Ongesigneerd. Hollandse school. Paardenkarren in besneeuwde straat. Circa 1920. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 100 cm. In goede staat.
Cor Noltee. 1903 - 1967. Bouwput met paarden en figuren (Den Haag?). Olieverf op linnen. Afmeting: 66 x 80 cm. In goede staat.
Gesigneerd J.J.C. Spohler. 20e Eeuw. Romantisch Hollands landschap met molens en wandelaren. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Russische school. 1903. Kyrillische signatuur. Landschap bij maanlicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 14 cm. In goede staat.
Kyrillisch gesigneerd. Russische school. Oude vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: 16 x 14 cm. In redelijke staat.
Monogram J.H.S. of J.J.C.S. 19e Eeuw. Hollands romantisch landschap met molens en vele figuren. Schilderij heeft een prachtige lijst ! Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 45 cm. In goede staat.
Klaas Bernink. 1913 - 1996 Enschede. Boerderij in Schoorl. 1979. Acryl op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Franz Nechutny. 19e - 20e Eeuw. Opa en oma met kleinkind. Eén restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: 75 x 63 cm. In redelijk/goede staat.
Fritz Dietrich. Duitse school. Kopie Rembrandt 1912 Sultan. Olieverf op linnen. Afmeting: 74 x 101 cm. In goede staat.
Ron Meilof. 1953 - ........ . Hollands landschap met paarden bij fruitbomen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Ujvari Ignac. 1860 - 1927 Budapest. Figuren met trekschuit in baai. Incl. boek; staat op kaft. Olieverf op linnen. Afmeting: 68 x 55 cm. In goede staat.
Nico Vrielink. 1958. Reusel. Nr. 13/85 Artist proof. Portret van zijn vrouw. Balinese schone. Lithografie op papier. Afmeting: 49 x 68 cm. In goede staat.
Nico Vrielink. 1958. Reusel. Nr. 371/500. Landschap met Balinese schone. Digitale zeefdruk op papier. Afmeting: 45 x 79 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967. Twentse boerderij met hoenderhof en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950. Titel: Herfstmorgen 1925. Olieverf op linnen. Afmeting: 61 x 82,5 cm. In goede staat.
Arthur Fohr. 1893 - 1982. Duitse school. Bergachtig landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: 46 x 32 cm. In goede staat.
Fritz Koppmann. 1865 - Duitse School. Noord-Duits riviergezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 31 cm. In goede staat.
Evert Bomhof. 1886 - 1949. Zwolle. Platbodems op de Zuiderzee. Olieverf op linnen. Afmeting: 96 x 60 cm. In goede staat.
Theo Wolvecamp '89. 1925 - 1992. Hengelo. Lithografie. Handgesigneerd. Epreuve d'Artiste. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: 42 x 72 cm. In goede staat.
Theo Wolvecamp 1990. 1925 - 1992. Hengelo. Lithografie handgesigneerd. Nr. 39/200. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.
J. van der Bilt. L'ile de Capri Italië. Olieverf op paneel. Afmeting: 45 x 39 cm. In goede staat.
J. Hubert, 1901. Stilleven spelende poezen. Pastel op papier. Afmeting: 61 x 40 cm. In goede staat.
Klaas Bernink. 1913 - 1996 Enschede. Stadsgezicht Tunesië. 1982. Acryl op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Nico Vrielink, 2007. Balinese schone. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.