Art Deco-stijl bronzen pelikaan op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Eduard Bertin. Afmeting: 30 x 25 x 13 cm. In goede staat.
Antiek Franse bronzen hengselvaas op marmeren basement. Met jonge knaap + ridderhelm + zwaard + kikker op hengsel. Afmeting: 13 x 12 x 19 cm. In goede staat.
Moderne bronzen struisvogel op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Ongesigneerd. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Eva met slang. Naar Botero. 21e Eeuw. Afmeting: 39 x 23 x 13 cm. In goede staat.
Drie oude Chinese bronzen lachende boeddha's. 21e Eeuw. Afmeting: 12 - 24 cm. In goede staat.
Antieke bronzen tabakspijphouder op zwart marmeren basement. Circa: 1920. Arabische man met oude meerschuim tabakspijp. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.
Zuid Duitse ? Barok heilige houtgesneden figuur met cherubijnkoppen. Vingers beschadigd. 18e Eeuw. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Twee antieke Oosterse bronzen figuren. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.
Oud Tibetaans bronzen beeld 'Wing Phurba' op houtgestoken basement. 20e Eeuw. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Antieke bronzen figuur. Circa: 1900. Titel: Siffleur. W. Picciole. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Staande man op marmeren basement. Mist iets in hand. Circa: 1920. Ongesigneerd. Afmeting: 36 cm. In redelijk/goede staat.
Groot oud bronzen figuur op marmeren basement. Ruiter te paard. 20e Eeuw. Afmeting: 66 x 57 x 22 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese houtgestoken beelden, Hollanders. Zoals de Chinezen het zagen. 20e Eeuw. Afmeting: 36 - 39 cm. In goede staat.
Antiek Duits bronzen figuur. Man met zwaard op marmeren basement. Gemerkt, echte bronze. Circa: 1920. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Chinees bronzen figuur. Monnik op Foo hond. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 22 x 12 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Stroper met geweer, op marmeren basement. Circa: 1915. Minimale chip. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen figuren op marmeren basement. Figuren in 18e eeuwse klederdracht. Afmeting: 19 - 20 cm. In goede staat.
Antiek Duits bronzen figuur door P. Schmidt-Felling. 1835 - 1920. Jonge man met degen op zwart marmeren basement. Circa: 1920. Minimale chip. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Jonge man met sabel. Circa: 1920. Ongesigneerd. Waarschijnlijk Schmidt-Felling. Duitsland. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Androgiene damesbuste, zilverkleurig. Gips. 20e Eeuw. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Groot beeld met polychrome olifant, met menner en aap. Onduidelijk gesigneerd. Circa: 1900. Basis gips en gerestaureerd. Afmeting: 54 x 60 x 22 cm. In redelijke staat.
Antiek Frans bronzen figuur op marmeren basement. 'Meisje met lantaarn'. Door 'Cartinet'. Circa: 1900. Bevestiging zit los. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Antiek beeld. 'Arabier op lopende kameel'. Metaal. Ongesigneerd. Afmeting: 34 x 27 x 14 cm. In goede staat.
Groot wit bisquit porseleinen figuur. 'Madonna met kind'. Gesigneerd 'J.B. Guppellemans'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 50 cm. In goede staat.