Oude messing bureaulamp met antiek glazen kap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 42 x 37 x 26 cm. In goede staat.
Drie 18e - 19e eeuwse speculaasplanken met diverse motieven. Afmeting: 29,5 - 57 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse koperen met messing samovaar met kolenlade. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Vijf oude/antieke natuurstenen dierenfiguren. Onder andere: Vogels, kat, vossen. 20e Eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 10 - 14 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke glazen knijpflessen met tinnen monturen. 20e Eeuw. Afmeting: 25 - 26 cm. In goede staat.
Drie maal antiek tabak. Eén terracotta tabakspot, chips. Eén grote tabakspijp met portret. Eén pijpenkop met dame. Afmeting: 10 - 60 cm. In goede staat.
Antieke houten lokeend met lood en touw bevestiging. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 24 x 30 x 12 cm. In goede staat
Lot van vijf oude/antieke dekseldozen. Drie maal Japans lakwerk etc. Eén achter-glas-schildering, Driemaster. Eén mahonie bandintarsia. Afmeting: 10 -22 cm. In redelijk/goede staat.
Vier maal oud Russisch lakwerk. Twee maal dekseldoos. Twee maal plaquettes. Allemaal handbeschilderd. Afmeting: 8 - 20 cm. In goede staat.
Vier maal antiek houtsnijwerk. Eén kerfsnede presenteerblad. Eén kerfsnede tabaksdoos. Eén kerfsnede mangelplank Arnhem. Eén speculaasplank, stier/haan. Eén zoutvat. Afmeting: 17 - 50 cm. In goede sta...
19e Eeuws Frans boulle kistje met rood schildpad, messing buitenrand gelijmd en klein hoekstukje weg. Afmeting: 15,5 x 8 x 5 cm. In redelijke staat.
Drie maal messing Jugendstil-stijl lijsten. 20e Eeuw. Eén spiegel, twee fotolijsten. Afmeting: 14 - 22 cm. In goede staat.
Twee bronzen wandkaarskandelaren in Rococco-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: circa 47 x 33 x 12 cm. In goede staat.
Twee Duitse verzamelalbums. Olympische winter en zomerspelen 1936. Compleet met plaatjes. Afmeting: 25 x 32 cm. In goede staat.
Antieke Schwarzwald sigaren humidor met floraal snijwerk. Circa 1900. Afmeting: 20 x 22 x 17 cm. In goede staat.
Prachtige koperen Louis Seize kraantjeskan. Circa 1820. Deukje in deksel. Afmeting: 57 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinese celadon bolvaas. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 5,8 x 7,7 cm ø. In goede staat
Amsterdamse school, kopergeslagen Art Deco spiegel. Circa 1930. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Schwarzwalder beren boekensteun. Circa 1900. Afmeting: 30 x 12,5 x 11,5 cm. In goede staat.
Twee grote Art Deco messing kerkelijke kandelaren. Circa 1930. Afmeting: 34 x 21 cm ø. In goede staat.
Antieke speeldoos Majolica onderzetter met florale + vogel decor. Bretons, met houtgestoken basement. Circa 1880. Afmeting: 6 x 27 x 27 cm. In goede staat.
Natuurstenen piedestal met verlichting binnenin. Italië. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 81 x 25 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten theekist met slot en sleutel. Slotplaatje mist. Afmeting: 12 x 13 x 9,5 cm. In goede staat.
Richard Charles Louis, Analyse des conciles généraux et particuliers Partie Seconde, 1773. Band in slechte staat 27x21,5x7,5cm.
Houten jaren 60 design aapje van Kay Bojesen. Afmeting: 17,5 cm. In goede staat.
Acht maal Oosters antiek. Eén bronzen dekselpotje met ibis. Zes plated bewerkte Perzische schalen, floraal. Twee Japanse antieke Geisha schoenen van hout en filigrain. Afmeting: 11 - 18 cm. In goede s...
Twee oude emaille reclameborden. 20e Eeuw. Eén maal: 'De Jong Machinefabriek'. Eén maal: 'Erkend waterfitter'. Afmeting: 28 - 41 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Perzische vazen. Eén maal bewerkt koper vertint. Eén maal koperen koffiekan. Gebruikssporen. Afmeting: 34 - 42 cm. In goede staat.
Oude Chinese rood-lak dekseldoos met Foo-honden decor. 20e Eeuw. Afmeting: 3,5 x 10 cm ø. In goede staat.
Grote antieke 18e - 19e eeuwse koperen aker met hengsels met kopernagels. Oudere reparaties. Afmeting: 34 x 56 cm ø. In redelijke staat.
Veertien stuks authenthieke bronzen etc. Egyptische grafgave. Bodem vondsten. Onder andere: Bazuin, symboliet, medaillon etc. Afmeting: 1 - 4 cm. In goede staat.
105 Meter koperen sierlijsten (in doos) voor stoffering van banken en stoelen + koperen nagels (zak vol). Afmeting: 107 x 24 x 18 cm. In goede staat.
Kavel met diverse jaargangen van "De Katholiek, godsdienstig, geschied- en letterkundig maandschrift", totaal 25 boeken met jaargangen tussen 1842 en 1870. Boeken zijn over het algemeen in redelijk to...
Oude Chinese gemerkte bronzen wierookbrander met rondom draken. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x 12 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse Louis Seize-stijl mahoniehouten theestoof met intarsia en messing binnenbak. Lichte fineerschades. Afmeting: 51 x 31 x 31 cm. In goede staat.
Arabische wandelstok met parelmoer belijmd en schorpioen op knop in glas gegoten. 20e Eeuw. Afmeting: 88 cm. In goede staat.
Messing paraplubak in de vorm van een paraplu. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 25 cm. In goede staat.
Mooie rood-koperen Louis Seize kraantjeskan. Circa 1820. Licht bedeukt. Afmeting: 47 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame antieke terracotta tabakspijp, voorstellende Heilige Jacob met tulband. Circa 1900. Stukje van emaille beschilderde neus af. Afmeting: 24 cm. In redelijk/goede staat.
37-Delige Thieme Becker Lexicon en 6-delige Vollmer Kunstenaarslexicon. Afmeting: 35 x 47 x 35 cm. In goede staat.
60-er Jaren aluminium tafellamp met groen kunststof en rood glas. Klein deukje. Afmeting: 44 x 30 cm ø. In redelijk/goede staat.
Verzameling van veertien stuks oude Duitse Höhner mondharmonica's. Diverse modellen. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Groot lot interessante voor-oorlogse briefkaarten, brieven, div. veldpost etc. Met postzegels + lakstempels. Circa 1890 - 1945. Afmeting: circa 19 x 23 x 15 cm. In goede staat.
Twee oud Hollandse tinnen snotneuzen, olielampen. Circa 1880. Afmeting: 24 x 15 cm ø. In goede staat.
Drie-delig Duits historisme WMF plated koffieservies met messing. Circa 1880. Afmeting: 16 - 25 cm. In goede staat.
Twee grote messing kerkelijke kaarskandelaren. Circa 1930. Art Deco. Afmeting: 32 x 19 cm ø. In goede staat.
Drie antieke toneelkijkers. Circa 1900. Eén plated, Russisch gemerkt. Eén messing, plated met jachtvoorstelling. Eén messing/hout, Brevette D'invention et Dr. Perf. Afmeting: 7 - 12 cm. In goede staa...
Twaalf-persoons plated bestek in cassette. 20e Eeuw. Afmeting: 10 x 40 x 29 cm. In goede staat.