Hollandse eikenhouten Neo Renaissance vitrine opzetkast met schappen en cherubijnkoppen. 19e Eeuw. Afmeting: 157 x 80 x 38 cm. In goede staat.
Antieke wortelnoten vitrinekast met messing beslag en klauwpoten. Pander? Kwaliteitsmeubel. Circa 1920. Afmeting: 120 x 145 x 40 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen octagonale koppen en schotels met zes bodemtekens. Met musicerende geisha's, floraal en goud decors. Afmeting: 10 x 13 x 13 cm. In goede staat.
Acht maal divers antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Imari bolvaas, Familie Rose schotel, Imari dekselpot, Imari kom, Amsterdams bont kopje, Familie Rose kopje, Familie Rose vaasje en een Imari d...
Zilveren visschep, 833/000, met fraai gezaagd en gegraveerd biedermeier patroon. Voorzien van carneolen heft. MT.: J.H.Schouten, Amsterdam jl.: T:1853. 30 cm. In goede staat
R. Verheijen. 1877 - 1960. Amsterdamse bloemenmarkt met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Geelgouden zakhorloge, 585/000, A.W.W. Co, Waltham Mass. ø 45 mm, met witte emaille wijzerplaat en een fraaie guilloche bewerking aan de achterzijde. Werkend. In originele doos.
Geelgouden streekhanger, 585/000, ovaal model met geschulpte rand versierd met S-vormig applique, verder rondom versierd met kleine knoppen 22,5x32 mm, ca 3,8 gram. In goede staat
Geelgouden herenhorloge, 750/000, automaat, Angelus datographe, met dagvenster. Zonder band. ø 36 mm.
Gesigneerde porseleinen tafellamp met porseleinen voet en vernikkelde stoffen omranding (l.Drimmer) 2e helft 20e eeuw in goede staat 80x60ø Cond:G
19e Eeuwse Rococo-stijl spiegel met verguld stukwerk en geslepen glas. Afmeting: 61 x 34 cm. In goede staat
Drie oude Chinees porseleinen Kang Xi-stijl vazen met bodemmerk, vier tekens, vogels en Chinese vrouwen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 18 cm. In goede staat.
Grote zilveren molen, 833/000, met draaiende wieken. MT.: Zaanlandse Zilversmederij, Amsterdam, jl.:G:1941. 21 cm. ca 227 gram. In goede staat
Geelgouden armband, 585/000, met een Frans Gourmetschakel, voorzien van bakslot en veiligheden. Breedte 10 mm. lengte 18,5cm. ca 15,3 gram. Diverse restauratieplekken
Zilveren set met jade, 925/000, bestaande uit een choker met 7 ovale schakels met cabouchon geslepen jade en een peervormige hanger met jade, een armband met 5 ovale cabouchon geslepen jade, een paar ...
Twee geelgouden broches, 585/000, met bloedkoraal. Langwerpige broche, gemaakt van een sluiting, bezet met 3 bloedkoralen voorzien van een onedele brochering, 32x16mm, de rand is beschadigd. En een ro...
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Solitairring met strakke 4poot chaton bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,22 P1-W. ø55. ca 2,3 gram. In goede staat
Antieke Franse gravure. Zeeslag. Naar een schilderij van R. Paton. Gegraveerd door P.C. Canot. 1710 - 1777. Slag bij Louisbourgh Harbor. Gravure op papier. Afmeting: 58 x 40 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Japanse houtsnedes. Gesigneerd. Houtsnedes op papier. Afmeting: 34 - 38 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten Hollandse Barok vier-laden commode met origineel beslag en sloten. Met dubbelgebogen klauwpoten en gecontourneerd blad. Circa 1800. Afmeting: 87 x 97 x 55 cm. In goede staat.
Antiek Duits wortelnoten klapbuffet met twee lades, opklapbare opstand, etages en messing beslag. Gründerzeit. Circa 1880. Afmeting: 97 x 100 x 54 cm. In zeer goede staat.
Antieke eikenhouten 1815 dekenkist. Omgebouwd naar twee deuren. Afmeting: 80 x 158 x 70 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Hollandse dekenkist met origineel slot en zadeldeksel. Circa 1700. Afmeting: 90 x 69 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse of Chinese roodlak schaal met rots en florale decor. Minimale chip. Afmeting: 4,5 x 19,5 cm ø. In goede staat.