Grote antieke Duitse notenhouten symphonium speeldoos met dubbele kam. Circa: 1890. Met circa tien extra speelplaten. Afmeting: 22 x 46 x 45 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese bronzen lampenvoeten met salamander etc. Later geëlektrificeerd. Circa: 1880. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Drie broches, plated bezet met o.a. koraal, goudsteen, tijgeroog en chrysopaas. 4-6cm. In goede staat
Drie antieke kastkommen. Twee maal groot Imari, 19e eeuw. Eén heel, één beschadigd. Eén Petrus Regout Maastricht, decor Canton, goed. Afmeting: ø 19,5 - ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal oud China. 20e Eeuw. Eén doosje met drie natuurstenen gesigneerde lakstempels. Eén maal houtgestoken figuur op lotusbloem. Eén maal Chinees vaasje, composiet. Afmeting: 7,5 - 22 cm. In goed...
Witgouden oorhangers, 585/000, een bolknop met peervormige hangers bezet met diamanten. lengte 22 mm, ca 2,9 gram. Nieuw
Grote aparte oude/antieke Chinees porseleinen schaal met roodbruin houtnerf glazuur en centraal onderwater vissen + garnalen decor. Afmeting: 6 x 33 cm ø. Mooie kwaliteit. In goede staat.
17e Eeuwse grote Chinese Wanli porseleinen sierschotel met ganzen en coulissen decor. Gelijmd. Afmeting: ø 32,8 cm. In redelijke staat.
Massieve zilveren sauslepel. 835/000, MT.: J.A.A.Gerritsen, Amsterdam jl.: y:1908. 17 cm ca 74 gram. In zeer goede staat
Twee grote terracotta Jugendstil siervazen met figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 71 x 30 x 30 cm. In goede staat.
Een briljant geslepen diamant, 1,01 ct. P3 Door de hele steen zitten insluitsels en glissen. De steen oogt grijs door de insluitsels.
Zilveren pepermuntdoosje, 835/000, vierkant gecontourneerd model voorzien van graveerwerk. MT.: onduidelijk , jl.: e:1864. Met gravure. 5x5x1,5cm. ca 30 gram. Wat gedeukt aan de bovenzijde.
Drie oude Duitse Fürstenberg porseleinen siervazen met goud en florale decors. Tweede helft 20e eeuw. Handgemerkt 'A.H.'. Afmeting: 16 -22 cm. In goede staat.
Geelgouden broche, 585/000, met een camee. Een broche met een geschulpte uitgewerkte rand met klein hangertje. Voorzien van een camee met een afbeelding van een figuur in een landschap. 31x22 mm.
Antieke Hollandse statenbijbel door Helmich van Cappel compagnie met Ian Barentsen Smient te Dordrecht 1662. Afmeting: 12 x 25 x 35 cm. Gerestaureerd. In redelijk/goede staat.
Zilveren melkkan, 830/000, versierd met twee randen met ovale parels. 13x10x10cm. ca 121 gram. In goede staat
Vier antieke Duitse WO II dolken. Eén maal Blut und Ehre (Swistaka), goed. Eén maal Rehwappen Solingen, goed. Eén maal Monarch Solingen, zonder heft beslag. Eén maal E.P.+ S Solingen, heft beschadigd....
Twee kopieën van Duitse WO II officiers dolken. 21e Eeuw. Afmeting: 33 - 34 cm. In goede staat.
Japans Katana zwaard. Met Swistaia en koord. Helft 21e eeuw. Afmeting: 104 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws dubbelloops penvuur pistool met achtkantige loop. Circa 1800. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
19 Eeuws dubbelloops percussie voorlader pistool met achtkantige loop. Mechanisme defect, schroefje mist. Afmeting: 19,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame F.105 metalen bureaumodel U.S. Air Force Thunderthief. M.M. Verkuyl's Etal Aircraft Mode, Badhoevedorp Holland. Afmeting: 24 x 45 x 23 cm. In goede staat.
Lot diverse jachtmessen. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 23 cm. In goede staat.
18e -19e Eeuws (onderarm)pistool. Voorlader. Zwartkruit met gravering op zijstuk en loop. Stukje hout 1 cm weg. Afmeting: 27,5 cm. In redelijk/goede staat.