Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 13. Juli 2018 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

5x Antieke Chinese Foo-honden
Startpreis 50 EUR

Vijf antieke Chinese steen gebeeldhouwde Foo-honden/Tempel-honden. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.

6x Antieke Chinese Foo-honden
Ergebnis: 80 EUR

Zes antieke Chinese steen gebeeldhouwde Foo-honden/Tempel-honden. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.

Antiek serviesgoed
Startpreis 30 EUR

Antiek serviesgoed. 19e - 20e Eeuw. Onder andere veertien maal 19e eeuwse handbeschilderde borden met florale decors + goudrand. Zes gebaksborden R. KPM Krister. Twee maal 19e eeuwse theekannen, waar...

Porseleinen Staffordshire honden etc.
Startpreis 60 EUR

Zeven delen oud/antiek Engels porselein. Eén grote Staffordshire hond is gelijmd. Afmeting: 9 -21 cm. In redelijk/goede staat.

6x Chinese vaasjes
Ergebnis: 25 EUR

Drie oude Chinees porseleinen vazen-sets met florale decors en Foo-honden. 20e Eeuw. Afmeting: 10,5 - 17 cm. In goede staat.

8x Oud Chinees porselein
Startpreis 20 EUR

Acht maal oud Chinees porselein. 20e Eeuw. Vijf celadon borden met landschappen decors. Drie decoratieve borden, floraal met messing overlay. Afmeting: ø 18 -24 cm. In goede staat.

Lot diverse gemberpotten
Ergebnis: 30 EUR

Lot diverse Chinese gemberpotten + 9x diverse deksels. 20e Eeuw. Afmeting: ø 8 - ø 11 cm. In goede staat.

3x Porceleyne Fles
Startpreis 30 EUR

Drie delen Delfts Porceleyne Fles keramiek. 20e Eeuw. Eén pijpvaas. Eén kannetje. Eén groot sierbord. Afmeting: 8 - 35 cm. In goede staat.

6x Divers aardewerk
Ergebnis: 20 EUR

Zes maal divers oud/antiek aardewerk. Twee porseleinen flacons, circa 1900. Eén KPM bordje, circa 1900. Eén Porceleyne Fles bord, 1979. Eén maal Societe Maastricht Wilhelmina bord. Eén maal Nymphenbur...

Porseleinen tafelstuk
Startpreis 90 EUR

Groot porseleinen tafelstuk met putti en rozen + goud decor. 21e Eeuw. Afmeting: 47 x 42 x 24 cm. In goede staat.

2x Dresden porselein, Muzikanten
Ergebnis: 50 EUR

Twee oude Duitse Dresden porseleinen musicerende figuren. 20e Eeuw. Bij violist strijkstok + viool afgebroken. Bij cello-speler strijkstok afgebroken. Afmeting: 17 - 18 cm. In redelijke staat.

Keramiek object, 1900
Startpreis 30 EUR

Antiek keramisch object. Romeinse zuilen als bloemenvaas. Circa 1900. Gemerkt Nimy Belgium. Afmeting: 59 cm. In goede staat.

Droste Cacao servies
Startpreis 100 EUR

Droste Cacao porseleinen servies. Vier-delig. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 37 cm. In goede staat.

2x Rosenthal dekselcoupes
Startpreis 500 EUR

Twee grote Duitse Rosenthal porseleinen dekselcoupes, Kunstabteilung. Met landschappen en goud decor. Naar A. Keitel. 20e Eeuw. Afmeting: 43 cm. In goede staat.

Grote beeldengroep, Kings Napels
Startpreis 50 EUR

Oude Italiaanse Kings Napels porseleinen figuur. Voorstellende een schoenmaker aan het werk en poes. Afmeting: 25 x 33 x 18 cm. In goede staat.

Grote porseleinen groep, Kings Napels
Ergebnis: 80 EUR

Grote oude Italiaanse Kings Napels porseleinen figuren groep. Boeren familie met kippen, door B. Merli. Cera Una Volta. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 27 x 40 x 24 cm. In goede staat.

4 Sitzendorf figuren.
Startpreis 150 EUR

Vier Duitse handbeschilderde 'Sitzendorf' porseleinen figuren. 'Handgemalt A.H'. 'Afrika, Europa, Amerika, Asiën'. In Jugendstil-kleuren. 20e Eeuw. Bij één figuur vingers licht beschadigd. Afmeting: 1...

Porseleinen beeldengroep, Napels Kings
Startpreis 50 EUR

Grote oude Italiaanse Napels Kings, B. Merli, porseleinen figurengroep. Voorstellende: Twee dam-spelende oude heren met liggende hond. Afmeting: 24 x 42 x 20 cm. In redelijk/goede staat.

Porseleinen beeldengroep, Napels Kings
Startpreis 50 EUR

Grote oude Italiaanse Napels Kings, B. Merli, porseleinen figuur. Voorstellende: Een messenslijper. Stukje af. Afmeting: 35 x 29 x 18 cm. In redelijk/goede staat.

10x Terracotta keramieken ovenschalen, 19e eeuw
Ergebnis: 30 EUR

Tien stuks 19e eeuwse Duitse terracotta keramieken ovenschalen met beschildering onder glazuur. Twee met restauratie, één met beschadigd oor. Afmeting: ø 20 - 28 cm. In redelijk/goede staat.

2 Grote figuren, Sitzendorf
Startpreis 50 EUR

Twee grote Duitse Sitzendorf porseleinen figuren. Boeren paar. 20e Eeuw. Handbeschilderd door A.H. Afmeting: 30 - 31 cm. In goede staat.

2 Meissen reliëf bonbon schalen
Ergebnis: 15 EUR

Twee antieke Meissen porseleinen bonbon-schalen met druivenranken en fruit decors. Grotere heeft randschade. Circa 1900. Afmeting: 22 - 25,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

2 x Sitzendorf figuren
Startpreis 60 EUR

Twee oude Duitse Sitzendorf porseleinen figuren. Handbeschilderd 'A.H'. In Jugendstil-kleuren. 20e Eeuw. Afmeting: 18 -19 cm. In goede staat.

Grote Lladro groep
Startpreis 300 EUR

Zeer grote oude Spaanse Lladro porseleinen figurengroep. Twee elegante dames in park. Tweede helft 20e eeuw. Minimale chip mogelijk. Bakfout basis. Afmeting: 49 x 40 x 20 cm. In redelijk/goede staat.