Duitse Meissen porseleinen theekan met Zwiebelmuster decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen republikeinse siervaas met florale, waterlelies en mandarijnen decors. 20e Eeuw. Met bodemmerk. Afmeting: 35 x 25 cm ø. In goede staat.
Thüringer porseleinen figurengroep. Blauw met goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 16 x 17 x 7 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Fayence sierschotel met chinoiserie decors. Randschade. Afmeting: ø 34,8 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Fayence plooischotel met chinoiserie decor. Afmeting: ø 33,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Eén maal Familie Rose, floraal. Haarlijn bodem. Eén maal Chinees Imari met tuin + goud decor. Afmeting: ø 23 - 23,5 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Chinees porseleinen borden. Eén maal 17e - 18e eeuw met tuin decor. Gekramd. Eén maal 17e - 18e eeuw Kang Xi, met figuren decor. Haarscheuren + gekramd. Eén maal vaas, floraal. Bodem...
17e Eeuws Chinees porseleinen Wanli bord met coulissen decors en vogel. Afmeting: ø 20,8 cm. In goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen Familie Rose vazen in waaiervorm en met florale decors en bodemmerk. Afmeting: 36,5 x 32 x 12 cm. In goede staat.
Oude Chinese Yixing trekpot, gemerkt 20e eeuw met salamanderdecor. Afmeting: 12 x 17 x 11 cm. In goede staat.
Antieke Chinese Yixing theepot, ca. 1900 of ouder. Gemerkt. Met florale decor. Afmeting. 9x18x10.5 cm. ø. In goede staat.
Oude Chinese Yixing theepot in hazelnootvorm, gemerkt, 20e eeuw, 12,5x15,5x9,5øcm. Cond:G
Drie grote Societé Ceramique Maastricht kastkommen met Chinese decors. Haarscheur. Afmeting: 10,5 x 18,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee Hollandse keramieken herdenkingsborden. Eén bord: Slachtverbod 1918. Gemerkt: BACA 159. Eén bord: 100 Jaar oranje vorstin Emma (Schoonhoven). Afmeting: 23 -24 cm. In goede staat.
Negentiende eeuwse Weense bonbonschaal, handbeschilderd met floraal decor en gouddecor, 4,5x13,5øcm. Cond:G
Twee Royal Copenhagen porseleinen beren met monogram K.K. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13 - 18 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen octagonaal bord met landschap- pagode- en goud decor. 18e Eeuw. (minimale rand chips en haarlijn). Afmeting: 22,5 x 22,5 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese Blanc de Chine porseleinen Geisha met lotusbloem. 20e Eeuw. Topje vinger af. Afmeting: circa 30 cm. In redelijk/goede staat.
Oud Chinees terracotta figuur. Zwarte glazuur mat. 20e Eeuw. Minimale chips. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse keramieken tafellamp met opengewerkte kap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 61 x 35 cm ø. In goede staat.
Groot antiek bisquit porseleinen figuur. Gesigneerd Lecorney. Nicolas Lecorney. 1825 - ....?..... . Kind met meikever. Afmeting: 26,5 cm. In goede staat.
Vier oude Duitse bierpullen. 20e Eeuw. Glas en porselein met tinnen deksels. Afmeting: 21 - 27 cm. In goede staat.
Groot antiek bisquit porseleinen figuur. Fabrication Francaise, door Truffot. Emile Louis Truffot. Herderin met schapen. 1843 - 1896. Afmeting: 26,5 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Chinese voorwerpen. Eén maal leeuw op houten basement, gemaakt van schelp en terracotta. Circa 1900. Eén maal fluitje?, natuursteen bewerkt en gemerkt. Afmeting: 7,5 - 10 cm. In goed...