Bronzen figuur. Vrouw met trommel. 20e Eeuw. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Groot antiek Frans bronzen figuur. Circa 1900. Meisje met fruit. Fruit Defendir, door Rancoulet. 1870 - 1915. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Bronzen beeld. Tennisspeler. Door Kelsey, 1970. Op travetin basement. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Antiek bronzen herder. Circa 1900. J. Menque. Jean Marie Menque. 1855 - 1949. Mooie patina. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
18e Eeuwse notenhouten Barok heiligen figuur. Twee-delig. Handen missen, stuk halve maan weg. Verder in goede staat. Afmeting: 33 cm.
Prachtig groot 19e eeuws notenhouten houtgestoken heilige figuur. Eén vinger gelijmd. Afmeting: 57 cm. In redelijk/goede staat.
Oude bronzen naakte dame. Gemonogrammeerd H.M.W. Nr. 2 van 2. Circa 1950 - 1970. Afmeting; 19 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Moeder met kind. Ongesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur, zonder basement. Zwemster. Door Odoardo Tabacchi. 1831 - 1905. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Oud/antiek aardewerk beeld op marmeren sokkel. Bodemvondst ? Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Oud/antiek Chinees bronzen figuur. Donker gepatineerd. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Antiek Chinees houtgestoken krijger met restvergulding. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Antieke bronzen buste door J. Hullebroeck. Titel: Leed. Afmeting: 32 x 26 x 12 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Jongen met sigaret. Ongesigneerd. Circa: 1900. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse notenhouten gestoken buste van een 18e eeuwse man. Afmeting: 16,5 x 25 x 9 cm. In goede staat.
Groot antiek Oostenrijks keramieken figuur met onduidelijk blindmerk. Amphora Austria. Voet vrouw gelijmd, verder in goede staat. Afmeting: 67 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse figuur, Soir D'ete par Rancoulet. Jongen met sprokkelhout. Compositie metaal met houten sokkel. Circa 1900. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Grote antieke terracotta sculptuur. Man met stier. Bronskleurige polychromie. Circa 1900. Staart gerestaureerd. Monogram E.J.M. Afmeting: 34 x 60 x 17 cm. In redelijk/goede staat.
Groot antiek beeld op houten sokkel. Dichter Milton. Circa 1890. Eén vinger beschadigd. Afmeting: 47 cm. In redelijk/goede staat.
Oude/antieke Chinese bronzen boeddha met swastika op lotusbloem. Met restvergulding. Afmeting: 17 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen figuren op marmeren basement. Figuren in 18e eeuwse klederdracht. Afmeting: 19 - 20 cm. In goede staat.
Gesigneerde Amerikaanse antieke bronzen cowboy op steigerend paard met revolver. Door C.M. Russel. Charles Marion Russel. 1864 - 1926. Na-gietsel, Nr. 3219. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Gestilleerde bronzen reiger op ijzeren basement. Deels verguld. Toegeschreven aan Johannes Bosma. 1879 - 1960. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Grote bronzen schoenmaker door P. Karge, Köln. Paul J. Karge 1930. Duitsland. Met gietstempel Düsseldorf. Mooie patina. Afmeting: 43 cm. In goede staat.