19e Eeuws groot dubbelloops pistool met gravering. Voorlader, dubbele trekker. Stukje kolf, 1 cm ingezet. Afmeting: 25 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse poortwachters sleutelpistool (Kardinaalssleutel) met lont ontsteking. Holland of Duitsland. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Zeer groot 19e eeuws dubbelloops pistool. Voorlader, damast loop, graveringen en dubbele trekker. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Zeldzame F.105 metalen bureaumodel U.S. Air Force Thunderthief. M.M. Verkuyl's Etal Aircraft Mode, Badhoevedorp Holland. Afmeting: 24 x 45 x 23 cm. In goede staat.
Japanse militaire sabel, WO II. Diverse tekens. Afmeting: 79 cm. In goede originele staat.
19e Eeuwse Arabische sabel met Arabische schrift op lemet. Heft van been en bekleed met leder. In originele schede, hout met leder bekleed. Afmeting: 81 cm. In goede staat.
19e Eeuwse sabel, Midden-Oosten. Met lederen schede, houten heft met messing. Afmeting: 89 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse koloniale donderbus percussie voorlader pistool met graveringen op loop. Been-inleg. Stukje hout uit kolf. Afmeting: 45 cm. In redelijke staat.
Groot 18e eeuws koloniaal donderbus geweer met koperdraad-inleg in loop + Oosters snijwerk op kolf. Haan mist. Kolf overgeschilderd. Afmeting: 104 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws Noord Marokaans Mukala geweer met zilverdraad inleg in kolf en gegraveerde loop + been. Apart slag systeem. Afmeting: 132 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Oosterse geweren met been-inleg en gravering. Afmeting: 85 - 112 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse koloniale geweren met gewerenrek. Eén maal Field Rifle Co. Birmingham England met plated (?) versieringen. Afmeting: 100 cm. Eén maal Frans of Engels (?) geweer. Gemerkt Requalité. Met...
Antiek kanon met Amsterdams' stadswapen en annotatie 1706. Van gietijzer op houten rolbok. Wormbeval. Afmeting: 67 x 31 x 38 cm. In goede staat.
Zeldzaam groot 18e eeuws vuursteen pistool met zilver inleg op kolf en goud inleg in pistool. Mechaniek zit vast. Verder in goede originele staat. Afmeting: 55 cm. In goede staat.