Vijf oude Duitse KPM porseleinen vazen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 - 26 cm. Minimale chip mogelijk. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen tulpenvaas met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 25 x 18 cm. In goed staat.
J. Le Blanc/A. Terhell. 1863 - 1949. Vissersvrouwen met platbodems op Zuiderzee-strand. Aquarel op papier. Afmeting: 25 x 35 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met florale decors en gecontourneerde omranding. Lichte randglazuurschades. Afmeting: ø 28 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse Barok miniatuurkast van notenhout met pruimenhout, intarsia en bandintarsia. Schellak gepolitoerd. Scharnieren vernieuwd. Verder in goede staat. Afmeting: 50 x 33 x 26 cm.
Bing en Gröndahl porseleinen varken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 x 13 x 7 cm. In goede staat.