Twee antieke Chinese houtgestoken piedestals met originele polychromie en vergulding. Circa 1900. Krimpnaden. Afmeting: 15 x 15 cm ø. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Franse messing met porseleinen bureauset. Bestaande uit twee kandelaren, inktpot en briefopener. Afmeting: 17 -21 cm. In goede staat.
Moderne metalen vogel gemaakt van oud bestek. Door sierkunstenaar Ruud Jaspers, Pijnacker. 21e Eeuw. Afmeting: 29 x 28 x 12 cm. In goede staat.
Mooie antieke olielamp met floraal beschilderd mat glas en compositie metalen voet. Circa: 1880. Afmeting: 55 x 13 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Zuid-Duitse handwerk medaillons gemaakt van stof, koren, messing en glas. Circa 1880 - 1900. Huisvlijt. Afmeting: 6 - 9 cm. In goede staat.
Voor-oorlogse lederen kinder motorpet met drukknopen. Afmeting: 24 x 16 cm ø. In goede staat.
Divers oud/antiek koperwerk. Onder andere: Engelse gewichtenset, steelpan, wandlamp koetsmodel en twee ketels. Afmeting: 8 - 56 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse houtgestoken heilig beeld altaar met originele polychromie. Afmeting: 107 x 38 x 22 cm. In goede staat.
Messing Jugendstil ketel op comfoor. Gemerkt met twee vissen in cirkel. Circa 1915. Afmeting: 35 x 15 cm. In goede staat.
Twee grote Art Deco-stijl messing plated kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: 38 - 44 cm. In goede staat.
Oude tafellamp met speciale lampenkap met 18e eeuwse staalgravure. Handingekleurd. Optica gravure. Vensters gebouw verlichten. Afmeting: 59 x 28 cm ø. In goede staat.
Antieke smeedijzeren vogelkooi met ophangarm + glas. Circa 1920. Afmeting: 60 x 40 cm ø. In goede staat.
Apart Engels kaartenspel in lederen houder met ronde kaarten en chrome monteerbare bel. Afmeting: 18 -21 cm. / 10 x 8 x 11 cm. In goede staat.
Zes delen oud/antiek koper + tin. Drie tinnen kaarskandelaren. Twee messing kaarskandelaren. Eén bunsenbrander, Max Sievert, Stockholm. Afmeting: 16 - 25 cm. In goede staat.
Oude Duitse verlichte wereldglobe. J.R.O. Kartografisches Verlagsgesellschaft München. Afmeting: 40 x 29 cm ø. In goede staat.
Drie voor-oorlogse panelen met intarsia. Eerste helft 20e eeuw. Diverse houtsoorten. Eén maal molenlandschap. Eén maal bloempot met cactus. Eén maal boerderij. Afmeting: 29 - 38 cm. In goede staat.
Vier oude wandelstokken. Onder andere met messing grepen. 21e Eeuw. Afmeting: 86 - 92 cm. In goede staat.
Antieke messing bewerkte bureauset. Postzegelbak en Jugendstil briefopener. Circa 1900. Afmeting: 22 - 23 cm. In goede staat.
Antiek kopergeslagen wandspiegelkastje met Renaissance-stijl decor en wijnranken. Circa 1910. Afmeting: 35 x 65 cm. In goede staat.
Twee antieke eikenhouten kruisbeelden. Eén met bisquit porselein corpus. Eén met polychrome gipsen corpus. Circa: 1900. Afmeting: 60 - 80 cm. In goede staat.
Lot antiek koperwerk. Bestaande uit: Bloempot, ketel, kandelaren, haardset. Afmeting: 10 - 31 cm. In goede staat.
Twee lederen houders. Eén maal sigarenhouder. Eén maal met kristalglazen flacon. Afmeting: 13 - 14 cm. In goede staat.
Antieke 18e eeuwse tinnen bierpul. Circa 1900. Naar voorbeeld 1749 gedateerd. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse bijbel met messing sluitingen. Uitgave van Joh. de Liefde Utrecht. Circa 1800. Met lederen band. Afmeting: 8 x 26 x 32 cm. In redelijke staat.