Serveerbestek, 3 delig met plated heften. Fraai bestek versierd met graveerwerk en op het heft voorzien van een sierlijk cartouche. O.a. Christofle. 31 cm. In goede staat
Vijf delen kristalglas met zilveren voet. 20e Eeuw. Eén smalle vaas heeft minimale chip. Afmeting: 10,5 - 29 cm. In goede staat.
Zilveren zoutvaatje met lepel, 925/000, zoutvaatje met dubbele grepen met vertikale knerren. MT.: Walken & Hall, Sheffield jl.:n:1905, Hierbij een zilveren zoutlepeltjes = met ronde bak en gegraveerd ...
Antieke 835/000 zilveren empire strooilepel. Rechthoekig ajourgezaagde bak met spijlen en sterren en spitse steel met filetranden. Mr. J. van Wijk - Amsterdam. Anno 1882. jL.N: 1822. 34 gr. 15 cm. In ...
Kleine kristallen tassa met zilveren voet, 8350/000. Kristallen schotel met aculadevormige rand bevestigd op een zilveren voet versierd met parelrand, gerestaureerd. ø 13x8cm. Minimale chips.
Pijp met hout en een zilveren dop versierd met een figuur. 33x8cm.
Plated strooier met schelpvormige gezaagde bak. De steel is gemaakt uit een klein bokkepootje. 18 cm. In goede staat
Lot zilver, 925/000, met een schenktuit met gegraveerde randen, Engels, en 4 ovale bonbonschaaltjes met filetrand. MT.: Siebel b.v. 's Gravenhage, jl.:x:1995. 6,5x5cm. totaal ca 90 gram. In goede staa...
Kristallen schip met zilveren zeil, 835/000. Geslepen schip met ruitslijpsel met zilveren mast en zeil, opengewerkt, met voluten en schild. 10x7x12cm. In goede staat
Kristallen bonbonschaal met zilveren hengsel, 835/000. Rond schaaltje met opstaande rand versierd met waaierslijpsel voorzien van een zilveren hengsel met parelrand. MT.: Van Kempen en Zonen, Voorscho...
Zilveren miniatuur glazenwasser, 835/000, met kar en ladder. 7x2x3cm. ca 24 gram. Voorzien van grootkeur. In goede staat.
Zilveren bel, 833/000, versierd met graveerwerk en met onedele binnenbel. MT.: S. & J. van Lier & G.W.F. Bauer, Utrecht 1857-1862 Voorzien van restauartie. 10x18cm. In redelijk goede staat.
Fraaie zilveren lekbak met onderschotel, 925/000, Ronde lekbak met grof getorste rand voorzien van een palmet. De bodem is versierd met een gaatjes in de vorm van een bloem. Op een ronde onderschotel ...
Lot met zeven zilveren servetbanden, voorzien van graveerwerk en bewerking. Met monogramgravure. Diverse gehaltes. Totaal ca 145 gram.
Stel geslepen kristallen parfumflacons in bijpassende houten opbergkist met florale intarsia. 6 x 6 x 10,5 cm en 27 x 18 x 8 cm. In redelijk/goede staat.
Sigarenkoker afgezet met zilveren rand en opgelegd met zilveren elementen, versierd met getrembleerde versiering. MT.: W.Pleyt, Schoonhoven, 1851-1878. 9x14x2cm. Voorzien van restauratie.
Cassette met 12 zilveren lepeltjes, 835/000, met puntbak en strakke steel met lijnbewerking. MT.: Zilverstad fabriek, Schoonhoven, jl.: d: 1963. 11 cm. ca 92 gram. In goede staat
Lot zilver met een suikerschep, een kristallen parfumflacon met zilveren kraag en dop en een zilveren zakhorloge, Union met een wat beschadigde plaat. ø 45 mm.
Zilveren roomstel, 835/000, melkkan en suikerbak met een getorst model op bewerkte klauwpoten. MT.: Emil Hermann, Waldstetten. ø8x4mm en 9x6,5x6,5cm. Totaal ca 117 gram. Een enkel deukje verder in goe...
Lot met twee kandelaren, één zilveren kandelaar, laag model MT.: Gerritsen en van Kempen, Voorschoten, ø8,0x8,5cm. En een bijna identiek plated model, ø7,5x8,5cm. In goede staat.
Grote cassette gevuld met een uitgebreid 6 persoons silver-plated bestek, aangevuld met o.a. een spiegeleilepel, krukken, theelepels en een wildschaar. Verschillende modellen.
Zilveren ovale fotolijst, 835/000, met bewerkte rand en parelranden. Voorzien van een bolglas. 12x15,5cm. MT.; Moerkerk & Co Haarlem jl: M: 1947. In goede staat
Stel zilveren fotolijsten, 835/000, met een bewerkte rand. MT.: Moerkerk & Co, Haarlem, ca 1935. 10,5x15cm. In redelijk goede staat
Lot zilver met een fotolijst met bewerkte rand, 13x18cm, een hengselmandje uit filigrain, bedelketting met bedels, 3 bekertjes en een vogelstrooiertje, diverse gehaltes.