Antiek gesigneerd terracotta figuur. V.D.K. Sechyne ? Circa 1890. Herdersjongen met geiten. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Antieke houten cartel wandklok met stil uurwerk. Creme/goud kleurig. Circa: 1920. Wijzerplaat beschilderd. Afmeting: 65 x 50 x 12 cm. In redelijke staat.
Twee oude Chinees bronzen figuren. Chinese man met instrument. Chinese vrouw aan het schoenlappen. Afmeting: 14 - 19 cm. In goede staat.
Lot diverse wekkers. Barometer, uurwerk etc. 20e Eeuw. Niet getest. Afmeting: 6 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude Oosterse/Chinese voorwerpen. Eén bronzen figuur met staart. Eén bronzen paard met beweegbaar zwaard. Eén opiumpijp met goud decor. Afmeting: 8 - 18 cm. In goede staat.
Groot 18e eeuws eikenhouten Barok, Louis Quinze kabinet met messing beslag en klauwpoten. Circa 1760. Mooie patina. Afmeting: 250 x 200 x 70 cm. In goede staat.
Oude/antieke been gesneden schedel met kikker. 20e Eeuw. Afmeting: 4,5 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse vergulde spiegel in Rococco-stijl. Afmeting: 110 x 53 cm. In zéér goede staat.
Gesigneerde bronzen Chinese boeddha met bodemmerk. Fijn uitgevoerd. Mooie kwaliteit. Circa 1900. Afmeting: 20,5 x 17 x 14 cm. In goede staat.
Grote bronzen religieuze plaquette op eikenhouten lijst gemonteerd. Gesigneerd Silvain Norga 1892 - 1968. Circa: 1930. Afmeting: 27 x 36 x 5 cm en 37 x 46 x 6 cm. In goede staat.
Hollandse Willem III wortelnoten spinnekoptafel met gecontourneerd blad. Circa 1860. Afmeting: 73 x 100 x 120 cm. In zéér goede staat.
18e Eeuwse Duitse Barok miniatuurkast van notenhout met pruimenhout, intarsia en bandintarsia. Schellak gepolitoerd. Scharnieren vernieuwd. Verder in goede staat. Afmeting: 50 x 33 x 26 cm.
Grote oude Indiase bronzen boeddha op lotusbloem. 20e Eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinese bronzen lampenvoet met salamander en druivenranken. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Mooie grote antieke Duitse notenhouten Gründerzeit halspiegel met console, volle zuilen en kroon. Circa 1890. Afmeting: 203 x 95 x 20 cm en 58 x 84 x 32 cm. In zéér goede staat.
Antieke bronzen tabakspijphouder op zwart marmeren basement. Circa: 1920. Arabische man met oude meerschuim tabakspijp. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse teakhouten vitrinekast met afneembare kuif en zijkanten van glas. Circa 1870. Afmeting: 200 x 110 x 48 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke toneelkijker met schildpad. Eén bovenglas weg + randen bovenglas kapot. Afmeting: 11 cm. In redelijke staat.
Verguld houtgestoken bankje in Louis Seize-stijl met mooie stoffering. 20e Eeuw. Afmeting: 53 x 57 x 97 cm. In goede staat.
Eikenhouten met palissander Groenlose kussenkast met zwarte driekwart zuilen, bolpoten en lades. Uitneembaar. Afmeting: 184 x 178 x 65 cm. In goede staat.
Antieke messing vergulde Jugendstil tafelschaal met origineel glazen schaal. Transparant, cassis-kleur. Circa: 1910. Afmeting: 20 x 21 cm ø. In goede staat.
Grote Italiaanse gepolychromeerde sta-lamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 128 x 46 cm ø. In goede staat.
Acht glazen stopflacons met diverse decors. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 19 cm. In goede staat.
Oude mahoniehouten plantentafel. Stijlmeubel. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 30 x 30 cm. In goede staat.