J. van Dekerckhove-Laleman. Antieke affiche (karton). Chicorée la Renommée des Flandres. Litho op papier. Afmeting: 45 x 39 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Japanse houtsnedes met Geisha's in de tuin voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: 15 x 25 cm. In goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950 Enschede. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 41 x 31 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. 19e Eeuws Hollands stadsgezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Josef Israëls. 1824 - 1911. Vrouw voor venster. Ets op papier. Afmeting: 22 x 17 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Verso M. Drulman. Herder met schapen in berkenbos. Olieverf op paneel Afmeting: 37 x 22 cm. In goede staat.
Monogram G.E. Circa 1900. Duits berglandschap met figuren. Handgestoken noten lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: ø 54 cm. In goede staat.