Duitse antieke Louis Philippe commode. Circa 1870. Fineer blad iets beschadigd. Afmeting: 83 x 93 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse mahoniehouten vitrine opzetkast. Louis Philippe. Circa 1870. Afmeting: 187 x 57 x 100 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Empire secretaire. Circa 1820. Niet afgemaakte restauratie. Afmeting: 157 x 113 x 53 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten Louis Philippe bonheur. Dunne krimpnaden. Circa 1870. Afmeting: 203 x 106 x 45 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Louis Philippe één-deurs vitrinekast met twee lades. Circa 1870. Lichte fineerschade. Afmeting: 187 x 94 x 46 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse Horrix mahoniehouten bonheur, vitrine opzetkast met zijkanten van glas. Circa 1860. Afmeting: 176 x 104 x 46 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse teakhouten vitrinekast met afneembare kuif en zijkanten van glas. Circa 1870. Afmeting: 200 x 110 x 48 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands eikenhouten Louis Seize kabinet met verguld messing beslag, halve zwarte zuilen en vergulde capitellen. Circa 1780 - 1800. Afmeting: 218 x 166 x 60 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands eikenhouten Barok kabinet met verguld messing beslag. Louis Quinze, circa 1770. Afmeting: 245 x 200 x 64 cm. In goede staat.
Groot 18e eeuws eikenhouten Barok, Louis Quinze kabinet met messing beslag en klauwpoten. Circa 1760. Mooie patina. Afmeting: 250 x 200 x 70 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse hangkast met jalouzie deuren en lades. Afmeting: 37 x 30 x 124 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten cylinder secretaire met originele houten knoppen en uittrekblad. Circa 1800. Afmeting: 114 x 114 x 64 cm. In redelijk/goede staat.
Hollands eikenhouten kerfsnede dekenkistje. 20e Eeuw. Afmeting: 67 x 79 x 44 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten pottenkastje met lade en jalouziedeurtjes. Circa 1900. Afmeting: 68 x 60 x 40 cm. In goede staat.
Kapitale Franse eikenhouten jacht-boekenkast. Circa 1880. Neo Renaissance met veel snijwerk. Zes-deurs + drie lades, voorzien van bloemen, fruit, gevogelte, leeuwenkoppen, phenixen etc. Afmeting: 245 ...
Hollandse wortelnoten Barok-stijl hangvitrine. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 x 55 x 20 cm. In goede staat.
Kapitale Italiaanse notenhouten vitrine-opzetkast. Acht-deurs met gebogen front en gebogen glas. Stijl meubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 240 x 250 x 60 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse vergulde spiegel in Rococco-stijl. Afmeting: 110 x 53 cm. In zéér goede staat.
Duitse kersenhouten Biedermeier schrijfbureau. Front met één lade en twee deuren één kant met lades achter de deur. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat. Afmeting: 160 x 70 x...
19e Eeuwse Engelse esdoornhouten penantkast met opstand en koper hekwerk. Met origineel beslag. Afmeting: 124 x 107 x 45 cm. In goede originele staat.
18e Eeuws mahoniehouten Louis Seize klapbuffet met origineel bronzen beslag. Afmeting: 95 x 97 x 60 cm / 148 x 180 x 60 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse neogotische empire boekenkast met stoffen jaloezieën (geen glas). Oudere restauratie, minimale fineerschade. Afmeting: 157 x 100 x 45 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Louis Quinze klapbuffet met tinnen binnenbak, twee lades, jalouzie-deur, opklapbaar blad en twee uitklapbladen. Ca. 1780. (minimale fineerschade) Afmeting. 90x97x54 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten Barok-stijl porseleinkast, één deurs, met messing beslag, staande op klauwpoten. Circa 1900. Afmeting: 207 x 130 x 40 cm. In goede staat.