Vroeg 19e eeuws mahoniehouten theestoof met messing binnenbak. Fineerschades. Afmeting: 44 x 36 cm ø. In redelijke staat.
Vijf-delige Oosterse Sirih tabaksset. Indonesië. Hout met messing. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 23 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse tinnen kraantjeskan in Louis Seize-stijl. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Drie maal oud China. 20e Eeuw. Eén doosje met drie natuurstenen gesigneerde lakstempels. Eén maal houtgestoken figuur op lotusbloem. Eén maal Chinees vaasje, composiet. Afmeting: 7,5 - 22 cm. In goed...
Twee Chinese figuren naar oud voorbeeld. Kunststof. Bronskleurig. 21e Eeuw. Afmeting: 28 - 29 cm. In goede staat.
Antieke Franse vergulde messing Art Nouveau spiegel met facet geslepen glas. Circa: 1920. Afmeting: 83 x 53 cm. In goede staat.
Antieke compositie metalen lampenvoet met Griekse danseres. Circa 1900. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Kleine antieke eikenhouten dekenkist met messing beslag. Slotplaatje mist + zijkant één beslag mist. Afmeting: 23 x 23 x 33 cm. In redelijke staat.
Twee koperen sta-lampen op drie-spant poten. 20e Eeuw. Afmeting: 165 -170 cm. In goede staat.
Twee vuurvergulde 19e eeuwse Empire-stijl messing wandkandelaren. Geëlektrificeerd. Afmeting: 20 x 16 x 6 cm. In goede staat.
Antieke bronzen drie-lichts kaarsenkroon. Historisme. Circa 1900. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 30 x 25 cm ø. In goede staat.
Grote 19e eeuwse bronzen tafel heilig kruis met Latijnse tekst verso. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Oude eikenhouten duivenklok. 20e Eeuw. Fineerschade. Afmeting: 13 x 14 x 19 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude gietijzeren potkachel met porseleinen grepen en klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: 100 x 70 cm ø. In goede staat.
Electrische ijzeren haard met Franse lelies. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 50 x 40 cm. In goede staat.
Lot diversen, oud/antiek. Onder andere: Wedgwood, tin, Boheems mokka-servies, koperwerk, dekseldoosjes etc.. Afmeting: 33 x 58 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke platenspeler, pathefoon. Circa 1920. Sterke gebruikssporen + oxydatie. Afmeting: 23 x 30 x 30 cm. In matige staat.
19e Eeuwse 7-delige haardset met vuurbokken. Afmeting: 20 - 71 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse heilig kruizen. Eén maal notenhout met metalen Corpus Christi. Eén maal met schelpen belijmd en benen Corpus Christi. Afmeting: 35 - 37 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinese bronzen kaarskandelaar. Circa 1900. Europeaan draagt kaarshouder. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse koloniale palissander belijmde houten kist in ster-vorm met hengsels en slot. Vervormd. Afmeting: 16 x 59 x 23 cm. In redelijke staat.
Grote antieke Duitse reservisten tabakspijp. Res. Werning Parde Heimat Wesel 1906 - 1908. Pijpkop haarlijn + stukje uiteinde af. Afmeting: circa 65 cm. In redelijk/goede staat.
Groot lot tinnen klepkan-deksels. Historisme. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: circa 10 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van zeven antieke tinnen maten. 19e Eeuw. Afmeting: 5 - 21 cm. In goede staat.