Oude messing haardset + antieke gietijzeren kachel voorzet. Circa 1900. Afmeting: 53 - 77 cm. In goede staat.
Twee-delige voor-oorlogse Hollandia plated flambeerset met spiritusbrander. Circa 1920. Afmeting: 26 x 49 x 26 cm ø. In goede staat.
Creme-kleurige gipsen schouw met electrische haard. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 120 x 35 x 140 cm. In goede staat.
19e Eeuwse messing haardombouw met vuurbokken. Louis Seize-stijl. Met kariatiden. Afmeting: 100 x 45 x 20 cm. In goede staat.
Antieke Engelse keramieken lampenvoet met messing en florale decors. Circa 1900. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Grote antieke Hollandse Barok-stijl koperen kroonluchter. Twaalf-lichts. Circa 1900. Afmeting: 75 x 80 cm ø. In goede staat.
Grote oude 7-lichts kroonluchter met prismen pegels. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 73 cm ø. In goede staat.
Grote oude 10-lichts kroonluchter met prismen pegels. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 46 x 70 cm ø. In goede staat.
Twee grote kristallen wandlampen, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 84x45x30cm.
Gesigneerde porseleinen tafellamp met porseleinen voet en vernikkelde stoffen omranding (l.Drimmer) 2e helft 20e eeuw in goede staat 80x60ø Cond:G
Staande lamp met porselein en brons. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 x 23 x 23 cm. In goede staat.
Oude tafellamp met compositie metalen Griekse vrouw met amphora. 20e Eeuw. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Antieke vergulde bronzen Louis Seize zakkroonluchter. Circa 1880. Kristalglazen pegels los bij. Afmeting: 90 x 45 cm ø. In goede staat.
Een stel grote Tiffany-stijl glas-in-lood lampen op hoge metalen voet. 21e Eeuw. Afmeting: 77 x 25 cm ø. In goede staat.
Mooie Tiffany-stijl glas-in-lood tafellamp met metalen voet en florale decor. 21e Eeuw. Afmeting: 79 x 50 cm ø. kap boven op iets gedeukt verder goed.
Mooie Tiffany-stijl bokaal-vormige glas-in-lood lamp met bronzen voet en florale decor. 21e Eeuw. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse bronzen Barok-stijl 12-lichts kaarsenkroon met afneembare armen. Afmeting: 77 x 60 cm ø. In goede staat.
Drie koperen lampen. Tweede helft 20e eeuw. Met wit glas-in-lood. Onder andere: Leeslamp, bureaulamp en plafondlamp. Afmeting: 50 x 160 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese zeepstenen figuren op consoles. Eerste helft 20e eeuw. Chinese vrouwen. Eén hand beschadigd. Afmeting: H 20 - 21 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal antiek Chinees of Japans koperwerk. Handgehamerd. Eén dekselpot met hengsels, floraal. Eén maal bloempot met katachtige en tekens. Afmeting: 21 - 33 cm. In goede staat.
Lot diversen, onder andere Asiatica. Bestaande uit: Chinese metalen dekseldoos, circa 1900, met bodemmerk. Een Oosterse plated flacon. Een bronzen beeldje, herkomst? Een terracotta olielampje en een b...
Antieke Chinese bronzen penselenhouder, deels verguld, met geiten en draak decor. Bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: 10 x 8 cm ø. In goede staat.
Grote Chinese handbeschilderde geëmailleerde vaas met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Japanse antieke 19e eeuwse metalen spiegel met verso paradijsvogel decor. Gesigneerd. Afmeting: 29 x 18 cm ø. In goede staat.