Grote antieke Makkumse keramieken tabakspot. Polychrome Tonca, Jugendstil. Circa 1915. Afmeting: 35 x 22 cm ø. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1930. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse school. Landschap bij avond met figuren bij rivierbrug. Olieverf op paneel. Afmeting: 16,5 x 22,5 cm. In redelijke staat.
Decoratieve plated houten icoon. Handgeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 21,5 x 15 x 2,5 cm. In goede staat.
Antiek zilveren collier met hanger, 800/000 met parelmoer. Fijn ankercollier met daaraan een hanger met een bewerkte rand en strik met markasiet bezet met parelmoer. enkele steentjes ontbreken. 25x45m...
Metalen Louis Seize-stijl halspiegel met console en zwart marmeren blad. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 96 x 67 x 26 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Engelse voltaire met bruin-lederen bekleding. Mooie patina. Afmeting: 90 x 60 x 73 cm.In goede staat.
Oude eikenhouten boekenkast. Twee-delig met schappen en drie afsluitbare deuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 164 x 166 x 50 cm. In goede staat.
Lot oud Chinees porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee gemberpotten, grote vaas, vier kop + schotels, drie bordjes. Afmeting: 6 - 41 cm. In goede staat.
Zilveren bonbonschaatlje, 835/000, ovaal model met gecontourneerde rand met gezaagd spijlen en krulmotief. Voorzien van opgesoldeerde parelrand. Geplaatst op een ovale voet met 2 ribben. MT.: H.Schrie...
Gesigneerd Franz Heckendorf. 1888 - 1962. Riviergezicht Istanboel ? Olieverf op paneel. Afmeting: 27 x 39 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Indonesische houtgestoken figuur met polychromie. 20e Eeuw. Afmeting: 46 x 51 x 24 cm. In goede staat.
Oorhangers, 416/000, met parel en witte saffier. Brisures versierd met een rij met witte saffieren, totaal ca 0,09 crt met daar onderaan een ovale zoetwaterparel, ø 7 mm. totaal ca 2,5 gram. Nieuw
Prachtige choker van parels met diamanten hangers. Collier van 2 rijen kleine cultive parels, ø 4mm, verfraaid met 3 bijzondere hangers, goud met zilver en diamanten met een oud slijpsel. De hangers b...
Bongers. Hollandse school. Circa 1890. Landschap met rivier en boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 33 cm. In goede staat.
Twee Hollandse keramieken herdenkingsborden. Eén bord: Slachtverbod 1918. Gemerkt: BACA 159. Eén bord: 100 Jaar oranje vorstin Emma (Schoonhoven). Afmeting: 23 -24 cm. In goede staat.
Vier antieke Duitse WO II dolken. Eén maal Blut und Ehre (Swistaka), goed. Eén maal Rehwappen Solingen, goed. Eén maal Monarch Solingen, zonder heft beslag. Eén maal E.P.+ S Solingen, heft beschadigd....
Twee kopieën van Duitse WO II officiers dolken. 21e Eeuw. Afmeting: 33 - 34 cm. In goede staat.
Japans Katana zwaard. Met Swistaia en koord. Helft 21e eeuw. Afmeting: 104 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws dubbelloops penvuur pistool met achtkantige loop. Circa 1800. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
19 Eeuws dubbelloops percussie voorlader pistool met achtkantige loop. Mechanisme defect, schroefje mist. Afmeting: 19,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame F.105 metalen bureaumodel U.S. Air Force Thunderthief. M.M. Verkuyl's Etal Aircraft Mode, Badhoevedorp Holland. Afmeting: 24 x 45 x 23 cm. In goede staat.
Lot diverse jachtmessen. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 23 cm. In goede staat.
18e -19e Eeuws (onderarm)pistool. Voorlader. Zwartkruit met gravering op zijstuk en loop. Stukje hout 1 cm weg. Afmeting: 27,5 cm. In redelijk/goede staat.