Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

36. Aprilveiling 2018

Versteigerung am Freitag, 20. April 2018 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Antiquarische prent Lonneker
Startpreis 40 EUR

Antiquarische prent. Lithografie. Lonneker Cooperative Landbouwersbank en Handelsvereniging G.A. te Enschede. Ontwerp Gerard van Haeften. Schaaf & Zoon Enschede. 1896 - 1932. Litho op papier. Afmeting...

Ongesigneerd, Vaas met rozen
Startpreis 100 EUR

Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

J. Schijvens, Boerenschuur met koeien
Startpreis 100 EUR

J. Schijvens. '84. Boerenschuur met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Lot Chinese kunstwerken
Startpreis 50 EUR

Zeven stuks oude Chinese op zijde geborduurde kunstwerken. 20e Eeuw. Afmeting: 28 - 61 cm. In goede staat.

Meinert Volkers, Beeltenis van een vrouw
Startpreis 100 EUR

Meinert Volkers. 1927 - 2000. Titel: Beeltenis van een vrouw, 1987. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Meinert Volkers, Portret vrouw
Ergebnis: 100 EUR

Meindert Volkers. 1927 - 2000. Titel: Vrouw, 1987. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

Henry Saint Claire. Meisje met hoed en zeilboot op strand
Startpreis 500 EUR

Henry Saint Claire. Frankrijk, 21e eeuw. Meisje met hoed en zeilboot op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: 12 x 24 cm. In goede staat.

Anton Funke, Vaas met asters
Startpreis 350 EUR

Anton Funke. 1869 - 1955. Vaas met asters. Gouache op paneel. Afmeting: 48 x 31 cm. In goede staat.

M. Houtman + Joan Dinsbach, 2x Lithografie
Startpreis 60 EUR

Twee lithografieën. M. Houtman, Naïeve figuratieve voorstelling + Joan Dinsbach. Lithografieën op papier. 20e Eeuw. Afmeting: 38 x 27 cm. In goede staat.

S. Ribberink, Naïve voorstelling
Startpreis 30 EUR

Suzanne Ribberink. 1968. Den Haag. Naïeve figuratieve voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: 38 x 20 cm. In goede staat.

J. de Groot, 4 Etsen
Startpreis 70 EUR

Jacq de Groot. (4-11-1924/11-01-2010) Vier grote etsen. Diverse voorstellingen. Etsen op papier. Afmeting: circa 37 - 52 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Boerenhuis bij boom
Startpreis 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Boerenhuis bij boom en waterpomp. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Ikoon, circa 1880
Startpreis 60 EUR

Antiek ikoon. Circa 1880. Verf laat iets los. Lichte wormbeval. Afmeting: 24 x 17 cm. In redelijke staat.

Ongesig., Figuren aan het bidden
Startpreis 40 EUR

Ongesigneerd. Figuren aan het bidden voor de maaltijd. Circa 1900. Sepia op papier. Afmeting: 37 x 27 cm. In goede staat.

Ongesign., Stilleven bloempotten
Ergebnis: 40 EUR

Ongesigneerd. Stilleven bloempotten. 20e Eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 34 cm. In goede staat.

Japans/Chinees zijde schilderij, Pauwen
Ergebnis: 160 EUR

Oud Japans of Chinees zijdeschilderij met pauwen voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x 47 cm. In goede staat.

Antiek affiche, Cartes a Jouer
Ergebnis: 90 EUR

Antieke Franse affiche Cartes a Jouer Francaise + Etrangeres Usines + Bureaux Rue d' Aubagne 8 Marseille. Circa: 1880. Ingekleurde gravure op papier. Afmeting: 33 x 49,5 cm. In goede staat.

Piet Snel, Maanvissen
Startpreis 50 EUR

Piet Snel. 1911 - 1991. Maanvissen. Nr. 1/25. Houtsnede op papier. Afmeting: 30 x 50 cm. In goede staat.

2x Herman Bieling, Bokswedstrijd+Bokser
Startpreis 100 EUR

Twee maal Herman Bieling. 1887 - 1964. Eén maal bokswedstrijd, Het verkoop lokaal. Eén maal, Humbeeck. Scheurtje. Tekening op papier. Afmeting: 28 x 20 cm + 19 x 27 cm. In redelijk/goede staat.

Herman Bieling, Tafereel met bekende Rotterdamse figuren
Startpreis 150 EUR

Herman Bieling. 1887 - 1964. Tafereel met bekende Rotterdamse figuren. Onder andere Bep van Klaveren. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 14,5 x 30 cm. In goede staat.

Herman Bieling, Carnaval Düsseldorf
Startpreis 80 EUR

Herman Bieling. 1887 - 1964. Tekening carnaval Düsseldorf met clowns (postkaart). Tekening op papier. Afmeting: 17,5 - 13 cm. In goede staat.

J.J. van Maaten, Berglandschap met kasteel
Ergebnis: 60 EUR

J.J. van Maaten. Circa 1900. Berglandschap met kasteel en wandelaars. Olieverf op paneel. Afmeting: 17 x 25 cm. In goede staat.

3x Religieuze steendrukken
Startpreis 50 EUR

Drie 19e eeuwse religieuze steendrukken. Naar Anthony van Dijck pinx Lith. de Gerard. Lithografie op papier. Afmeting: 44 x 32 cm. In goede staat.

L. Deder, 2x Antieke gravures
Startpreis 50 EUR

L. Deder. Twee antieke gravures. 17e Eeuw. Eén afbeelding paardenmarkt door C. Decker fecit. pv. Smith excul. Eén afbeelding van het generaliteits kruitmagazijn. Gravures op papier. Afmeting: 28 x 25 ...

Kopie naar J. Vermeer, Trapgevelhuis
Ergebnis: 60 EUR

Naar Jan Vermeer. 19e Eeuw. Geschilderde kopie. Trapgevelhuis met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

Nico Bruynesteyn, Stilleven met gemberpot en boek
Ergebnis: 70 EUR

Nico Bruynesteyn. 1893 - 1950. Stilleven met gemberpot en boek. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

P. van Noort, Boerenhuisje
Startpreis 50 EUR

Pieter van Noort. 1893 - 1950. Boerenhuisje. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Alonso Redondo, Impressie stadsgezicht Parijs
Ergebnis: 40 EUR

Alonso Redondo. 1970. Impressie stadsgezicht Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: 20 x 80 cm. In redelijke staat.

2x Antieke stadsplattegronden
Ergebnis: 45 EUR

Twee oude/antieke Hollandse 17e - 18e eeuwse landkaarten, stadsplattegronden. Eén maal Delft door Hendrik van Leth. Eén maal Muyden. Scheurtje. Gravures op papier. Afmeting: 22 - 25 cm. In redelijk/go...

R. Bleeker + Schindler-Klebusch, 2x Portret
Startpreis 40 EUR

Jongensportret door R. Bleeker, 1930. Potlood/pastel op papier. Jongensportret, Duitse school, door Schindler-Klebusch (Hermine). Lithografie. Afmeting: 23 - 39 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Spelende poes
Startpreis 40 EUR

Ongesigneerd. Circa 1930. Spelende poes. Olieverf op linnen. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Hollands kerkinterieur
Ergebnis: 50 EUR

Ongesigneerd. Circa 1940. Hollands kerkinterieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Jaap van Kregten, Twents landschap met koeien
Startpreis 80 EUR

Jaap van Kregten. 1878 - 1967. Enschede. Twents landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 46 cm. In goede staat.

Jaap van Kregten, Landschap met schapen bij avond
Startpreis 80 EUR

Jaap van Kregten. 1878 - 1967. Enschede. Landschap met schapen bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

H.F. ter Beek, Paddestoelen
Startpreis 70 EUR

H.F. ter Beek. Paddenstoelen. Circa: 1950. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Gesign. E. Rabbers, Koeien in weiland
Ergebnis: 60 EUR

Gesigneerd E. Rabbers. Restsignatuur. Circa 1920. Koeien in weiland. Olieverf op linnen. Afmeting: 27 x 34 cm. In goede staat.

Gesign. J.W. Gruyter, Hollands havengezicht
Ergebnis: 115 EUR

Gesigneerd Jacob W. Gruyter. Op koper geschilderd. Hollands havengezicht. Olieverf op koper. Afmeting: 25 x 20 cm. In goed staat.

Twee stillevens op metaal geschilderd
Ergebnis: 400 EUR

Twee vroeg stillevens op metaal geschilderd. 18e Eeuw of ouder. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 21 cm. In goede staat.

A. Hulshoff Pol, Overspoelde weilanden met boerenhuis
Startpreis 150 EUR

Albertus Hulshoff Pol, 1944. 1883 - 1957. Overspoelde weilanden met boerenhuis. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

2x P.A. Nijgh, Twentse landschappen
Startpreis 70 EUR

Twee werken van P.A. Nijgh. 1876 - 1959 Enschede. Twentse landschappen. Aquarellen op papier. Afmeting: 40 x 34 cm en 33 x 48 cm. In redelijk/goede staat.

Ton Anconé, Poldergezicht met windmolens
Startpreis 50 EUR

Ton Anconé. Oldenzaal (overleden). Poldergezicht met windmolens en koeien. Naar Willem Roelofs. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

J. de Groot (8x), Etsen
Startpreis 100 EUR

Acht werken van J. de Groot. Figuren bij ezel. Boten met figuur. Boten met figuur. Landschap Baumbergen. Koets met paardenspan. Friese paardenmenner. Afrikaanse figuren. Zeilboot Elisabeth Marie. Afme...

J. de Groot (2x), Ets + tekening
Startpreis 50 EUR

Twee werken van J. de Groot. Eén ets. Droge naald. Abstracte kustplaats. Eén tekening. Vakwerkboerderij. Afmeting: 54 - 60 cm. In goede staat.

J. de Groot (6x), Etsen
Startpreis 80 EUR

Zes werken van J. de Groot. Puerta Sevilla. Siguenza Spanje. Athene. Grens. Dorp met figuren. 2x Spaans galjoen. Etsen op papier. Afmeting: 16 - 30 cm. In goede staat.

J. de Groot (4x), 2x Ets + 2x tekening
Startpreis 60 EUR

Vier werken van J. de Groot. Ets, man en vrouw. Tekening, Burg Steinfurt. Tekening, Kerkpoort. Ets, Poseidon. Werken op papier. Afmeting: 13 - 45 cm. In goede staat.

J. de Groot (4x), Aquarellen
Startpreis 80 EUR

Vier werken van J. de Groot. Huisje bij nacht. Ezel. Mexicaan. Dorpje met figuur. Aquarellen op papier. Afmeting: 12 - 22 cm. In goede staat.

Gerard Krol, Vaas met bloemen
Ergebnis: 70 EUR

Gerard Krol. 1882 - 1950 Enschede. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 41 x 31 cm. In goede staat.

B. Klopppers, Stilleven met vazen en bloem
Startpreis 100 EUR

B. Kloppers. Tweede helft 20e eeuw. Stilleven met vazen en bloem. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Gé Nijhuis, Oude Schans Texel
Ergebnis: 80 EUR

Gé Nijhuis. Galeriehouder Enschede, overleden 2009. Oude Schans Texel. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

De Kat, Vrouwelijk naakt
Ergebnis: 185 EUR

De Kat. Circa 1950. Vrouwelijk naakt. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Latour, Vrouwelijk naakt
Ergebnis: 120 EUR

Latour. 20e Eeuw. Vrouwelijk naakt met sluier. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.

5x Duitse kunstwerken
Startpreis 80 EUR

Vijf Duitse kunstwerken. 20e Eeuw. Eén maal Neumann, Vliegende zwanen. Twee maal monogram G.K. Eén maal Croin, Meergezicht. Eén maal lithografie, onduidelijk. Afmeting: 12 - 30 cm. In goede staat.

5x Mode prenten, 19e eeuw
Ergebnis: 40 EUR

Vijf maal 19e eeuwse Duitse ingekleurde modeprenten. 1802, 1837, 1832, 1837, 1838. Litho op papier. Afmeting: 28 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

3x Duitse werken
Startpreis 50 EUR

Drie maal Duitse school. Eén aquarel portret, onduidelijk. Eén houtskool portret, Krichmann. Eén houtsnede, boer met paard. Rudolf Peer? Werken op papier. Afmeting: 12 - 26 cm. In goede staat.

4x Duitse werken
Startpreis 50 EUR

Vier maal Duitse school. Eén ets, circa 1800. Wolfgang Humel. Eén gravure Brücke Breschen, 18e eeuw. Eén steendruk. Ancient Tombs near Amoy, 19e eeuw. Eén ets. Alt Spandau. Onduidelijk. Circa 1920. We...

4x Duitse school, divers
Startpreis 80 EUR

Vier maal Duitse school. Divers. Eén maal handwerk op steendruk, landschap zwanen. Eén maal aquarel monogram MC 1926, Interieur. Eén maal jongen in landschap, verso Moritz-Hartmann von Butter 1929. Eé...

2x Duitse werken, Karl Larsen + Margrit Spreckelsera
Startpreis 50 EUR

Twee Duitse werken. Karl Larsen. 1897 - 1977. Denemarken. Bloemen. Litho. + Magrit Spreckelsera. 1940. Kleur ets bloemen. Werken op papier. Afmeting: circa 40 - 40 cm. In goede staat.

G.H. Breitner, Twee rustende paarden
Startpreis 100 EUR

G.H. Breitner. 1857 - 1923. Twee rustende paarden. Lithografie op papier. Afmeting: 62 x 50 cm. In goede staat.

A. Cabali, Platbodems op zee met figuren
Ergebnis: 120 EUR

A. Cabali. 1886 - 1963. Platbodems met figuren op zee. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

T. Cmenonob, Bosgezicht met berkenboom
Startpreis 60 EUR

T. Cmenonob. Russische school. Bosgezicht met berkenboom en kraaien. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

W. Ruiter, Winter landschap
Startpreis 125 EUR

W. Ruiter. Tweede helft 20e eeuw. Winters landschap met houtvesters en paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

P.A. Nijgh, Twentse boerderij
Startpreis 70 EUR

P.A. Nijgh. 1876 - 1959 Enschede. Twentse boerderij met paard. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Peter Bersch, Vrouwelijke naaktfoto
Startpreis 50 EUR

Peter Bersch. 1984. Nr. 12/40. Vrouwelijke naaktfoto. Fotografie op papier. Afmeting: 29 x 23 cm. In goede staat.

J. Smit, Hollands dorpsgezicht met figuren
Startpreis 100 EUR

Gesigneerd J. Smit. Circa: 1930. Hollands dorpsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 32 cm. In goede staat.

M. Plückenbaum, Kitten met een bij
Startpreis 120 EUR

Meta Plückenbaum. 1876 - 1945. Poes met bij. Ets op papier. Afmeting: 24 x 19 cm. In goede staat

Hasenmüller, Italiaans havengezicht met figuren
Ergebnis: 75 EUR

Hasenmüller. 1892. Duitse school. Italiaans havengezicht met figuren. Scheur in linnen linksboven. Afmeting: 60 x 80 cm. In redelijke staat.

Meinert Volkers, Sakti 1963
Startpreis 60 EUR

Meinert Volkers. 1927 - 2000. Titel: Sakti 1963. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Landman, Italiaanse jongen met pet en sigaret
Startpreis 50 EUR

Landman. 20e Eeuw. Italiaanse jongen met pet en sigaret. Olieverf op linnen. Afmeting: 30,5 x 24,5 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, 19e eeuws stadsgezicht
Ergebnis: 70 EUR

Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. 19e Eeuws Hollands stadsgezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Vrouwelijk naakt
Ergebnis: 110 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Verso atelierstempel Johan Dijkstra. Vrouwelijk naakt. Olieverf op paneel. Afmeting: 45 x 60 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Erotische danseres
Ergebnis: 135 EUR

Anton Heyboer. Erotische danseres. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 29 x 20 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Spetterkip
Ergebnis: 120 EUR

Anton Heyboer. Spetterkip. Plakaatverf op papier. Afmeting: 29 x 20 cm. In goede staat.

J. van Lingen, Riviergezicht Seine Parijs
Startpreis 150 EUR

J. van Lingen. Circa 1950. Riviergezicht Seine Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

S. Pollentine, Mussen op tak
Startpreis 100 EUR

S. Pollentine. 21e Eeuw. Mussen op tak. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Mata Hari
Startpreis 100 EUR

Ongesigneerd, Mata Hari of Oosterse danseres. Olieverf op paneel. Afmeting: 42 x 30 cm. In redelijk/goede staat.

Onduid. gesig., Verso M. Drulman, Schapenherder
Ergebnis: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Verso M. Drulman. Herder met schapen in berkenbos. Olieverf op paneel Afmeting: 37 x 22 cm. In goede staat.

Achter-glas schilderij, Vogel met bessen
Startpreis 60 EUR

Antiek achter-glas-schilderij. Vogel met bessen. Circa 1910. Gesigneerd B.D. Afmeting: 30 x 24 cm. In goede staat.

Karl Plückebaum, Faun met houten speelgoedpaard
Ergebnis: 315 EUR

Karl Plückebaum. 1880 - 1952. Duitse school. Faun met houten speelgoedpaard. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 27 cm. In goede staat.

M. Monnickendam. Baby met appel + Dame met hoed
Ergebnis: 50 EUR

2x Martin Monnickendam. 1874 - 1943. Baby met appel + Dame met hoed. Tekening op papier. Afmeting: 16 x 20 cm en 17 x 12 cm. In goede staat.

C.V. Dewalt ?, Joodse man met baard
Startpreis 150 EUR

C.V. Dewalt ? portret van louis Bouwmeester . Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 50 cm. In redelijk/goede staat.

Van der Neer, Portret van rabijn
Ergebnis: 150 EUR

Van der Neer. 20e Eeuw. Portret van een rabbijn. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Portret oude heer
Startpreis 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Portret oude heer met hoed en baard. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

2x Duits schilderij, 'Winterstadsgezicht' + H. Fischer, 'Marktgezicht'.
Startpreis 40 EUR

Twee gesigneerde Duitse schilderijen. 20e Eeuw. Eén maal H. Fischer, 'Marktgezicht'. Aquarel op papier. Afmeting: 35 x 26 cm. Eén maal 'Winterstadsgezicht Waisenbrücke'. Olieverf op paneel. Afmeting: ...

Sven Erik Lund, Winters besneeuwd landschap met boten
Startpreis 60 EUR

Sven Erik Lund. Winters besneeuwd landschap met boten. Zweedse school. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 80 cm. In goede staat.

2x Landkaarten, 16e eeuw
Startpreis 70 EUR

Twee stuks 16e eeuwse landkaarten. Eén van stad Vere en één van Oud Middelburg van den Jaere 1400. Afmeting: 34 x 28 cm. In redelijk/goede staat.

2x P.A. Nijgh, Etsen
Startpreis 60 EUR

Twee etsen van P.A. Nijgh. 1876 - 1959 Enschede. Twents boerenhuis met kippen. Ingang Nederlands hervormde kerk. Etsen op papier. Afmeting: 36 x 28 cm en 32 x 27 cm. In goede staat.

Monogram G.E. , Duits berglandschap
Ergebnis: 60 EUR

Monogram G.E. Circa 1900. Duits berglandschap met figuren. Handgestoken noten lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: ø 54 cm. In goede staat.

5x Antieke gravures
Ergebnis: 80 EUR

Vijf maal antieke gravures. 16e - 17e Eeuw. Eén maal Claudius de Salmasia, door C. Barlaeus. Eén maal Niolaes Claes Jansz Visscher, figuren in Keulen. Eén maal herenportret Rembrandt pinxit P. Goos ex...

W. Moes, Schepen op Zuiderzee
Startpreis 100 EUR

W. Moes. Circa 1900. Schepen op Zuiderzee. Olieverf op paneel. Afmeting: 55 x 75 cm. In goede staat.

A.J. v/d Spek, Stilleven met citroenen etc.
Startpreis 75 EUR

A.J. v/d Spek, 1960. Stilleven met citroenen, penselen, cognac etc... Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

E. Koster, Hollands stadsgezicht
Ergebnis: 450 EUR

Everhardus Koster. 1817 - 1892. Hollands stadsgezicht met boten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 30,5 x 22,5 cm. In goede staat.

John P. Clewe?, 2x Berglandschappen
Startpreis 60 EUR

John P. Clewe ? 19e Eeuw. Twee berglandschappen. Aquarellen op papier. Afmeting: 11 x 8 cm. In goede staat.

Engelse gravure
Ergebnis: 40 EUR

19e Eeuwse handingekleurde Engelse gravure. These come hopping. Now effectives Nec. pofsum diecrequar. Gravure op papier. Afmeting: 57 x 9,5 cm. In redelijjk/goede staat.

F. Boucler, Rode ets
Ergebnis: 40 EUR

18e Eeuwse rode ets. F. Boucler, Demarteau sculp tiré du cabinet de madame D'azaincourt. Restauratie rechtsonder. Afmeting: 34,5 x 23 cm. In redelijk/goede staat.

2x 18e Eeuwse gravures
Ergebnis: 50 EUR

Twee 18e eeuwse handingekleurde gravures 1788. Eén maal Le bouquets. Eén maal Le Compliment. De Bacourt, par peintre du Roi. Graveringen goed. Afmeting: 34 x 25 cm. In goede staat.

2x 18e Eeuwse gravures, Frankrijk
Ergebnis: 60 EUR

Twee 18e eeuwse gravures. Eén maal Hugo de Groot, Zig bereidende tot de vlugt uit de Loevensteinsche gevangenis in 't jaar 1621. Door Isaad Tirion. Goed. Eén maal Admirality Office Dockyard Storehouse...