met appelen en kruik. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 24 cm. In goede staat.
C.J. de Vogel. Landschap met eenden. Olieverf op paneel. Afmeting: 21 x 16 cm. In goede staat.
L. Paret. 1913. Belgische school. Uiterwaard met stadsgezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 39 x 24 cm. In goede staat.
Vier maal diverse 18e - 19e eeuwse werken. Eén aquarel met figuren en vee. J.Z. Deez ? '79. Eén ingekleurde gravure met figuren. Nürnberg bei C. Frummer. Eén gravure, dieren, Mart. Engelbrecht, excud ...
Onduidelijk gesigneerd. Spaanse stierenvechter. ( verso landschap). Circa: 1930. Gouache op paneel. Afmeting: 40 x 32 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Abstracte compositie. Plakaatverf op papier. Afmeting: 61 x 70 cm. In goede staat.
Dirk van Haaren. 1878 - 1953. Zeilboten met figuren in Stadskanaal. Olieverf op paneel. Afmeting: 35 x 50 cm. In goede staat.
Guilliaume Corneille. '87. 1922 - 2010. Compositie met duiven op stropdas. Lithografie op papier. Afmeting: 29 x 18 cm. In goede staat .
Pit van Loo. Winsum 1905 - 1991 Haren. 'Abstract figuratief'. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Pit van Loo, 1936. Winsum 1905 - 1991 Haren. 'Glazen vaas met gele bloemen'. Aquarel op papier. Afmeting: 43 x 57 cm. In goede staat.
Cesc 13/30. Francisco vilo Rufas. Spaanse school. 1927 - 2006. 'Personages'. Ets op papier. Afmeting: 25 x 35 cm. In redelijk/goede staat.
Jef Diederen 69/70. 1920 - 2009. 'Moderne compositie met drie figuren'. Lithografie op papier. Afmeting: 78 x 52 cm. In goede staat.
Twee maal Jamm 1997. Verso Hans Morselt, beeldend kunstenaar. Nr. 18/40, 26/40. Moderne composities. Lithografieën op papier. Afmeting: 40 x 40 cm. In goede staat.
Twee werken van Patty Harpenau. Amsterdam 1959. 'Twee expressieve eieren composities'. Lithografieën op papier. Afmeting: 18 x 22 cm. In goede staat.
W. Bonsall. Stadsgezicht New York. 20e Eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 49 x 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 18e Eeuw. Verliefd stel bij lantaarnlicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 26 x 20 cm. In goede staat.
H.E. Roodenburg, '51. 1895 - 1987. Gezicht op kerk met figuur. Tekening op papier. Afmeting: 20 x 35 cm. In redelijke staat.
Antieke Franse affiche Cartes a Jouer Francaise + Etrangeres Usines + Bureaux Rue d' Aubagne 8 Marseille. Circa: 1880. Ingekleurde gravure op papier. Afmeting: 33 x 49,5 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 18e eeuw.'Religieuze afbeelding met corpus christie'. Olieverf op paneel. Afmeting: 35 x 44 cm. In goede staat.
Worpswede, 1864 - 1918. 'Tief im Moor'. Worpswede, Duitse school. Original Radierung. Ets op papier. Afmeting: 62 x 88 cm. In goede staat.
F.H. Hallmann of Hullmann. 1931. Duitse naïeve school. 'Figuren aan het oogsten bij kerk'. Olieverf op linnen. Afmeting: 43 x 35 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 110 x 80 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 110 x 80 cm. In goede staat.
Wim Riem. 1922 - 2011 Ootmarsum. Twents landschap met koeien en boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Wim Riem. 1922 - 2011 Ootmarsum. Twents landschap bij avond met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
W.H. Unger. 1929. Duitse school. Duits bergachtig landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Joh. B. Hooghove. Kerk interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
W. Lammers. 1857 - 1913. Hoenderhof in stal. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 35 cm. In goede staat.
David Schulman. 1881 - 1966. 'Riviergezicht met boerderij en paarden'. Verso D. Schulman, Laren, N.H. 1924. 'Tegen avond na regen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 48 x 70 cm. In goede staat.
Alfred Weczerzick. 1864 - 1952. Duitse school. 'Duits bergachtig landschap met ossenspan en boer, kraaien en opkomende regenbui'. Olieverf op linnen. Afmeting: 121 x 86 cm. In goede staat.
Wilm Wouters. 1887 - 1957. Twee Volendamse jongens. Litho. Afmeting: 21 x 18 cm. In goede staat.
H.A. Jaarsma. 1928. Zeilboten op zee. Olieverf op linnen. Afmeting: 20,5 x 35,5 cm. In goede staat.
Hendrikus Elias Roodenburg. 1895 - 1987. Watermolen Haaksbergen. Ets op papier. Afmeting: 39 x 48 cm. In goede staat.
P.A. Nijgh 1949. 1876 - 1959 Enschede. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 44 x 37 cm. In goede staat.
H.F. ter Beek. Paddestoelen. Circa: 1950. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Twee werken van P.A. Nijgh. 1876 - 1959 Enschede. Twentse landschappen. Aquarellen op papier. Afmeting: 40 x 34 cm en 33 x 48 cm. In redelijk/goede staat.
H. Oesterschmidt. 1879 - . Duitse school. 'Eenden op waterpartij'. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 68 cm. In goede staat.
Vier oude/antieke gesigneerde Japanse/Chinese kunstwerken op papier en zijde. Afmeting: 50 x 380 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse ingekleurde staalgravures met vogels. Artus Bertrand Gayard sculpt. Vochtvlekken. Gravures op papier. Afmeting: 25 x 39 cm. In redelijke staat.
Onduidelijk gesigneerd. Hollands Bevrijdingsfeest met vele figuren. 20e Eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 40 cm. In goede staat
Theo Goedvriendt. 1879 - 1969. Zonnig landschap Italië. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Clemens Briels. 1946 - . Nr. 156/175, 2013. Snoring the dinosaurs. Lithografie op papier. Afmeting: 39 x 50 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met brood op tinnen schaal. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 13,5 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21 Eeuw. Stilleven met fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 13,5 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 13,5 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Oud Hollands strandgezicht met vissersvolk en bomschuiten in de ochtend. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met aardbeien. Olieverf op paneel. Afmeting: 13,5 x 18 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. 'Duits rivierlandschap'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Jacq de Groot. (4-11-1924/11-01-2010) Vier grote etsen. Diverse voorstellingen. Etsen op papier. Afmeting: circa 37 - 52 cm. In goede staat.
Jacq de Groot.(4-11-1924/11-01-2010) Vier etsen. Diverse voorstellingen. Etsen op papier. Afmeting: circa 35 -50 cm. In goede staat.
Jacq de Groot. (4-11-1924/ 11-01-2010) Vier etsen. Diverse voorstellingen. Etsen op papier. Afmeting: circa 30 - 70 cm. In goede staat.