Oude opaline tafellamp met vergulding en messing in Louis Seize-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 66 cm. In goede staat.
Antiek koperen hanglamp met glazen kappen en facet geslepen bol. Circa 1915. Jugendstil. Afmeting: 50 x 50 cm ø. In goede staat.
Antieke Barok-stijl messing kroonluchter met glazen kappen. Electrisch. Circa 1900. Afmeting: 70 x 70 cm ø. In goede staat.
60-er / 70-er Jaren bureaulamp. Aluminium voet + geëmailleerd geel + chrome beugel. Afmeting: 34 x 30 cm ø. In goede staat.
Mooie Art Deco metalen tafellamp met boogschietende naakte dame. Circa: 1930 - 1940. Afmeting: 41 x 20 x 15,5 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse kopergeslagen turfkist met figuren decors. Deksel beschadigd. Afmeting: 45 x 60 x 51 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws messing met ijzeren haardscherm, compleet met vuurbokken. Afmeting: 105 x 26 x13 cm. In goede staat.
Twee-delig 19e eeuws messing haardstel. Afmeting: 72 - 75 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse beschilderde metalen kolenbak met gietijzeren klauwpoten en hengsels. Op deksel parelmoer + florale beschildering. Stukjes weg. Afmeting: 50 x 62 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse bronzen vuurbokken, divers. In Rococco-stijl. Afmeting: circa 30 x 22 x 15 cm. In redelijk/goede staat.
Oude gietijzeren houtkachel. 20e Eeuw. Afmeting: 63 x 44 x 37 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse beschilderde houtbak met florale decors. Met leeuwenpoten en kelk op deksel + hengsels. Afmeting: 50 x 45 x 36 cm. In goede staat.
Oude gietijzeren Jugendstil-stijl houtkachel met tollen en voorplaat. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 111 x 38 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse ijzeren heksenhaken met ijzeren waterketels. Afmeting: 27 - 120 cm. In goede staat.
Antieke gietijzeren haard-voorzet met florale decors. Circa 1900. Afmeting: 74 x 60 cm. In goede staat.
Antieke bronzen brievenopener met buste. Circa 1900. Lemet iets verbogen. Afmeting: 19 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude Indonesische teakhout gestoken lectuurbak met floraal snijwerk. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 50 x 75 x 25 cm. In goede staat.
Grote antieke 18e - 19e eeuwse koperen aker met hengsels met kopernagels. Oudere reparaties. Afmeting: 34 x 56 cm ø. In redelijke staat.
Antieke Perzische bronzen vaas met zilver-inlay. Circa 1900. Afmeting: 12,7 cm. In goede staat.
Drie maal oud China. 20e Eeuw. Eén doosje met drie natuurstenen gesigneerde lakstempels. Eén maal houtgestoken figuur op lotusbloem. Eén maal Chinees vaasje, composiet. Afmeting: 7,5 - 22 cm. In goed...
Twee Chinese figuren naar oud voorbeeld. Kunststof. Bronskleurig. 21e Eeuw. Afmeting: 28 - 29 cm. In goede staat.
Antieke Ottomaanse Turkse schaal met Arabische symbolen. Kopergeslagen met tinnen inleg. Circa 1900. Afmeting: ø 30 cm. In goede staat.
Drie stuks Oosters brons. 21e Eeuw. Eén boeddha in hand. Hanger met boeddha (groot). Hanger met boeddha in oester (groot). Afmeting: 13 - 17 cm. In goede staat.
Interessante 18e - 19e eeuwse Arabische tassa met inschrift en spijkerschrift. Scheurtje in bovenblad. Afmeting: 16 x 21 x 25 cm. In redelijk/goede staat.