Militaire munitiekar 1922, Kantonat Bernischer Schmeide und Wagnermeisterverband in Bern. Inclusief aanspan voor paard, wordt ooki vaak zonder gebruikt. 410cm. lang, 105cm. breed en 65cm. hoog, in red...
19e Eeuwse dubbelloopse voorlader met gravering en notenhouten kolf met messing. Afmeting: 26 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse WO II militaire helm + binnen helm, met adelaar en Swistaka teken. Afmeting: 15 x 26 x 27,5 cm. In goede staat.
Antiek penvuur pistool met achtkantige loop en wortelnoten kolf. Circa 1800. Afmeting: 30 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Frans dubbelloops jachtgeweer met percussie, voorlader. Versierd met hertenkop op kolf. Paar oudere wormgaatjes. Afmeting: 120 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws dubbelloops jachtgeweer, knikloop, penvuur, graveringen. Afmeting: 115 cm. In goede staat.
Decoratief zwaard. Excalibur, King Arthur (replica). 21e Eeuw. Afmeting: 111 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans dubbelloops percussie jachtgeweer met gravering en damast loop en zwijnskop op kolf. Gedeelte kolf onder loop gebroken geweest. Afmeting: 121 cm. In redelijke staat.
Vroeg 19e eeuws dubbelloops penvuur jachtgeweer met knikloop, dubbele haan en graveringen. Afmeting: 115 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Arabische enkelloopse voorlader met vuursteen mechanisme en parelmoer inleg. Paar stukjes parelmoer missen. Afmeting: 144 cm. In goede staat.
Antiek Oosters? smeedijzeren slagzwaard met bewerkte lederen schede. 19e Eeuw of ouder. Originele patina. Afmeting: 102 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws dubbelloops percussie jachtgeweer met knikloop + gravure met vos en honden. Mooie patina. Afmeting: 112 cm. In goede staat.
Fraai 19e eeuws dubbelloops penvuur jachtgeweer met knikloop en graveringen. Mooie patina. Afmeting: 115 cm. In goede staat.
18e Eeuws pistool met graveringen, damast loop, goud-inleg. Voorlader, zwartkruit. Oudere restauratie kolf. Afmeting: 37 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws vuursteen pistool met achtkantige loop en notenhouten kolf. Oudere restauratie. Afmeting: 39 cm. In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuwse voorlader. Zwartkruit pistool met graveringen en goud-inleg in loop, zilver en parelmoer. Mooie patina. Afmeting: 40 cm. In redelijk/goede staat.
18e -19e Eeuws (onderarm)pistool. Voorlader. Zwartkruit met gravering op zijstuk en loop. Stukje hout 1 cm weg. Afmeting: 27,5 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws koloniaal kort percussie geweer met koper inleg en bewerkte achtkantige loop. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
18e Eeuws vuursteen pistool met messing versierd en bewerkte notenhouten kolf. Trekker zit los. Afmeting: 44 cm. In redelijk/goede staat.
USS Missouri. US Navy Telescope. WO II. 1 Wo Jini/Okinawa/Guam. Kanonkijker. In originele houten kist. Afmeting: 24 x 27 x 25 cm. In goede staat.
Antiek geweer in originele kist met graveringen. Damast loop. Gemerkt F.L.G. Afmeting: 113 cm. In goede staat.
Antieke Duitse kruisboog met parelmoer, been en kroon belijmd. Circa 1800. Daarbij pijlenzak, pijlen en spanner. Afmeting: 78 x 67 x 13 cm. In goede staat.
Antiek Duits jachtgeweer met houtgestoken kolf, jachtvoorstelling. Zwartkruit, voorlader met vuursteen ontsteking. Afmeting: 116 cm. In zéér goede staat.
18e Eeuws Duits jachtgeweer met ivoren ster-intarsia + messing bewerkte kolf met been-inleg, roofvogel en haas. Zwartkruit, vuursteen voorlader. Afmeting: 126 cm. In goede staat.