Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

36. Aprilveiling 2018

Versteigerung am Freitag, 20. April 2018 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Schrijfsecretaire, 19e eeuw.
Startpreis 1.700 EUR

19e Eeuws hoge kwaliteit Franse secretaire. Rozenhout met intarsia en verguld bronzen secretaire front met gebogen zijkanten en intarsia aan de zijkanten. Afmeting: 130 x 54 x 80 cm. In goede staat.

Wortelnoten vitrinekast, 19e eeuw
Startpreis 1.700 EUR

Vroeg 19e eeuws Hollands wortelnoten Barok porseleinkast in Louis Quinze-stijl met origineel beslag, staande op klauwpoten. Mooie patina. Afmeting: 216 x 160 x 46 cm. In goede staat.

Barok commode
Startpreis 1.700 EUR

Prachtige Duitse dubbelgebogen notenhouten Barok secretaire met diverse houtsoorten belijmd en intarsia, ook op blad. Circa 1770. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. C...

2x Armleunstoelen Empire
Startpreis 1.600 EUR

Twee zeldzame 19e eeuwse mahoniehouten Empire armleunstoelen, Bergére met vergulde dolfijnkoppen en klauwpoten. Met oker zijde stoffering. Oudere restauratie. Afmeting: 89 x 62 x 58 cm. In goede staat...

Frans pendule stel, 19e eeuw
Startpreis 1.600 EUR

Prachtig 19e eeuws verguld bronzen Frans pendule stel. Met coupes, facet geslepen glas, achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, knikslinger. Napoleon III. Gesigneerd Paris. Afmeting: 24,5 - 36 cm. In zeer go...

Gesigneerd Japans ivoren beeld
Startpreis 1.600 EUR

Groot 19e eeuws gesigneerd Japans ivoren beeld met originele restpolychromie. Oudere man met baard en wandelstok. Afmeting: 44,5 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites

Bloedkoraal collier met gouden slot
Startpreis 1.600 EUR

Collier van grote bloedkoralen met gouden sluiting, 585/000. Geknoopt collier van grote kaasvormige bloedkoralen, 10x7,5mm, bevestigd aan een gouden gefacetteerde bolsluiting met veiligheid. Lengte 53...

Empire commode
Startpreis 1.500 EUR

Grote Duitse vroeg 19e eeuwse wortelnoten Empire commode met volle zwarte zuilen en messing capitellen. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 100 x 60 x 120 cm. In zeer goe...

Paar grote Arabische figuren met dienblad
Startpreis 1.500 EUR

Een paar grote Arabische figuren met dienblad. Circa: 1900. Hout uitgesneden, polychroom beschilderd. Afmeting: 158 cm. In goede staat.

Duits Meissen tafelstuk
Startpreis 1.400 EUR

Groot Duits Meissen porseleinen tafelstuk met twee putti's, goud decor, opgewerkte bloemen. Handbeschilderd. Tweede helft 20e eeuw. Klassisisme . Afmeting: 47 x 31 cm ø. In goede staat.

Bloedkoraal collier met gouden slot
Startpreis 1.400 EUR

Collier van mooie grote bloedkoralen met gouden, 585/000, sluiting. Collier gemaakt van kaasvormige bloedkoralen, ø 10x8 cm, bevestigd aan een gouden gefacetteerde sluiting, ø 15 mm. Lengte 49 cm. ca....

Bloedkoraal collier met gouden slot
Startpreis 1.400 EUR

Collier van bloedkoralen met geelgouden sluiting, 585/000. Lang geknoopt collier van tonvormige koralen, ø 9 mm, bevestigd aan een bolsluiting, 12 mm, deukje. lengte 90 cm. ca 98 gram

Gouden schakelcollier
Startpreis 1.400 EUR

Gouden schakelcollier, 585/000, met geelgouden en roodgouden olijfvormige schakels, 14x9mm, voorzien van karabijnhaak in de vorm van de schakels. Lengte 45 cm. ca 49 gram. In goede staat.

Gouden ring emaille/amethist / diamant
Startpreis 1.400 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met lila emaille. In het midden voorzien van een ovaal gefacetteerde amethist, ca 10,5x14,6mm, rondom bezet met een parelrand, een rand met briljant geslepen diamanten en 2 a...

Gouden slavenarmband, briljant
Startpreis 1.400 EUR

Geelgouden slavenband, 585/000, massief bol model bezet met briljant geslepen diamanten, verlopend in grootte, totaal ca 1,4 crt. breedte 4,5 mm 60x54mm.Armband met scharnier en bakslot. ca 25 gram. I...

6 Kang Xy borden, Chinees 18e eeuw
Startpreis 1.250 EUR

Zes schitterende 17e -18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xy borden met bloembak decors en florale omranding. Geen beschadigingen. Afmeting: ø 27,7 cm. In goede staat.

Engelse staande klok
Startpreis 1.250 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met intarsia en plated gegraveerde wijzerplaat met seconden aanduiding met scheepsmechaniek. Klok heeft achtdaags-uurwerk. Afmeting: 253 cm. In goede staa...

Staande bronzen lamp
Startpreis 1.250 EUR

Grote originele bronzen Jugendstil lamp met gemonogrammeerd glas-in-lood lampenkap. Monogram L of F. Naakte dame. Circa 1915. Afmeting: 83 x 44 cm ø. In goede staat.

Ujvari Ignac, Figuren met trekschuit
Startpreis 1.250 EUR

Ujvari Ignac. 1860 - 1927 Budapest. Figuren met trekschuit in baai. Incl. boek; staat op kaft. Olieverf op linnen. Afmeting: 68 x 55 cm. In goede staat.

Bloedkoraal collier
Startpreis 1.250 EUR

Collier van bloedkoralen met zilveren sluiting. Geknoopt collier van tonvormige koralen, ø ca 9 mm, bevestigd aan een zilveren bewerkte sluiting. Lengte 85 cm. ca 114 gram.

5-Streng bloedkoraal halssnoer met gouden slot
Startpreis 1.250 EUR

Collier van bloedkoralen aan een geelgouden streeksluiting, 585/000. Collier van 5 rijen bloedkoraal, tonvormig, ø6 mm, bevestigd aan een geelgouden streeksluiting, ø 38 mm, met filigrain en bloedkora...

4-Delig zilveren servies
Startpreis 1.250 EUR

Imposant zilveren servies, 833/000, ovaal gevormd met een theekan, melkkan, suikerbak en lepelvaas rijkelijk versierd met een gestanst floraal motief met cartouchen met Hollandse taferelen. Geplaatst ...

Witgouden armband met diamanten
Startpreis 1.250 EUR

Fraaie witgouden armband, 585/000, met diamanten. Slavenband aan de bovenzijde bezet met 32 briljant geslepen diamanten, oud en nieuw slijpsel, totaal ca 3,5 crt. ca 21,9 gram. De armband heeft een ge...

Grote Yi Xing theepot
Startpreis 1.200 EUR

Zeer grote oude/antieke Yi Xing theepot met blauwe emaille beschildering en bodemmerk. Afmeting: 17 x 25 x 17 cm ø. In goede staat.