Grote bronzen religieuze plaquette op eikenhouten lijst gemonteerd. Gesigneerd Silvain Norga 1892 - 1968. Circa: 1930. Afmeting: 27 x 36 x 5 cm en 37 x 46 x 6 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse compositie metalen beelden op onyx basement. Circa: 1890. Eén maal ' Prisonniere'. Eén maal 'Vanprovisateur'. Afmeting: 36 - 38 cm. In goede staat.
Grote bronzen plaquette met Beatrix 1979. Met gietstempel. Afmeting: 44 x 34 x 5 cm. In goede staat.
Antieke Japanse compositie metalen figuur met draken beschilderde gong en halve bol. Gemerkt. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Ewald Mataré. 1887 - 1965. (H.E. Schniewind). IJzeren schotel met pauw. Afmeting: 23 x 18,5 x 2 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Eva met slang. Naar Botero. 21e Eeuw. Afmeting: 39 x 23 x 13 cm. In goede staat.
Levensgrote bronzen kraanvogel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 170 cm. In goede staat.
Tien diverse bronzen figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 16 cm. In goede staat.
Antiek barok marmeren beeld. Liggende vrouw met leeuw. Waarschijnlijk Italië. 18e Eeuw. Afmeting: 19 x 23 x 9 cm. In goede staat.
Chinees bronzen figuur. Monnik op Foo hond. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 22 x 12 cm. In goede staat.
Gordon Bradt (USA). Electrische kinetische golfspeler. Gesigneerd Bradt. In goede werkende staat. Afmeting: 30 x 13 x 30 cm. In goede staat.
Twee oude houtgesneden heilige figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 30 - 32 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse houtgestoken Heilige Petrus met rest polychromie. Twee onderarmen missen + één glazen oog mist. Afmeting: 26 cm. In redelijke staat.
Antieke bronzen buste door J. Hullebroeck. Titel: Leed. Afmeting: 32 x 26 x 12 cm. In goede staat.
Groot oud bronzen figuur op marmeren basement. Ruiter te paard. 20e Eeuw. Afmeting: 66 x 57 x 22 cm. In goede staat.
Drie oude Chinese bronzen lachende boeddha's. 21e Eeuw. Afmeting: 12 - 24 cm. In goede staat.
Grote bronzen schoenmaker door P. Karge, Köln. Paul J. Karge 1930. Duitsland. Met gietstempel Düsseldorf. Mooie patina. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Moderne bronzen struisvogel op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Ongesigneerd. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Groot antiek Art Deco beeld. Vrouwelijke jager met jachthonden op marmeren basement. Circa: 1930. Compositie metaal. Bronskleurig gepatineerd. Afmeting: 47 x 63 x 12 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse compositie metalen figuren. Musketiers bij paard. Afmeting: 27 x 26 x 14 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Stroper met geweer, op marmeren basement. Circa: 1915. Minimale chip. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Antieke Franse bronzen figuur op marmeren basement. Gesigneerd Bouret. Eutrope Bouret 1833 - 1906. Voorstellende Jeanne D'Arc. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Groot antiek beeld op marmeren basement. Edelherten-familie bij rots. Compositie metaal, bronskleurig. Circa: 1920. Afmeting: 68 x 47 x 19 cm. In goede staat.
Antieke bronzen Ibis. Ongesigneerd. Circa: 1900. Afmeting: 12,5 cm. In goede staat.