H.F. ter Beek. Landschap met ophaalbrug. Aquarel op papier. Afmeting: 49 x 43 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Landschap met bulderend hert. Circa: 1900. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 56 cm. In redelijke staat.
Royal Copenhagen porseleinen poes. Nr. 1803. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.
Vier Duitse wit-porseleinen vogels. 20e Eeuw. Genummerd. Afmeting: 14 - 17 cm. In goede staat.
Empire-stijl messing hanglamp. Deels verguld. Electrisch. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 55 cm ø. In goede staat.
Gerestaureerde gepolitoerde cylinder speeldoos met diverse melodieën. Antiek speelwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 46 x 19 cm. In zeer goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Japanse cloisonne wierookpot + deksel met vissen en florale decors. Heeft beschadiging. Afmeting: 38 x 38 cm ø. In goede staat.
Zwitserse Reuge speeldoos met cilinder en kam. In notenhouten kast. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 x 11 x 20 cm. In goede staat.
19e Eeuwse staande Franse comtoise klok met pronkslinger en mechaniek in slinger. Gedateerd 1882 + monogram L.P. Grenenhouten klokkast. Comtoise is in goede staat. Afmeting: 231 cm. In goede staat.
Twee Japanse benen inro's. 20e Eeuw. Eén met bamboe decor. Eén met haas en libelle. Afmeting: 5,5 - 6,5 cm. In goede staat.
Antieke messing blaker met cloisonne inleg. Circa 1890. Afmeting: 5,5 x 10 x 13 cm ø. In goede staat.
Twee kleinere antieke Duitse koekoeksklokken. Circa 1900. Functies niet getest. Afmeting: 27 - 38 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten bim-bam regulateur. Circa 1920. Afmeting: 78 cm. In goede staat.
Oude Engelse schoolklok met originele beschildering. Slagwerk op gong. Afmeting: 13 x 39 cm ø. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse Lyra Empire pendule met mahonie fineer en emaille wijzerplaat. Basement fineer af. Beschadigd uurwerk heeft reiniging nodig. Verder in goede staat. Afmeting: 50,5 cm. In redeli...
Drie delen antiek koperwerk. Twee 19e eeuwse doofpotten. Eén Jugendstil kopergeslagen houder met deksel. Circa 1910. Afmeting: 38 - 40 cm. In goede staat.
Twee vergulde bronzen tafellampen met glazen houders. Circa 1930. Afmeting: 33 x 30 x 10 cm. In goede staat.
Zuid Duitse antiek klassistisch vormgegeven staande klok met halfuur-slag op gongspiraal en ankergang. Circa 1820. Afmeting: 200 x 53 x 30 cm. In goede staat.
Vijf-delige Oosterse Sirih tabaksset. Indonesië. Hout met messing. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 23 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten regulateur. Circa 1891. Wijzerplaat beschadigd. Afmeting: 81 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal oud/antiek tin. Eén kraantjeskan, circa 1900. Eén vroege klepkan, 17e - 18e eeuw. Verbogen. Afmeting: 22 - 41 cm. In redelijk/goede staat.
Oude opaline tafellamp met vergulding en messing in Louis Seize-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 66 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse bronzen vuurbokken, divers. In Rococco-stijl. Afmeting: circa 30 x 22 x 15 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke houten cartel wandklok met stil uurwerk. Creme/goud kleurig. Circa: 1920. Wijzerplaat beschilderd. Afmeting: 65 x 50 x 12 cm. In redelijke staat.