Kristallen tassa met geschulpte rand, waaier- en ruitslijpsel, geplaatst op een zilveren zeskantige voet, 833/000, met floraal decor. ø23x15,5cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten ovale Louis Seize schrijftafel met grote lade, bandintarsia en koperen pootjes. Afmeting: 76 x 107 x 72 cm. In goede staat.
Fries zilveren oorijzer, 835/000, met zilveren kapstukken. Enkele breukjes in de kap. In redelijk goede staat
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Twee naakte dames. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Chinees Kamasutra boek met erotische voorstellingen. 20e Eeuw. Afmeting: 18 x 12 x 3,5 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Kantonese Chinees porseleinen vazen met krijgers en salamanders. Circa 1900 of ouder. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Eikenhouten historisme schrijfbureau met lades en deuren. Historisme, circa 1880. Afmeting: 76 x 144 x 80 cm. In goede staat.
J.W. van Trirum. 1924 - 2011. Spelende poezen. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.
Zilveren hanger/broche, 800/000, met ovale barnsteen. De hanger is aan de bovenzijde versierd met krullend draad. 48x27mm. ca 12,8 gram. In goede staat
Drie oude Afrikaanse kralen beelden. Onder andere: Rood-zwarte interessante vrouwen figuur, Bamoen-stam, Kameroen. Kralen figuur Kameroen, Namchi-stam. Vruchtbaarheidspop, bonte kralen, Namchi-stam. A...
18e Eeuws Chinees porseleinen Amsterdams bont schenkkannetje. Haarscheur in grip. Afmeting: 11,5 cm. In redelijk/goede staat.
Eduard Huber. 1877 - 1965. Duitse school. Stilleven met kreeft, terrine, fruit, porselein etc. Olieverf op linnen. Afmeting: 75 x 100 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten poudreuse + tabouret, met lades en opklapbare spiegel. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 72 x 130 x 45 cm en 42 x 50 x 38 cm. In goede staat.
Antieke kersenhouten model commode. Eikenhouten corpus. Circa 1880. Afmeting: 21,5 x 26 x 13 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000 met amethist. Ring met lange smalle ovale zetting met daarin een gefacetteerde amethist, 23x9 mm. ca 5,7 gr ø 62
Zilveren servies, 830/000, met een theepot, melkkan, suikerpot en een lepelvaas, met ribben voorzien van een hamerslag, geplaatst op een ronde gladde voet. Aan de bovenkant voorzien van een parelrand ...
Zilveren 835/000 theeduim met schelpvormige bak. Mr. H. Remmers - Amsterdam. Circa 1820. Afmeting: 6,5 cm. Gewicht: circa 5 gr. In goede staat.
Zes Hollandse eikenhouten Renaissance-stijl stoelen met velours stoffering. 19e Eeuw. Afmeting: 93 x 40 x 54 cm. In redelijk/goede staat.
Witgouden ring, 750/000, met witte en zwarte diamant . Ring pave gezet met briljant geslepen diamanten, ca 2,44 crt met 3 rozetten bezet met zwarte diamanten, totaal ca 0,44 crt. Breedte 13 mm. ø53 ca...
Lot antiek Japans Satsuma keramiek. Eén kaststel, drie-delig met Foo honden. Eén grote bloempot, figuren decors. Afmeting: 18 - 26 cm. In goede staat.
Adolf Hacker. 1873 - 1943. Duitse school. Portret Zuid-Duitse man met baard. Olieverf op linnen. Afmeting: 42 x 54 cm. In goede staat.
Lot trotseerloodjes met opschrift + zinken gevelstuk. (10x). Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 7 - 23 cm. In goede staat.
Collier van grote bloedkoralen met een geelgouden sluiting, 585/000. Collier van bloedkoralen, ø ca 10 mm, bevestigd aan een gouden gefacetteerde sluiting versierd met lijnbewerking. lengte 45 cm ca 7...