Zes maal divers oud/antiek aardewerk. Twee porseleinen flacons, circa 1900. Eén KPM bordje, circa 1900. Eén Porceleyne Fles bord, 1979. Eén maal Societe Maastricht Wilhelmina bord. Eén maal Nymphenbur...
Zes oude Chinese Yixing kop en schotels. Met bamboe decor. 20e eeuw. Afmeting: 5 - 8 cm ø. In goede staat.
Vier oude blauwe Chinese celadon porseleinen borden met florale decor. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: ø 19 cm. In goede staat.
Vier delen Duits K.P.M. porselein. 20e Eeuw. Twee opdienschalen. Eén met landschap decor. Eén met floraal decor. Afmeting: 20,5 - 27 cm. In goede staat.
Duitse K.P.M. porseleinen dame met tamboerijn. 20e Eeuw. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.
Groot bruin geglazuurd terra cotta figuur, 'De denker'. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 28 x 20 cm. In goede staat.
Reuzen Westerwald keramieken Renaissance kruik. 19e Eeuw. Basis gelijmd. Afmeting: 80 x 37 x 30 cm. In matige staat.
Antieke Weense Goldscheider terracotta buste. Overgeschilderd. Afmeting: 12,5 cm. In redelijk/goede staat.
Tien maal oud Japans goud Imari porselein. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere: Vijf borden, twee gemberpotten, bloempot, twee dekselkommen, pijpvaas. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 16 - 25 cm. In ...
Lot oud Chinees porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee gemberpotten, grote vaas, vier kop + schotels, drie bordjes. Afmeting: 6 - 41 cm. In goede staat.
Vier handbeschilderde porseleinen kop en schotels. Drie maal 19e eeuw. Eén maal Rosenthal, 20e eeuw. Eén schotel goud sleets. Afmeting: 7 - 12 cm. In goede staat.
Antiek Duits KPM porseleinen theeservies met twee Zwiebelmuster bonbonschalen. Chip theepot + chip theekop. Afmeting: 10 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinese/Kantonese vaaslamp met messing voet. Stukje gelijmd. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 70 cm. In redelijk/goede staat.
Drie grote Societé Ceramique Maastricht kastkommen met Chinese decors. Haarscheur. Afmeting: 10,5 x 18,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Vier antieke porseleinen borden met Chinees florale decors en Geisha decors in coulissen. Circa 1900. Gemerkt F. Eén bord chip. Eén bord haarlijn. Afmeting: 20,6 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee oude/antieke Chinese voorwerpen. Eén maal leeuw op houten basement, gemaakt van schelp en terracotta. Circa 1900. Eén maal fluitje?, natuursteen bewerkt en gemerkt. Afmeting: 7,5 - 10 cm. In goed...
Acht maal oud Chinees porselein. 20e Eeuw. Vijf celadon borden met landschappen decors. Drie decoratieve borden, floraal met messing overlay. Afmeting: ø 18 -24 cm. In goede staat.
Lot diverse Chinese gemberpotten + 9x diverse deksels. 20e Eeuw. Afmeting: ø 8 - ø 11 cm. In goede staat.
Oude Chinese Yixing trekpot, gemerkt 20e eeuw met salamanderdecor. Afmeting: 12 x 17 x 11 cm. In goede staat.
Twee antieke Jugendstil Majolica knobbelvazen met verlopen glazuur. Genummerd. Circa 1915. Gerestaureerd. Afmeting: 26 cm. In redelijke staat.
Zeldzaam antiek porseleinen kleine wasbak voor Friese Skutsje zeilboten. Circa 1900. Merk Sphinx Maastricht. Afmeting: 14,5 x 25 x 15 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschaal. Gerestaureerd (gekrampt). Afmeting: 38 x 31 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen vazen. Eén kraagvaas met bodemmerk en florale decors. Eén hoge vaas met florale en haan decor. Afmeting: 19 - 23,5 cm. In goede staat.
Drie maal 19e eeuws terracotta serviesgoed. Eén maal vergiet, groene glazuur, chip. Eén maal cake-vorm. Eén maal vaas. Afmeting: 25 - 32 cm. In redelijk/goede staat.