Drie uiterst zeldzame antieke Jugendstil Oranjeboom Bier gelithografeerde kalenders. 1907 + 1909 en circa 1910. Afmeting: 39 - 45 cm. In zéér goede staat.
Twee grote antieke vergulde messing kaarskandelaren. Kerkelijk. Circa 1880. Afmeting: 88 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten champagnekoeler met messing. Afmeting: 41 x 32 x 25 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Arabische enkelloopse voorlader met vuursteen mechanisme en parelmoer inleg. Paar stukjes parelmoer missen. Afmeting: 144 cm. In goede staat.
Antiek Oosters? smeedijzeren slagzwaard met bewerkte lederen schede. 19e Eeuw of ouder. Originele patina. Afmeting: 102 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws dubbelloops percussie jachtgeweer met knikloop + gravure met vos en honden. Mooie patina. Afmeting: 112 cm. In goede staat.
Fraai 19e eeuws dubbelloops penvuur jachtgeweer met knikloop en graveringen. Mooie patina. Afmeting: 115 cm. In goede staat.
Een verzameling Republiek Indonesia vanaf 1948 tot 1995. Grotendeels postfris, deels gebruikt, deels dubbel verzameld. Mooie collectie blokken, goed gevuld in Davo album. Catalogus waarde € 2.100,=
Een verzameling Suriname. Eén Davo album en drie stockboeken. Deels gebruikt, deels postfris. Ook blokken en vel-delen. Ook combinaties uit postzegelboekjes + postfris Indonesië. Vanaf 1904 t/m 1988, ...
Vuurvergulde antieke Franse Charles Dix pendule met religieuze voorstelling onder glazen stolp. Circa 1840. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Bel ophanging afgebroken. Vergu...
Antieke eikenhouten Friese staartklok met wekker en bruidskrans. Circa 1800. Mooie patina. Afmeting: 143 cm. In goede staat.
Wortelnoten Hollands staand horloge met Swiza achtdaags-uurwerk en wekker. Circa 1930. Afmeting: 53 cm. In goede staat.
Antiek Frans marmeren Art Nouveau klokkenstel met kandelaren. Circa 1915. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 26 x 40 x 13 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gebroeders Resch regulateur voor twee gewichten. Circa 1880. Weekloper, halfuur-slag. Wijzerplaat beschadigd. Afmeting: 116 cm. In redelijke staat.
Antieke Franse boulle pendule, met boulle schildpad effect geschilderd. Uurwerk later. Afmeting: 39 cm. In matige staat.
Oude bronzen pendule met meisje en duiven. Collection D. Art. Tweede helft 20e eeuw. Met achtdaags mechanisch uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 29 x 34 x 15 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Louis Philippe één-deurs vitrinekast met twee lades. Circa 1870. Lichte fineerschade. Afmeting: 187 x 94 x 46 cm. In goede staat.
Zeldzame mahoniehouten Empire naaitafel met twee lades, klepdeksel, volle zuilen en messing capitellen. Blad iets verbogen. Afmeting: 75 x 52 x 38 cm. In goede staat.
Twee notenhouten piedestals met putti. Overgeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 100 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse Horrix mahoniehouten bonheur, vitrine opzetkast met zijkanten van glas. Circa 1860. Afmeting: 176 x 104 x 46 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands eikenhouten Louis Quinze orgelgebogen commode met gecontourneerd blad, origineel verguld beslag en antieke sloten. Afmeting: 83 x 90 x 48 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse notenhouten Barok commode met vier laden en bronzen beslag. Krimpnaden + fineerschades blad. Afmeting: 80 x 50 x 90 cm. In redelijke staat.
Hollandse mahoniehouten cylinder secretaire met originele houten knoppen en uittrekblad. Circa 1800. Afmeting: 114 x 114 x 64 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke vurenhouten spinde met schappen in originele beschildering. Circa 1820. Afmeting: 108 x 91 x 42 cm. In goede staat.