Veertien stuks Franse porseleinen dekseldoosjes met vergulde messing monturen. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 10 cm. In goede staat.
Johannes Ates. Groningen. 1868 - 1954. Figuren in roeiboot in zonnig landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: 20 x 30 cm. In goede staat.
Gerard Bornkarst ? Tweede helft 20e eeuw. Stal met paard en kip. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. Adelijke figuur krijgt brief. Olieverf op paneel. Afmeting: 24,5 x 21 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Delftse Porceleyne Fles keramieken siervazen met landschappen decors. Kleine restauratie. Circa 1920. Afmeting: 34 x 15 cm ø. In redelijk/goede staat.
Keith Haring. Figuratieve voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: 90 x 103 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse keramieken tafellamp met opengewerkte kap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 61 x 35 cm ø. In goede staat.
Ludwig Müller. Duitse school. Zonnig dorpsgezicht. Circa: 1915. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.
Zilveren strooier, BWG, in de vorm van een pauw op een stok geplaatst op een houten voet.23x10x7cm ca 229 gram. Deukje aan de onderzijde van de staartveren, verder in goede staat.
Lang collier van zoutwater cultiveparels, ø6,5-7mm, met een mooi diep luster geknoopt en voorzien van een wit- met geelgouden ovale sluiting met 2 diamanten, totaal ca 0,04 crt. Lengte 82 cm. In zeer ...
Zilveren bestek, 800/000, model hart filet, met 6 tafel messen, -vorken en lepels, 6 dessertmessen, -vorken en -lepels en een opdienlepel. Duits, 16,5-25cm. Totaal gewicht ( zonder messen) ca 1340 gra...
Zilveren lijst, 835/000, op hout gemaakt. Breed model, 4 cm, strak model versierd met opgelegde bloemen op de hoeken. MT.: J.Hamers, Tilburg. 1912-1933. Grootte 31x38cm. In goede staat
Antieke Oost Friese broche, rond model met glasstenen. ca 1850 ø 36 mm. ca 13,5 gram.
14 delig zilveren beslag voor een grote bijbel bestaand uit 8 hoekstukken en 2 complete sloten. ( dikte bijbel dient ca 15 cm te zijn.) Totaal ca 782 gram
Zilveren brandewijnkom, rond model op ronde voet met uitgewerkte grepen met putti en bloemen. 22x14x4,5cm. ca 176 gram. In goede staat
Witgouden oorknoppen, 585/000, in de vorm van bloemetjes uit draad met in het midden een klein wit steentje, ø 10mm, Zonder poussettes. In goede staat
Zilveren bakje met steel, 925/000, Tiffany & Co, voorzien van gravure aan de zijkant. MT.: Tiffany & Co New York. 15x11x4cm. ca 172 gram. In goede staat
Grote Staphorster tas met zilveren gecontourneerde beugel en rokhaak, 835/000. versierd met cartouches met floraal decor. Met graveerwerk op de rand. MT.: N.de Gids, Schoonhoven jl.:N: 1897. Met tas m...
Lang collier van gefacetteerde gitkralen, rond, peervormige ovaal en tonvormig. lengte 150 cm.
Zilveren bonbonmandje, 835/000, ovaal gecontourneerd model met vertikaal gezaagd spijlenmotief. Voorzien van parelrand. MT.: G.Reijnen, Schoonhoven jl.:Q1926. 15x10x5cm ca 102 gram. In goede staat
Antiek Hollands zilveren kluwenmandje,835/000, gecontourneerd model rondom ajourgezaagd op vierkante bandvoet. Hengsel en rand zijn handgegraveerd. MT.: Jacob van Wijk, Amsterdam. jl.:N:1847 8.5x8.5x4...
Lot zakhorloges, één zilveren en één staal met beschermkast. Bij zilveren zit scharnierdeksel los, bij beiden ontbreekt een wijzer. ø43-48mm.
Geelgouden broche, 585/000, met bloem, bezet met een diamant. Fijne staafbroche uit bewerkt draad met bloem bezet met briljant geslepen diamant, ca 0,06 crt. Grootte 50x12mm. ca. 4 gr. met kanonsluiti...
Zilveren vleesvork, 925/000, en mergboor, 835/000, met ebbenhouten greep. 22-24 cm. In goede staat