Antieke Chinese keizer portret in lijst. Houtsnede op papier. Afmeting . 62x140 cm. In redelijk/ goede staat
Anton Heyboer. Spetterkip. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 37 x 27 cm. In goede staat.
Hollandse school. 18e Eeuw. Rustplaats paarden en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 26 x 19,5 cm. In redelijke staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse school. Landschap bij avond met figuren bij rivierbrug. Olieverf op paneel. Afmeting: 16,5 x 22,5 cm. In redelijke staat.
B.H. Bolink. 1876 - 1950 (Enschede). Twents landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: 78 x 60 cm. In goede staat.
Frans Baaijens. 1896 - 1970 (Enschede). Watermolen van Haaksbergen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Hyp. van Cauche. 20e Eeuw. Vissers op zee halen de netten binnen. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1930. Ballerina bij gordijn. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 34 cm. In goede staat.
Drie maal Bert Henri Bolink. 1876 - 1950. Enschede. Drie landschappen. Eén maal: Hek bij bosrand. Eén maal: Bospad. Eén maal: Boerderij waterput. Pastel, houtskool op papier. Afmeting: circa 30 - 60 c...
Twee maal Bert Henri Bolink. 1876 - 1950. Enschede. Twee maal impressionistische landschappen met bomen. Olieverf op linnen Afmeting: 38 - 45 cm. In goede staat.
Meindert Volkers. 1927 - 2000. Titel: Vrouw, 1987. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Mogelijk E.A. Capelle 1862. 1834 - 1887. 'Hollands havengezicht met vele figuren'. Olieverf op linnen. (marouflé). Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.
C. van Diggelen. 20e Eeuw. Paarden in hoefsmederij. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
J. Visser. Tweede helft 20e eeuw. Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Antieke Franse affiche Cartes a Jouer Francaise + Etrangeres Usines + Bureaux Rue d' Aubagne 8 Marseille. Circa: 1880. Ingekleurde gravure op papier. Afmeting: 33 x 49,5 cm. In goede staat.
R. Mario. 21e Eeuw. Stilleven met divers fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 25 cm. In goede staat.
Alfons Verstraeten. 1922 - . Zeilboten op zee bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Perzische school. Op ivoor. Circa 1900. Twee Arabische figuren in landschap. Gouache op paneel. Afmeting: 16 x 10 cm. In goede staat.
Antieke gravure naar een schilderij van M.F. van Brie. Gegraveerd door P. Velijn. 1778 - 1836. Willem George Frederik Lodewijk zijne koninklijke hoogheid. Gravure op papier. Afmeting: 59 x 73 cm. In r...
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met citroen op zilveren bord. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 13,5 cm. In goede staat.
Bongers. Hollandse school. Circa 1890. Landschap met rivier en boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 33 cm. In goede staat.
H.F. ter Beek. Stilleven met tin en citroenen. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Duitse school. Circa 1920. 'Dame in interieur'. Olieverf op linnen. Schilderij heeft lichte craquelure. Afmeting: 79 x 52 cm. In redelijk/goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met kruisbessen op tafelblad. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.