Bronzen figuur. Tweede helft 20e eeuw. Figuur met giraf. Toegeschreven aan Piets Althuis. Afmeting: 11,5 x 16 x 6 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. (Ballet)meisje met korte rok. Naar Degas. 21e Eeuw. Afmeting: 24,5 cm. In goede staat.
Grote Art Deco-stijl bronzen adelaars buste op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd C.J. Verhoef. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Groot antiek bronzen figuur. Man bij vuurkorf. Circa 1910. Afmeting: 45 x 22 x 28 cm. In goede staat.
Groot bronzen edelhert op houten basement. Gemerkt op plaquette, Balls Tothewall, by Dennis James. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 40 x 44 x 27 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen cowboy op marmeren basement. Gesigneerd R. Marcuse. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Grote oude wit marmeren Chinese boeddha zittend op lotusbloem. Afmeting: 33 x 26 x 12 cm. In goede staat.
Grote oude wit marmeren Chinese boeddha zittend op lotusbloem. Afmeting: 42 x 26 x 16 cm. In goede staat.
Grote oude Tibetaanse marmeren boeddha zittend op lotusbloem. Met polychromie. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Twee grote oude Duitse terracotta figuren met bruine glazuur. Vrouwelijk naakt. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.
Koud beschilderde compositie metalen putti op marmeren basement. Circa 1915. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Grote antieke terracotta figurengroep. Twee vechtende amors met boog en hert op de bodem. Nr. 1154 Belgium. Gesigneerd Cano ?. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese houtgestoken beelden. Quan Yin + Chinees op hocker. Eerste helft 20e eeuw met polychromie. Afmeting: 41- 67 cm. In goede staat.
Japans bronzen Geisha met waaier. 20e Eeuw. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Bronzen beeld naar Salvador Dali. Vrouw aan tafel. 21e Eeuw. Gesigneerd Dali. Afmeting: 28 x 20 x 8 cm. In goede staat.
Moderne bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. Titel: Ontsteltenis. 21e Eeuw. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Antiek gesigneerde bronzen Hermes op marmeren basement. Door De Bologne. Circa 1900. Paar chips marmer. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Antieke bronzen figuur op marmeren basement. Vrouw met schoffel. Door Schmidt Felling. 1835 - 1920. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. De ontmoeting. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 23,5 cm. In goede staat.
Bronzen beeld. Dikke dame, op zwart marmeren basement. Naar Botero. 21e Eeuw. Afmeting: 24 x 27 x 15 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur op marmeren sokkel. Circa 1900. Reservist met tabakspijp. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Bronzen hoofd. Gesigneerd Modligiani. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Groot oud bronzen figuur. Drie Afrikaanse bokken. Gesigneerd J. Milo. Afmeting: 34 x 15 x 40 cm. In goede staat.
Grote antieke notenhouten gesneden figuur. Gevangene aan een boomstronk gebonden. Circa 1900. Afmeting: 80 cm. In goede staat.