Visserveercouvert met zilveren heften, BWG, en stalen vork en schep. Het geheel is prachtig versierd, de heften zijn voorzien van krullen palmetten en floraal decor. De vork en de schep zijn voorzien ...
Kristallen kaasstolp met zilveren knop, 835/000, Kaasstolp met onderschotel met accoladevormige slijpsel en ster op de bodem, voorzien van stolp met ovaal en lijnslijpsel voorzien van zilveren knop me...
Cassette met 12 zilveren ijslepels en opscheplepel, 800/000, met vergulde bakken en stelen met 2 zijdige florale bewerkingen. Cassette gemerkt: Brüder Frank Silberwaaren fabrik, 4 Niederlage Wien. VI ...
Zilveren bonbonmandje, 835/000, met gezaagd ruitpatroon voorzien van gecontourneerde randen met parels. MT.: Hooijkaas Schoonhoven, jl.:c:1962 12x9x5cm. ca 59 gram. In goede staat
Zilveren vleesvork, 925/000, en mergboor, 835/000, met ebbenhouten greep. 22-24 cm. In goede staat
Zilveren ronde theedoos, 833/000, geplaatst op 4 bolpootjes. De theedoos is versierd met allegorische voorstellingen. MT.: Hendrik Preijer, Hoorn, 1896-1909. Voorzien van putti. ø9x13cm, ca 194 gram. ...
Houten wandelstok met een fraai uitgewerkte greep, gemaakt uit zilver, 800/000, in de vorm van een hondenkop versierd met eikenblad. Hongarije na 1930. In goede staat.
Zilveren pijpencomfoor, 925/000, rechthoekig model met een rand met getorste bewerking. Voorzien van koperen binnenbak. Geplaatst op een houten basement. MT.: Onduidelijk jl.:F:1840. 11x15x12cm. Enkel...
Russische zilveren beker, 84 zolotniks, 875/000, voorzien van een gegraveerd cartouche. 7x4,5cm. ca 60 gram. In goede staat
Prachtig zilveren theeservies, 925/000, bestaande uit een theepot, melk en suikerbak. Theepot met bolle buik op een vierkant gecontourneerde voet met houten knop en greep. Met bijpassende melkkan en s...
Twee delen kristal met zilver, een kristallen theebus met olijfslijpsel en voorzien van een zilveren hals en dop, deukje in ø9x13cm en een kristallen schaal met slijpwerk op zilveren ronde voet. ø15x1...
Twee kristallen schenkkaraffen met zilver, 835/000. Eén karaf met gladde zilveren hals en één kleine karaf met zilveren stop. Grote karaf is gelijmd. 16x13x28cm en 10x7x18cm. In redelijk staat.
Prachtige witgouden ring, 585/000, met smaragd en diamant. Ring met in het midden een smaragd met een emeraldslijpsel, 6,2x7,2 mm, met insluitsels, geplaatst in een 4 pootchaton. In de band naast de s...
Collier en hanger, 416/000, met smaragd en diamant. Fijn gedraaid collier voorzien van een hanger met een rozet van smaragden, totaal ca 0,25 crt, en een bladvormige versiering met een achtkant diaman...
Oorhangers, 416/000, met smaragd en diamant. Oorstekers met getorste hangers bezet met diamant, totaal ca. 0,11crt en smaragd, totaal ca 0,51 crt. Lengte 35 mm. ca 2,2 gram. nieuw
Witgouden ring, 750/000, met diamant en smaragd. Witgouden ring met een soort rozet, in het midden, bezet met een rond gefacetteerde smaragd, ø 4 mm, met daaromheen 10 briljant geslepen diamanten, tot...
Collier en hanger, 416/000, met smaragd en diamant. Fijn wit gedraaid collier met een getorste hanger bezet met kleine diamanten, totaal ca 0,05, en smaragden, totaal ca. 0,42 crt. Lengte hanger 30 mm...
Geelgouden ring, 585/000, met bloedkoraal. Gouden ring met oplopende zijstukken bezet met een ovaal cabouchon geslepen bloedkoraal, 12,5x9mm. ca 2,2 gram ø 58
Geelgouden ring, 750/000, met rode robijn. Gouden bewerkte ring met een ovale cabouchon geslepen rode robijn. ø57 ca 3,6 gram. In goede staat
Twee colliers van bloedkoraal, verlopend in breedte 6-20 mm. lengte 50 cm Totaal ca 63 gram
Collier en armband van bloedkoralen. Verlopend collier, 6-9 mm, voorzien van geelgouden sluiting met bloedkoraal en een armband met bloedkoralen, ø8 mm, met geelgouden sluiting met bloedkoraal en veil...
Geelgouden ring, 585/000, met smaragd en diamant. Bolle wat brede ring, 6 mm, met een rond gefacetteerde smaragd, ø 3 mm, met aan weerskanten diamanten bezet in een driehoek, totaal ca 0,10 crt. ø53 ...
Lot met 8 edelstenen, met 5 briolette geslepen saffieren in groen, geel, blauw, oranje en paars, totaal ca 5,62 ct, ca 5x3,5mm. een paar peervormig gefacetteerde robijnen, 2,63 ct, ca 6x8mm, en een kl...
Zilveren tafelkandelaar, 925/000, op een vierkant gecontourneerde voet en gecontourneerde kolom. MT.: Hawksworth, Eyre & Co ltd, Sheffield, jl.: b: 1894. Grootte 12x12x20cm. In goede staat
Zilveren bobonmaandje, 800/000, gecontourneerd ovaal model met zaagwerk en getorste rand. 12,5x8,5x3cm. ca 36 gram. Wilhelm Binder, Schwabisch Gmund. In goede staat.
Parelmoeren doos met zilveren lepels, Fraaie doos met parelmoermozaïek en glazen deksel gevuld met 12 theelepels, een suikerschep en theeduim ( afwijkend) met bewerking. 9-12,5cm. Totaal ca 115 gram....
Zilveren nagelgarnituur in cassette, 925/000, bestaand uit o.a. 2 potjes met zilveren deksel, 2 scharen met zilveren grepen, polijstvijl met zilveren greep, iets gedeukt, en 5 fournituren met zilveren...
Kristallen karaf met zilveren rand en 2 zilveren randen met ketting. Karaf met amandelvormig slijpwerk en een zilveren rand versierd met ribben en ruitvormig pointilleeerwerk, wat beschadigd, en 2 ran...
Antieke zilveren brandewijnkom, Rond gedreven model op ronde ring, voorzien van grepen met 2 staande leeuwen en kroon. Rotterdam 1723. 23x14x4cm. ca 153 gram. Enkele breukjes in de rand, verder in go...
Lot zilver met een trompetvaas met parelrand, 6x16,5cm, een tafelkalender met zilveren houder, 6,5x4,5x8cm. en een roomlepel met dansende putti. Diverse gehaltes. In goede staat
Twee thorapointers, BWG, een houten thorapointer versierd met zilver en turkoois, 44cm, en een BWG thorapointer versierd met turkoois en onyx. 25 cm. In goede staat.
Een rechthoekig gecontourneerd schildpaddoosje op 2 ivoren pootjes ( 2 ontbreken) voorzien van 5 zilveren lepeltjes, 2 theelepels met puntbak en ronde steel voorzien van een ruitvormig pointilleerwerk...
Zilveren schaal, 830/000. Ovaal gecontourneerde zilveren schaal met opstaande rand. ca 366 gram 32x22x6cm. MT.: Wilkens & Söhne, Bremen. In goede staat
Krukkentrekker met zilver en parelmoer. Krukkentrekker met bokalen en ingelegd met parelmoer. Voorzien van zilveren dop met lijnbewerking. 7x4cm, samengesteld.
Antieke zilveren tasbeugel, 800/000, gecontourneerd model met binnenbeugel en draagoog voorzien van bijzondere afbeeldingen voorzien van een zwart fluwelen tas. MT.: van Giffen, Groningen ca 1770. 16x...
Spiegel met zilveren plaquette, 925/000, met de afbeelding van een vrouw. MT.: 22 Ancona, Italië Grootte 10,5x13cm. In goede staat.
Drie vergulde bestekdelen, 925/000, met emaille. Een Deense kerstlepel met blauw emaille met gouden sterren. Jul 1964 MT.:A.Michelsen en 2 vleesvorkjes goldplated met blauw en rood emaille. MT.:David ...
Geelgouden hanger, 585/000, met opaal en diamant. Ronde hanger met een ovale witte opaal, aan 2 kanten versierd met diamanten. Grootte 30x18 mm. ca 7,4 gram. In goede staat
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een rozet in het midden bezet met 7 diamanten. Aan weerskanten in de band zitten 2 rijen met diamanten. totaal ca 0,50 crt. ø 57 ca 3,1 gram. Nieuw
Geelgouden collier, 585/000 met een S-vormige schakel. Breedte 3,6 mm. Lengte 60 cm. Voorzien van een veeroog. ca 16,5 gram.
Geelgouden slavenband, 750/000, bol model met scharnier, breedte 8 mm. ø59x52mm. ca 20,9 gram. In goede staat
Gouden ring met briljant, 585/000. Bolle ring met ijsmattering versierd met een opliggende witgouden krul met bezet met 3 briljant geslepen diamanten. Breedte 10 mm, ø 58, ca 4,4 gr.
Geelgouden broche, 583/000, laat Art Nouveau,Russisch, in strikvorm versierd met diamanten en emaille. Met rode steen. 4 cm. ca 6 gram. 1908-1927. In goede staat
Geelgouden ring, 585/000, met diamanten. V-model bezet met diverse diamanten, totaal ca 0,08 crt ø 50 ca 2,3 gram.
Geelgouden Art Deco hanger, 585/000, met roze steen. 34x8mm inclusief oog. ca 1,6 gram.
Geelgouden ring, 833/000, bezet met 5 briljant geslepen diamanten, in een strakke rechte rij gezet in 4 pootchatons, totaal ca 0,40 crt. ø 53 ca 4,8 gram. In goede staat
Brede geelgouden ring, 750/000, bezet met een ovaal en twee driehoekig gefacetteerde kristallen gezet in een witgouden zetkast. Breedte ring 14 mm. ø 52 ca 10,6 gram.
Twee armbanden met jadekralen op koord met olijfvormige en ronde kralen. Voorzien van certificaat.
Lot met 5 robijnen, een grote ovaal gefacetteerde robijn, 6,68ct, 10x13mm, en een lot met 4 ovaal gefacetteerde robijnen, totaal 6,21 ct, ca 8x5mm.
Bijzondere antieke haarkam met zilver, BWG. Haarkam voorzien van zilveren versiering uit filigrain en knoppen, in de vorm van een kroon, bekroond met een vergulde vogel op een nest. 15x12cm. In goede ...
Drie zilveren lepels, 835/000, bestaande uit 2 roomlepels en een suikerschep met gecontourneerde steel voorzien van graveerwerk. Totaal ca 40 gram. 11-12,5cm. In goede staat.
Vier delen zilver, 835/000, in biedermeierstijl met 2 theezeven, bonbonschep en jamlepel. MT.: o.a. Zaanlandse zilversmederij, Niekerk en fa. Moerkerk. 11-16cm Totaal ca 109 gram.
Zilveren brillendoos, 835/000, rechthoekig model aan de bovenzijde voorzien van fantasie graveerwerk met gravure: Ter nagedachtenis aan A.M.K. De onderzijde is voorzien van een lijnendecor. MT.: A.M....
Zilveren dekseldoos, 925/000, rechthoekig gecontourneerd model met op het deksel een floraal gedreven afbeelding van een 2 hoofdig liggend paard. 8x6x2cm ca 79 gram. In goede staat.
Twee zilveren kandelaars, stel, 925/000, rond model met gegraveerde rand. ø11x11cm. In zeer goede staat
Twee zilveren kandelaren, 835/000, op ronde voet, ø 10 cmx12cm.. MT.: Koninklijke Zilverfabriek Begeer, Voorschoten jl.:E:1939. Eén kandelaar iets scheef, één met twee minimale deukjes. Verder in goed...
Twee zilveren strooiers, Deens, met floraal decor. 6,5x2,7cm.
Lot zilver met 7 lepels, bestaand uit 3 zilveren suikerscheppen, 835/000, en 4 eierlepels met zilveren steeleinde. 925/000. 10-13 cm. In goede staat
Zilveren geboortelepel, 833/000, met een dubbel getorste steel bekroond met een paard. De achterzijde van de bak is voorzien van een gravure. ca 54 gram. 18 cm. In goede staat.
Kristallen theebus met zilveren dop en voet, 835/000. Geslepen theebus op ronde zilveren voet met filetrand en voorzien van een zilveren kraag en dop met druivenrank. ø8x17cm. In goede staat.
Zilveren vingerhoeddoosje met vingerhoed, 925/000. Rond doosje met bloemdecor met scharnierend deksel en oog, voorzien van een vingerhoed versierd met voluten en rastermotief. Totaal ca 18 gram. ø23x2...
Vier plated dieren. 20e Eeuw. Eén haas, een kip, een ezel en een konijn. Afmeting: 3,5 - 10 cm. In goede staat.
Ring, 375/000, met smaragd en diamant. Fijne ring met een ovaal gefacetteerde smaragd, gebroken, en een klein diamantje. ca 1,6 gram. ø 52.
Hanger, 375/000, WG, met een ovaal gefacetteerde blauw topaas, 8x10 mm. Grootte 11x18 mm. ca 3,2 gram In goede staat
Ronde oorstekers, 333/000, met rond gefacetteerde citrienen, ø 8,5 mm. ca 3 gram. Nieuw
Geelgouden hanger, 585/000, in de vorm van een hart bezet met saffier en diamant. Een bolle hartvormige hanger in het midden versierd met een rozet met een ovaal gefacetteerde blauw saffier en een ran...
Geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Ring met een dubbele rozet bezet met diamanten, totaal ca 0,40 crt. ø 53, ca 3,6 gram. In goede staat
Geelgouden armband, 585/000, met valkenoog- en plaatjesschakel en geslepen kant voorzien van karabijnsluiting. Breedte 2 mm. 18,5 cm. ca 2,3 gram
Geelgouden ring, 585, met een rond gefacetteerde licht blauwe steen geplaatst in een ronde zetkast met uitgewerkte rand met krullen en bollen. ca 2,1 gram. ø 50. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met robijn. Ring met een band, deels getorst en voorzien van diverse chatons met rond gefacetteerde robijnen, ø 2-3 mm, gezet in een bolvorm. ca 9,3 gram. ø53. In goede staat
Geelgouden hanger, 585/000, met diamanten. een hanger in trapeziummodel met 8 briljant geslepen diamanten in 2 rijen gezet. Totaal ca 1,2 gram. Grootte 11,5x7,5 mm. In goede staat
Geelgouden ring, 585/000 met granaat. Elegante ring met in het midden een gefacetteerde ovale granaat, wat beschadigd 16x8 mm, gezet in een geschulpte rand voorzien van gravure. ca 4.0 gr ø 49
Geelgouden broche, 585/000, met een camee. Fraai uitgewerkte rand met daarin een ovale gesneden schelpcamee. Voorzien van onedele brochering. 28x25mm
Drie geelgouden ringen, 585/000, met robijn smaragd en saffier. Totaal ca 7,2 gram. ø55-57 Nieuw
Zilveren chatelaine met signetten, 835/000. Chatelaine versierd met een paard en 3 signetten voorzien van gravure. MT.: Niekerk Schoonhoven. totaal ca 74 gram. 28 cm. In goede staat
Zilveren horlogesleutel, 835/000, versierd met voluten en een afbeelding van een dorpsgezicht en een schip. MT.:E.Visser, Leeuwarden, 1851-1873. 6x8cm. In goede staat.
18e Eeuwse zilveren huwelijkslepel met gevlochten steel, bekroond met William and Mary. Achterkant bak initialen en tekst van latere datum. Twee keer gebruikt. Mr. Julianus Buisink - Leeuwarden. Circa...
Twee zilveren kandelaren, 925/000, op ronde voet met filet rand. ø10x26 cm. Wat gedeukt en bij één kandelaar is de zuil gerestaureerd. De kandelaren zijn gevuld.
Zilveren chatelaine met rokhaak, gegraveerd met opgelegd element met figuur, schaar met zilveren greep met floraal decor, een hartvormig speldenkussen met zilveren bewerkte rand, een breischede met g...
Tas met zilveren beugel en rokhaak, 833/000. Gecontourneerde beugel met figuren, bloemen en voorzien van pseudokeuren. MT.: W.Edeling, Schoonhoven jl.: T:1903. Met bijbehorende rokhaak. Totale lengte...
Paar zilveren bonbonmandjes, 835/000, ovaal gecontourneerd model met zaagwerk en krullen. De grepen zijn gemaakt uit palmetten. MT.: Van Kempen, Voorschoten, jl.:u:1904 16x8,5x4,5cm. totaal ca 171 gra...
Zilveren bestek, 835/000, met filetrand, bestaand uit 3 tafellepels en 4 tafelvorken. MT.: Fa. Van Kempen en Zonen, Voorschoten jl.:G/H/I:1916/1917/1918. 21 cm. ca 430 gram.
Zilveren theebus, 925/000, ovaal model met cannelures geplaatst op een ovale voet. Het scharnier deksel is voorzien van een liggende leeuw, deel van de staart is afgebroken. MT.: H. van Assen, Leeuwar...
Zilveren bestek met 6 tafelvorken en 7 -lepels, 835/000, model Hollands Glad. MT.: wed. H.Grevink, Nijmegen, jl.: X:1857 en 1x MT.: H.E.Roelofs, Arnhem , jl.: V:1830. 21 cm. Totaal ca 705 gram. In go...
Zilveren bestek Haags lofje, 835/000. Met 6 dessertvorken en -lepels, 1 tafellepel met gravure, een aardappellepel en groentelepel en een compotelepel met gravure MT.: Gerritsen en van Kempen & J.M. v...
Zilveren houder, rond model versierd met guirlandes en parelrand geplaatst op 3 poten. 800/000. ø13,5x7,5 cm.
Geelgouden broche, 750/000, een opgewerkte druppelvorm, met ruitbewerking, voorzien van een rozet met robijnen en diamant. Grootte 26x36 mm, ca 5,0 gram. In goede staat
Geelgouden oorknoppen, 585/000, met granaat. Rond gecontourneerde oorknoppen met in het midden een gefacetteerde granaat versierd met een getorste rand. ø 12 mm. In goede staat
Geelgouden getorste armband, 750/000. Getorste armband uit gevlochten schakels versierd met bollen. Met bakslot en veiligheid. ca 14 gram. lengte 18 cm. breedte 1 cm. In goede staat
Collier van granaten met geelgouden streeksluiting, 585/000. Collier met 5 rijen ovaalvormig gefacetteerde granaten bevestigd aan een vierkante sluiting met filigrain en appliquen, 27x27mm, met rechth...
Gouden oorhangers, 585/000, met bloedkoraal. Geelgouden brisures met gouden huls met een pegelvormige bloedkoraal. lengte 3 cm. ca 1,5 gram
Geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Ring met 3 banden, de middelste band is bezet met een briljant geslepen diamant wat hoger op de ring geplaatst met aan weerskanten 3 diamanten verlopend in gro...
Armband met parel en granaat bevestigd aan een geelgouden sluiting, 585/000, met graveerwerk en bezet met een gefacetteerde granaat, ø 22 mm, Lengte 19 cm.
Gouden sieradenset met diamant. wit- met geelgouden set met een ring, een hanger en oorknoppen met een diamant. merk Jeunesse. Totaal ca 0,09 crt. ø 53, Grootte hanger 15x10mm, oorknoppen 10x4mm, Tota...
Armband met granaten bevestigd aan een geelgouden sluiting, 585/000. 4 Rijen granaten, ø 5 mm, bevestigd aan een ovale geelgouden sluiting met granaat en geelgouden eindstukken. 18,5 cm.