Geelgouden pennenarmband, 585/000, met rechthoekige bewerkte schakels. Breedte 11mm, lengte 19 cm, met bakslot en veiligheden. ca. 25,3 gram. In goede staat
Houten wandelstok met een fraai uitgewerkte greep, gemaakt uit zilver, 800/000, in de vorm van een hondenkop versierd met eikenblad. Hongarije na 1930. In goede staat.
Geelgouden Art Deco hanger, 585/000, met roze steen. 34x8mm inclusief oog. ca 1,6 gram.
Zilveren bestek, 835/000, met filetrand, bestaand uit 3 tafellepels en 4 tafelvorken. MT.: Fa. Van Kempen en Zonen, Voorschoten jl.:G/H/I:1916/1917/1918. 21 cm. ca 430 gram.
Zilveren bestek met 6 tafelvorken en 7 -lepels, 835/000, model Hollands Glad. MT.: wed. H.Grevink, Nijmegen, jl.: X:1857 en 1x MT.: H.E.Roelofs, Arnhem , jl.: V:1830. 21 cm. Totaal ca 705 gram. In go...
Zilveren bestek Haags lofje, 835/000. Met 6 dessertvorken en -lepels, 1 tafellepel met gravure, een aardappellepel en groentelepel en een compotelepel met gravure MT.: Gerritsen en van Kempen & J.M. v...
Geelgouden getorste armband, 750/000. Getorste armband uit gevlochten schakels versierd met bollen. Met bakslot en veiligheid. ca 14 gram. lengte 18 cm. breedte 1 cm. In goede staat
Geelgouden dameshorloge, 585/000, met gouden kast, ø23 mm, en band, verlopend. Merk Pontiac, Mechanisch lengte 15,5-16,5cm. Totaal gewicht ca 22,5 gram. In goede staat
Geelgouden ring, 585/000, met bloedkoraal. Ring met grote ovale zetkast met getorste rand voorzien van een ovale bloedkoraal. kop van de ring 24x16mm. ø 56. ca 4,3 gram. In goede staat
Zilveren suikerstrooier, 835/000, met een gezaagde bak en een steel met hamerslag en een opgewerkte bloem aan het uiteinde van de steel. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist 1926-1961. 15 cm ca 31 gram...
Zilver vergulde oorhangers, 925/000, met een ruitvormige hanger bezet met 9 navette vormige robijnen. 3x5mm, lengte 35 mm. ca 4,8 gram. Nieuw
Tien fruitmesjes met zilveren heft, 835/000, model Hollands glad. MT. D.Aubert, Den Haag, jl.: j:1993. 16 cm. In goede staat.
Collier met hanger, 333/000, met parel. Fijn gourmetcollier met langwerpige hanger met een cultiveparel, 30x8mm, lengte 42 cm, ca 2,4 gram.
835/000 Zilveren Art Deco schaal. Ca. 15 cm. Op drie ronde platte pootjes. Mr. Gerritsen en Van Kempen - Zeist. Anno jl: X 1932. Ca. 123 gr. In goede staat.
Oorhangers, 333/000, met peervormige bloedkoralen. Lengte oorhanger 36 mm. In zeer goede staat
Lot zilver met een kinderbeker, 2 eierdoppen, servetband, schuiver, 5 lepels, 2 vorken en een schaaltje met emaille. diverse gehaltes. Enkele delen voorzien van gravures. Totaal ca 479 gram.
Grote cassette gevuld met een uitgebreid 6 persoons silver-plated bestek, aangevuld met o.a. een spiegeleilepel, krukken, theelepels en een wildschaar. Verschillende modellen.
Dubbeltjesarmband gemaakt met dubbeltjes van 1936-1941, met randen gemaakt uit zilveren schakels voorzien van een bakslot en veiligheid. 19 cm.
Louis van der Steen, 1924. 1891 - 1954. Ekster op tak in bos. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Everhardus Koster. 1817 - 1892. Hollands stadsgezicht met boten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 30,5 x 22,5 cm. In goede staat.
Grote antieke Jugendstil Majolica hangpetroleumlamp met florale decors en leeuwen. Circa 1915. Afmeting: 77 x 50 cm ø. In goede staat.
Twee antiquarische boekjes. Eén maal Judaica Flowers and vieuws of the holy land Jerusalem met lithografieën en gedroogde bloemen. Verlag A.L. Kattane Jerusalem Palestine. Eén maal Davids Psalmen door...
Kunsthars sierbol met vissen. Naar ontwerp van M.C. Esscher. Circa 1940. 21e Eeuw. Afmeting: ø 8 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse poortwachters sleutelpistool (Kardinaalssleutel) met lont ontsteking. Holland of Duitsland. Afmeting: 24 cm. In goede staat.