Postzegel verzameling. Nederlands-Indië en Nieuw-Guinea In Davo album van 1870 tot 1959. Groot deel Nederlands-Indië gebruikt, goed gevuld en wat ongebruikt. Catalogus waarde € 960,= En stockboek met ...
Drie gewatteerde Importa albums met postfris Nederland, 90-er jaren.
Zeven albums met Disney-zegels. Allen goed gevuld. Mooie collectie van wereld, met veel complete blokken op brief.
Duitse blikken lineol militaire koets. Circa 1930 - 1940. Licht bespeeld. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Antieke Duitse 'Heubach Koppelsdorf' porseleinen pop. Nr.: 363/55. Circa 1914. Pop heeft vijf-delig papier maché lijf en antieke jurk en schoenen. Pruik is van echt haar. In goede staat.
Prachtige 18e -19e eeuws wortelnoten Amsterdams staand horloge door Joachim Hägg-Amsterdam. Met seconden en dagaanduiding, maanstand en sterrenbeelden. Slagwerk op dubbele bel, ankergang, houten poppe...
Vroeg 19e eeuwse Weense portaalklok met wortelnoten fineer en geeboniseerde zuilen. Klok heeft kwartier-slag op twee gongspiralen, met wekker functie op bel. Wijzerplaat beschadigd. Afmeting: 43,5 cm....
Grote antieke eikenhouten Friese staartklok met dubbele kap, beschilderde panelen + wekker. In ossenbloedrood-kleur. Circa 1800. Afmeting: 165 cm. In goede staat.
Antiek Frans beelden-klokkenstel met zwart marmer. Circa 1870. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Beschadigd. Afmeting: 45 - 57 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse notenhouten tafelklok met wekkerfunctie op speelwerk. Circa 1900. Kam op rol. Kam gaaf. Verlijming kop los. Afmeting: 41 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse staande Franse comtoise klok met pronkslinger en mechaniek in slinger. Gedateerd 1882 + monogram L.P. Grenenhouten klokkast. Comtoise is in goede staat. Afmeting: 231 cm. In goede staat.
Twee kleinere antieke Duitse koekoeksklokken. Circa 1900. Functies niet getest. Afmeting: 27 - 38 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten bim-bam regulateur. Circa 1920. Afmeting: 78 cm. In goede staat.
Oude Engelse schoolklok met originele beschildering. Slagwerk op gong. Afmeting: 13 x 39 cm ø. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse Lyra Empire pendule met mahonie fineer en emaille wijzerplaat. Basement fineer af. Beschadigd uurwerk heeft reiniging nodig. Verder in goede staat. Afmeting: 50,5 cm. In redeli...
Zuid Duitse antiek klassistisch vormgegeven staande klok met halfuur-slag op gongspiraal en ankergang. Circa 1820. Afmeting: 200 x 53 x 30 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten regulateur. Circa 1891. Wijzerplaat beschadigd. Afmeting: 81 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke houten cartel wandklok met stil uurwerk. Creme/goud kleurig. Circa: 1920. Wijzerplaat beschilderd. Afmeting: 65 x 50 x 12 cm. In redelijke staat.
Lot diverse wekkers. Barometer, uurwerk etc. 20e Eeuw. Niet getest. Afmeting: 6 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Groot 18e eeuws eikenhouten Barok, Louis Quinze kabinet met messing beslag en klauwpoten. Circa 1760. Mooie patina. Afmeting: 250 x 200 x 70 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse vergulde spiegel in Rococco-stijl. Afmeting: 110 x 53 cm. In zéér goede staat.
Hollandse Willem III wortelnoten spinnekoptafel met gecontourneerd blad. Circa 1860. Afmeting: 73 x 100 x 120 cm. In zéér goede staat.
18e Eeuwse Duitse Barok miniatuurkast van notenhout met pruimenhout, intarsia en bandintarsia. Schellak gepolitoerd. Scharnieren vernieuwd. Verder in goede staat. Afmeting: 50 x 33 x 26 cm.
Mooie grote antieke Duitse notenhouten Gründerzeit halspiegel met console, volle zuilen en kroon. Circa 1890. Afmeting: 203 x 95 x 20 cm en 58 x 84 x 32 cm. In zéér goede staat.