Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

36. Aprilveiling 2018

Versteigerung am Freitag, 20. April 2018 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Ludwig Müller, Zonnig dorpsgezicht
Ergebnis: 120 EUR

Ludwig Müller. Duitse school. Zonnig dorpsgezicht. Circa: 1915. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.

Ongesig., Dame in interieur
Ergebnis: 80 EUR

Ongesigneerd. Duitse school. Circa 1920. 'Dame in interieur'. Olieverf op linnen. Schilderij heeft lichte craquelure. Afmeting: 79 x 52 cm. In redelijk/goede staat.

Anton Heyboer, Dikke dame op strand
Startpreis 170 EUR

Anton Heyboer. Dikke dame op strand. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 36 x 38 cm. In goede staat.

Hyp. van Cauche, Vissers halen netten binnen
Ergebnis: 100 EUR

Hyp. van Cauche. 20e Eeuw. Vissers op zee halen de netten binnen. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.

J.H. Böhm, Plasgezicht met grazende koe
Ergebnis: 150 EUR

J.H. Böhm. Duitse school. Plasgezicht met grazende koe. Circa: 1900. Olieverf op linnen. Afmeting: 67 x 95 cm. In goede staat.

M. Thomas, Zeilboot bij avondlicht
Ergebnis: 50 EUR

M. Thomas. 20e Eeuw. Zeilboot op meer bij avondlicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 24 cm. In goede staat.

F. Baaijens, Watermolen van Haaksbergen
Ergebnis: 100 EUR

Frans Baaijens. 1896 - 1970 (Enschede). Watermolen van Haaksbergen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Capelle 1862, 'Hollands havengezicht'
Ergebnis: 95 EUR

Mogelijk E.A. Capelle 1862. 1834 - 1887. 'Hollands havengezicht met vele figuren'. Olieverf op linnen. (marouflé). Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Spettervrouw
Ergebnis: 185 EUR

Anton Heyboer. Spettervrouw. Plakaatverf op papier. Afmeting: 30 x 39 cm. In goede staat.

Alfons Verstraeten, Zeilboten op zee bij avond
Ergebnis: 85 EUR

Alfons Verstraeten. 1922 - . Zeilboten op zee bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

H. Dievenbach, Boerin bij het koken
Ergebnis: 150 EUR

Hendricus Anthonius Dievenbach 1901. 1872 - 1946. Boerin bij het koken. Aquarel op papier. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Ontwerp gouache, Pinkeltje in Artis
Ergebnis: 70 EUR

Origineel ontwerp/gouache. Pinkeltje in Artis, De kinderboerderij. Mogelijk door Dick Laan zelf geschilderd. Gouache op papier. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.

Aquarel Hengelo, Jugendstil
Ergebnis: 325 EUR

Zeldzaam Jugendstil aquarel/ontwerp Hengelo Concertgebouw, Kunst en Kunstnijverheid. Geschilderd door R.M.P. Jans. Afmeting: 57 x 45 cm. In goede staat.

Achterglas-schildering, ca. 1915
Ergebnis: 150 EUR

Hollandse antieke achter-glas-schildering. Jugendstil, circa 1915. Nederlandse Gasgloeilicht Maatschappij. Afmeting: 40 x 53 cm. In goede staat.

Bongers, Landschap met rivier
Ergebnis: 80 EUR

Bongers. Hollandse school. Circa 1890. Landschap met rivier en boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 33 cm. In goede staat.

Ton Anconé, Meistershoes te Azelo
Startpreis 100 EUR

Ton Anconé, Oldenzaal (overleden). Meisterhoes te Azelo. Afmeting: 80 x 70 cm. Olieverf op linnen. In goede staat.

Meindert Volkers, Landschap Haaksbergen
Ergebnis: 50 EUR

Meinert Volkers. 1927 - 2000. Titel: Landschap Haaksbergen 1989. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Kersen
Ergebnis: 100 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven Chinese kom met kersen. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

Jan Bleys, Glazen vaas met bloemen
Ergebnis: 70 EUR

Jan Bleys. 1868 - 1952. Glazen vaas met bloemen. Pastel op papier. Afmeting: 35 x 25 cm. In goede staat.

J. Nanninga, Winterlandschap
Ergebnis: 190 EUR

Jaap Nanninga. 1904 - 1962. Winterlandschap. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Dikke vrouw op strand
Ergebnis: 300 EUR

Anton Heyboer. Dikke vrouw op strand. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 39 x 38 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Spetterkip
Ergebnis: 200 EUR

Anton Heyboer. Spetterkip. Plakaatverf op papier. Afmeting: 27 x 19 cm. In goede staat.

Ben Viegers, Stilleven met rozen en appels
Ergebnis: 250 EUR

Ben Viegers. Stilleven met rozen en appels. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Onduid. gesign., mogelijk Joël Thézard
Ergebnis: 120 EUR

Onduidelijk. Mogelijk Joël Thézard. 1884 - 1957. Impressionistisch Arabisch stadsgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.