Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

36. Aprilveiling 2018

Versteigerung am Freitag, 20. April 2018 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Ring van goud en zilver
Startpreis 160 EUR

Zilveren ring, 835/000, met antieke rozet en geelgouden rand, 585/000. Grootte kop ø 24 mm. ø57 In zeer goede staat

Bronzen boeddha
Ergebnis: 225 EUR

Gesigneerde bronzen Chinese boeddha met bodemmerk. Fijn uitgevoerd. Mooie kwaliteit. Circa 1900. Afmeting: 20,5 x 17 x 14 cm. In goede staat.

Porseleinen beeldengroep, Napels Kings
Startpreis 125 EUR

Grote oude Italiaanse Napels Kings, B. Merli, porseleinen figuur. Voorstellende: Een messenslijper. Stukje af. Afmeting: 35 x 29 x 18 cm. In redelijk/goede staat.

Koloniale tabaksset
Startpreis 40 EUR

Vijf-delige Oosterse Sirih tabaksset. Indonesië. Hout met messing. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 23 cm. In goede staat.

Bronzen plaquette, Silvain Norga
Startpreis 280 EUR

Grote bronzen religieuze plaquette op eikenhouten lijst gemonteerd. Gesigneerd Silvain Norga 1892 - 1968. Circa: 1930. Afmeting: 27 x 36 x 5 cm en 37 x 46 x 6 cm. In goede staat.

Zilveren armband met jade
Ergebnis: 60 EUR

Zilveren armband, 800/000, met 6 ovaal cabouchon geslepen jadestenen. 11x17mm. Met veeroog. Lengte 19,5cm.

Tinnen klepkan + Hollandse kraankan
Ergebnis: 100 EUR

Twee maal oud/antiek tin. Eén kraantjeskan, circa 1900. Eén vroege klepkan, 17e - 18e eeuw. Verbogen. Afmeting: 22 - 41 cm. In redelijk/goede staat.

Noten tafelklokje met muziekrol
Ergebnis: 50 EUR

Antieke Duitse notenhouten tafelklok met wekkerfunctie op speelwerk. Circa 1900. Kam op rol. Kam gaaf. Verlijming kop los. Afmeting: 41 cm. In redelijk/goede staat.

Franse comtoise klok
Startpreis 150 EUR

19e Eeuwse staande Franse comtoise klok met pronkslinger en mechaniek in slinger. Gedateerd 1882 + monogram L.P. Grenenhouten klokkast. Comtoise is in goede staat. Afmeting: 231 cm. In goede staat.

Duitse Dresden vaas
Startpreis 100 EUR

Grote Duitse vergulde Dresden porseleinen Empire-stijl vaas met landschappen decors. 20e Eeuw. Snavelpunt gelijmd. Afmeting: 33,5 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen boeddha
Ergebnis: 80 EUR

Grote oude Indiase bronzen boeddha op lotusbloem. 20e Eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Gouden ring met turkoois
Startpreis 150 EUR

Fraaie geelgouden ring, 585/000, met turkoois. Ring met markiesvormige zetkast met versierde rand bezet met een markiesgeslepen turkoois, 8x23mm. ø 58 ca 6 gram. Als nieuw.

12 Zilveren theelepels (apostelen)
Ergebnis: 50 EUR

Cassette met 12 zilveren theelepels, 835/000, bekroond met apostelen. 10,5 cm. totaal ca 125 gram.

Gouden broche met carneool
Startpreis 150 EUR

Geelgouden broche, 585/000, met carneolen. Broche bestaande uit 3 bloemen van goud bezet met rond gefacetteerde carneolen. Lengte 45 mm. ca 6,1 gr. In goede staat

Ring met robijn en peridot
Ergebnis: 140 EUR

Ring, 375/000, met robijn en peridot. Ring met een vierkant geslepen robijn, 8x8mm, met aan beide zijkanten 4 rechthoekig gefacetteerde peridots. ø 60. ca 5,7 gram. Nieuw

Familie Verte dekselvaas
Ergebnis: 80 EUR

Antiek Chinees porseleinen Familie Verte dekselvaas met rotspartij, vogels en bloesembossen decor. Circa 1920. Afmeting: 17 x 11 cm ø. In goede staat.

Opaline lampenvoet
Ergebnis: 50 EUR

Oude opaline tafellamp met vergulding en messing in Louis Seize-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 66 cm. In goede staat.

Bronzen tabakspijphouder, ca. 1920
Ergebnis: 140 EUR

Antieke bronzen tabakspijphouder op zwart marmeren basement. Circa: 1920. Arabische man met oude meerschuim tabakspijp. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.

2x Koekoeksklokken
Ergebnis: 150 EUR

Twee kleinere antieke Duitse koekoeksklokken. Circa 1900. Functies niet getest. Afmeting: 27 - 38 cm. In goede staat.

2x Vuurbokken
Ergebnis: 50 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen vuurbokken, divers. In Rococco-stijl. Afmeting: circa 30 x 22 x 15 cm. In redelijk/goede staat.

Bim Bam klok
Ergebnis: 20 EUR

Antieke Duitse eikenhouten bim-bam regulateur. Circa 1920. Afmeting: 78 cm. In goede staat.

Zilveren schaal
Ergebnis: 100 EUR

Zilveren schaal, 830/000, op 3 pootjes. Schaal met omgeslagen rand geplaatst op 3 klauwpootjes. MT.: David Andersen, Olso. Voorzien van gravure op de bodem. ø20x5cm. ca 282 gram. In goede staat

Accordeon in koffer
Ergebnis: 70 EUR

Oude accordeaon in koffer. Paolo Soprani Italia. Gemerkt. Afmeting: 42 x 42 x 23 cm. In goede staat.

Jugendstil glazen schaal
Startpreis 120 EUR

Antieke messing vergulde Jugendstil tafelschaal met origineel glazen schaal. Transparant, cassis-kleur. Circa: 1910. Afmeting: 20 x 21 cm ø. In goede staat.