Antiquarisch boekje WO II. Infanterie Königin der Waffe, Waffenhefte des Heeres. Deutscher Volksverlag GmbH München. Afmeting: 21,5 x 14,8 cm. In goede staat.
Groot lot diverse Duitse insignia ordens (Abzeichen) WO II. Onder andere: Parachutisten, Flakgeschut, Tag der Arbeit 1934, doodskop etc. München 1933. Afmeting: 3 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke afffiche WO II. Dit was flink in 1943, maar betaal nu uw luisterbijdrage. De Jong & Co. Afmeting: 58 x 80 cm. In goede staat.
Duitse WO II NSDAP-armband. Standatie Homburg Altona 1931. Afmeting: 17 x 10 cm. In goede staat.
Duits WO II Kampf messer. Leher R. gemerkt. Afmeting: L 36,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse antieke Oosterse dolk met messing heft , belijmd met been. Stukje inleg mist. Afmeting: 29,3 cm. In goede staat.
Lot diversen Duitsland WO II. Onder andere: S. A. Abzeichen, helm + Swistaka, geweer met Swistaka, adelaar + Swistaka, twee SS-banden Germanske Norge Kaballerie Division. Afmeting: 4 - 43 cm. In goede...
Duits WO I bajonet, zonder schede. Patina. Afmeting: L 60 cm. In goede staat.
Duitse WO II helm met inslag bovenop. Inclusief lederen binnenhelm. Afmeting: 15 x 26 x 22,5 cm. In redelijke staat.
Duitse WO II M-35 ijzeren helm met lederen binnenhelm. Patina. Afmeting: 17 x 24,5 x 28 cm. In goede staat.
WO II Duits-Italiaanse lichtgroene tropenhelm met lederen hoofdband. Afmeting: 19 x 39 x 28 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse voorlader. Zwartkruit pistool met graveringen en goud-inleg in loop, zilver en parelmoer. Mooie patina. Afmeting: 40 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws origineel Japans Katana (lang)zwaard met houten heft en schede. Ongemerkt. Schede gebroken. Lemet en heft in goede staat. Afmeting: L 103 cm. In goede staat.
WO II Lederen koppel met holster. Afmeting: 83 x 14 x 20 cm. In goede staat.
Twee werken van F. Caillé. Circa 1915. Jugendstil schilderijen. Vrouwelijk naakt + combinatie schilderij en fotografie. Olieverf op paneel. Afmeting: 27 x 22 cm. In goede staat.
Drie Duitse porseleinen vazen. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Eén maal groot, met edelherten, Bavaria K.P.M. Eén maal floraal, Kaiser. En één maal wit, Bavaria K.P.M. Afmeting: 1 8 - 28,5 cm. I...
Vier zilveren fotolijstjes in diverse vormen en velours achterkanten. diverse gehaltes. 6,5x8cm-9x12cm. In redelijk goede staat
Geelgouden fotolijst gemaakt van een antiek tasbeugeltje, 833/000, klein glad model met 2 gouden bolletjes. ø 6cm. 1807-1809. één haakje ontbreekt verder in goede staat.
Doos met divers plated, o.a. een fotolijst, diverse schaaltjes en een klembeker, een olie/ azijn en mosterdstel met kristal, een handspiegel en sierkurken.
Drie maal oud/antiek lakwerk. Twee maal Japan. Eén maal fotoalbum, craquele. Eén maal dekseldoos, gesigneerd, goud decor. Eén maal moderne fotolijst. Afmeting: 18 - 36 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf maal Perzië. Oud. Bestaande uit: Vier bewerkte metalen schalen en een Perzisch lakwerk foto album. Afmeting: 15 - 33 cm. In goede staat.
Kavel met 22 aanstekers waaronder; Golf, Rowenta, Augusta Automatic, Mylflam Passat, Kawee, Augusta Lünser, Consul, Zünder Duplex, Bergmann, Mylflam Pirat, Classic Novo, Bavaria Diplomat, Ibelo. Onget...
Zilveren fotolijst, 925/000, gecontourneerd model met parelrand en houten achterzijde. 11x16c. In goede staat
Zilveren fotolijst, 835/000, met een dubbele rand met knoppen op de hoeken, met zilveren zijkanten. 9x13cm. Amsterdam jl.: 1945-1946. Voorzien van houten achterzijde.