Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

36. Aprilveiling 2018

Versteigerung am Freitag, 20. April 2018 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Zilveren fruitschaal
Startpreis 850 EUR

Prachtige zilveren fruitschaal, 800/000, opengewerkt met geschulpte rand en versierd met cartouchen en floraal decor. Geplaatst op een ronde voet met palmetten en bladeren. Voorzien van losse geelmeta...

Gouden hanger met diamant
Ergebnis: 450 EUR

Geelgouden collier en hanger, 585/000, met diamant. Fijn gedraaid collier met solitairhanger met een princes geslepen diamant, ca 0,54 crt SI-W lengte 45 cm. ca 1,5 gram WVP € 1995,-

C. Cornelisz, Oesters
Startpreis 80 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met oesters op zilveren bord. Olieverf op paneel. Afmeting: 13,5 x 18 cm. In goede staat.

Lot zilver
Startpreis 30 EUR

Lot sieraden met zilver. Cultive parelcollier, verlopend met zilveren slot, ring met groene steen, armband, stukje afgebroken, broche met roos en een knop als broche.

Zuid-Duitse klederdracht sieraden
Ergebnis: 40 EUR

Lot met 7 Zuid-Duitse knopen, BWG zilver, met filigrain. totaal ca 25 gram. ø 20 mm.

Militaire rekenschijf
Ergebnis: 40 EUR

Hollandse militaire rekenschijf in lederen etui, 1e helft 20e eeuw Cond:G ø13cm.

3x Nepalese Ghurka dolken
Ergebnis: 50 EUR

Drie Nepalese Ghurka dolken met lederen schedes. 20e Eeuw. Afmeting: 29 - 58 cm. In redelijk/goede staat.

Dubbelloops jachtgeweer
Startpreis 125 EUR

Antiek dubbelloops percussie jachtgeweer, voorlader. Pompstokhouder mist. Veel patina + gebruikssporen. Afmeting: 102 cm. In redelijk/goede staat.

Enkelloops penvuur jachtgeweer
Ergebnis: 75 EUR

Fraai antiek enkelloops penvuur jachtgeweer met noten kolf. Voorlader. Afmeting: 111 cm. In goede staat.

Frans percussie jachtgeweer
Startpreis 175 EUR

19e Eeuws Frans dubbelloops percussie jachtgeweer met gravering en damast loop en zwijnskop op kolf. Gedeelte kolf onder loop gebroken geweest. Afmeting: 121 cm. In redelijke staat.

Antiek trommelrevolver
Startpreis 125 EUR

Antieke trommelrevolver met penvuur. Gemerkt E.L.G. Mechanisme onklaar. Afmeting: 17 cm. In redelijk/goede staat.

2x Kruithoorn
Ergebnis: 160 EUR

Twee 19e eeuwse kruithoorns van hoorn of notenhout en been. Afmeting: 13 - 19 cm. In redelijk/goede staat.

Degen, 19e eeuw
Ergebnis: 75 EUR

Grote 19e eeuwse degen met houten heft, Nr. 34. Met originele patina. Afmeting: 107 cm. In goede staat.

Diverse boeken / documentatie militaria
Ergebnis: 60 EUR

Interessant kavels met diverse boeken/documenten betreffende militaria, waaronder: opmars naar de galg. handboek voor de politie, het einde, een wereld in oorlog, een map met gedetailleerde informatie...

Hembrug sabel, 1900
Ergebnis: 140 EUR

Antieke Hollandse Hembrug sabel met lederen schede. Lichte oxydatie. Circa 1900. Afmeting: 77 cm. In goede staat.

Vuursteen pistool, versierde loop
Ergebnis: 200 EUR

Antiek vuursteen pistool met brandschildering op kolf en goud inleg + graveringen in loop. Koloniaal. Circa 1800. Afmeting: 38 cm. Patina. In redelijk/goede staat.

Dolk + degen in foedraal
Startpreis 110 EUR

Twee decoratieve blank vergulde sierwapens. Eén sabel. Eén dolk. In schede. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 - 91 cm. In goede staat.

Munitiekar
Startpreis 150 EUR

Militaire munitiekar 1922, Kantonat Bernischer Schmeide und Wagnermeisterverband in Bern. Inclusief aanspan voor paard, wordt ooki vaak zonder gebruikt. 410cm. lang, 105cm. breed en 65cm. hoog, in red...

10 Boeken militaria
Startpreis 50 EUR

Kavel met 10 boeken waaronder: Tanks & Weapons of World War 1 (Phoebus London), Firearms, Pleasures and Treasures (Howard Ricketts), Musket, Roer & Pistolet, The book of the Gun en andere boeken.

Hollandse degen
Ergebnis: 180 EUR

Antieke Hollandse degen met Je Maintendrai parelmoer belijmde heft. C. Mouwen Hofleverancier-Breda. In originele schede. Afmeting: 99 cm. In redelijk/goede staat.

Duits 18e eeuws jachtgeweer
Startpreis 750 EUR

18e Eeuws Duits jachtgeweer met ivoren ster-intarsia + messing bewerkte kolf met been-inleg, roofvogel en haas. Zwartkruit, vuursteen voorlader. Afmeting: 126 cm. In goede staat.

Antiek kanon met Amsterdams' stadswapen
Ergebnis: 600 EUR

Antiek kanon met Amsterdams' stadswapen en annotatie 1706. Van gietijzer op houten rolbok. Wormbeval. Afmeting: 67 x 31 x 38 cm. In goede staat.

Wapenrek + 2 wapens
Ergebnis: 500 EUR

Twee 19e eeuwse koloniale geweren met gewerenrek. Eén maal Field Rifle Co. Birmingham England met plated (?) versieringen. Afmeting: 100 cm. Eén maal Frans of Engels (?) geweer. Gemerkt Requalité. Met...

Duitse kruisboog, 18e eeuw
Startpreis 800 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Duitse kruisboog. Met gegraveerd been belijmd. Afmeting: 86 x 61 x 12 cm. In goede staat.