Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 13. Juli 2018 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Zilveren presenteerschaal met kannetje en lepels
Ergebnis: 35 EUR

Zilveren presenteerblaadje met kannetje en lepels, 835/000. Ovaal presenteerblaadje met gebogen rand voorzien van een melkkannetje, strak ovaal model en een kristallen lepelvaasje met plated rand voor...

Zilveren lepel met lekbak
Ergebnis: 35 EUR

Zilveren lepel met lekbak, 925/000. Een rond bakje voorzien van schenktuiten met daarin een scharnierend zeefje met een greep van bamboe. MT.: Gottlieb Kruz, Schwabisch Gmund. Importeursteken: C.Mähl...

4 Zilveren bestekdelen
Ergebnis: 35 EUR

Vier delen zilver, 835/000, in biedermeierstijl met 2 theezeven, bonbonschep en jamlepel. MT.: o.a. Zaanlandse zilversmederij, Niekerk en fa. Moerkerk. 11-16cm Totaal ca 109 gram.

3 Zilveren vaasjes
Ergebnis: 35 EUR

Drie zilveren trompetvaasjes, 835/000, op ronde voet versierd met parelrand en golvende bovenrand. ø 5,5x13cm en ø7,5x17cm. Minimaal deukje. In goede staat

Lot zilver
Ergebnis: 35 EUR

Lot zilver bestaand uit een ronde poederdoos met bloemgravure, een zilveren beursje, een gecontourneerd klein schaaltje en een kristallen inktpot met zilveren kraag en dop, scharnier defect. Diverse g...

7 Zilveren servetringen
Ergebnis: 35 EUR

Lot met zeven zilveren servetbanden, voorzien van graveerwerk en bewerking. Met monogramgravure. Diverse gehaltes. Totaal ca 145 gram.

Zilveren lepeltje in cassette
Ergebnis: 35 EUR

Cassette met zilveren lepels, 835/000, 11 lepels met puntbak en waaiermotief en 1 plated lepel met getorste steel. Totaal zilvergewicht ca 100 gram. 10-11cm.

Ongesigneerd, Damesportret
Ergebnis: 35 EUR

Ongesigneerd. Circa 1840. Damesportret. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Gerard van Keulen, Joodse gravure
Ergebnis: 35 EUR

Gerard van Keulen. 1678 - 1726. Joodse gravure 'Voorhof der priesteren'. Judaïca. Gravure op papier. Afmeting: 28 x 24 cm. In goede staat.

J. v.d. Kolk, Koeien in ochtendnevel
Ergebnis: 35 EUR

J. v.d. Kolk. 20e Eeuw. Koeien in de ochtendnevel. Gaatje + kras. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In redelijke staat.

L. van G, Fietser bij Franse rivièra
Ergebnis: 35 EUR

L. van G. Fietser bij Franse rivièra. Olieverf op paneel. Afmeting: 57 x 85 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Jezus met doornenkrans
Ergebnis: 35 EUR

Ongesigneerd. Jezus met doornenkrans. Circa 1930. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

2x Landkaarten, 16e eeuw
Ergebnis: 35 EUR

Twee stuks 16e eeuwse landkaarten. Eén van stad Vere en één van Oud Middelburg van den Jaere 1400. Afmeting: 34 x 28 cm. In redelijk/goede staat.

2x Heksenhaak met waterketels
Ergebnis: 35 EUR

Twee 19e eeuwse ijzeren heksenhaken met ijzeren waterketels. Afmeting: 27 - 120 cm. In goede staat.

19e Eeuwse chocoladevorm
Ergebnis: 35 EUR

Grote 19e eeuwse messing chocolade vorm met rozen decor. Afmeting: 2,5 x 21,8 cm ø. In goede staat.

Lot antieke beursen
Ergebnis: 35 EUR

Lot antieke beursen met gevlochten tassen, gemaakt uit alpacca met gecontourneerde beugels met bloemenmanden en floraal gestanst patroon. Eén gevlochten tas is geraveld. 15-17cm. In goede staat

Lot branders etc.
Ergebnis: 35 EUR

Drie antieke messing buizenbranders en brandweerspuitstuk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 44 - 48 cm. In goede staat.

Antieke plated kurkentrekker
Ergebnis: 35 EUR

Antieke plated opvouwbare langwerpige, ton-vormige kurkentrekker. Afmeting: 7 x 7 cm. In goede staat.

Franse turfkist
Ergebnis: 35 EUR

Grote 19e eeuwse Franse kopergeslagen turfkist met figuren decors. Deksel beschadigd. Afmeting: 45 x 60 x 51 cm. In redelijke staat.

Palissander kist, 18e eeuw
Ergebnis: 35 EUR

18e Eeuwse Hollandse koloniale palissander belijmde houten kist in ster-vorm met hengsels en slot. Vervormd. Afmeting: 16 x 59 x 23 cm. In redelijke staat.

3 Delen antiek cloisonne
Ergebnis: 35 EUR

Drie delen antiek cloisonne. Eén sigarettenhouder met draken decor, sluiting kapot. Twee kommen met florale decors, goed. Afmeting: 8,5 - 11,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

7 Tinnen maatbekers
Ergebnis: 35 EUR

Lot van zeven antieke tinnen maten. 19e Eeuw. Afmeting: 5 - 21 cm. In goede staat.

Messing kroonluchter, ca. 1900
Ergebnis: 35 EUR

Antieke Barok-stijl messing kroonluchter met glazen kappen. Elektrisch. Circa 1900. Afmeting: 70 x 70 cm ø. In goede staat.

Belgische WO I tabaksdoos
Ergebnis: 35 EUR

Antieke Belgische WO I tabaksdoos. 1914 - 1917. K. Stobbe, verso gedachtenis van de oorlog. Florale gravering. Afmeting: 10,5 x 7 x 3 cm. In goede staat.

Notenhouten regulateur
Ergebnis: 35 EUR

Notenhouten regulateur. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Juweliersklok. Afmeting: 78 cm. In goede staat.

Gustav Becker vrijslinger, 1915
Ergebnis: 35 EUR

Antieke notenhouten Jugendstil Gustav Becker vrijslinger. Circa 1915. Afmeting: 83 cm. In redelijk/goede staat.

Oude stoelklok
Ergebnis: 35 EUR

Kleine oude Hollandse Friese stoelklok met maanstand. 20e Eeuw. Afmeting: 50 cm. In goede staat.

Antieke eiken kapstok, 1920
Ergebnis: 35 EUR

Antieke eikenhouten gestoken kapstok met vissen. Circa 1920. Afmeting: 15 x 99 x 28 cm. In goede staat.

2x Perzische kleden
Ergebnis: 35 EUR

Twee oude Perzische kleden. Eén loper en één kleed. Floraal, abstract. Afmeting: 180 x 51 cm en 172 x 91 cm. In redelijk/goede staat.

Oud/antiek Perzisch kleed, 107 x 144 cm.
Ergebnis: 35 EUR

Oud/antiek Perzisch kleed. Bordeaux rood, floraal. Afmeting: 107 x 144 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 225 x 135 cm.
Ergebnis: 35 EUR

Handgeknoopt Perzisch kleed. In de kleuren rood-blauw. Afmeting: 225 x 135 cm. In goede staat.

Antieke David, 1900
Ergebnis: 35 EUR

Antieke David. Circa 1900. Van compositie metaal. Afmeting: 14,5 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Boot op standaard
Ergebnis: 35 EUR

Modern bronzen figuur. Tweede helft 20e eeuw. Anneke .?. . Boot op standaard. Afmeting: 23 x 18 x 7 cm. In goede staat.

Bing en Gröhndahl vaas
Ergebnis: 35 EUR

Mooie Bing en Gröhndahl vaas met rondom molenlandschap decor. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

2x Grote Chinese gemberpotten
Ergebnis: 35 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen gemberpotten met florale decors. Eén deksel mist. Afmeting: 20 x 18 cm ø en 25 x 19 cm ø. In goede staat.

Lot Makkums (5x)
Ergebnis: 35 EUR

Vijf maal Makkums aardewerk. Polychrome. 20e Eeuw. Drie schalen, één bord en één vaas. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.

Delftse Fayence vaas, 18e eeuw
Ergebnis: 35 EUR

18e Eeuwse Delftse Fayence vaas met florale decors. Haarlijnen. Afmeting: H 19 cm. In redelijke staat.

Chinese Imari dekselvaas, 18e eeuw
Ergebnis: 35 EUR

18e Eeuws Chinees Imari porseleinen dekselvaas met florale + landschap decors. Beschadigd. Afmeting: 34 cm. In matige staat.

2x Imari schotels, 19e eeuw
Ergebnis: 35 EUR

Twee 19e eeuwse bloemvormige Imari porseleinen borden. Honingraat met florale en vlinder decors. Enkele chips. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

3x KPM vazen
Ergebnis: 35 EUR

Drie oude Duitse handbeschilderde K.P.M. porseleinen vazen. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 25 cm. In goede staat.

Chinese dekselterrine, 18e eeuw
Ergebnis: 35 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselterrine met florale decors en vlinders. Beide handgrepen er af. Afmeting: 20 x 26 x 19 cm. In matige staat.

Kavel Duits porselein
Ergebnis: 35 EUR

Lot Duits keuken porselein + koffiemolen. Eerste helft 20e eeuw. Beschadigingen. Afmeting: 34 x 37 x 49 cm. In redelijke staat.

Stel Delfts blauwe vazen
Ergebnis: 35 EUR

Drie-delig Delfts keramieken kaststel. 20e Eeuw. Afmeting: 29 - 45 cm. In goede staat.

Yixing theepot, Bamboe decor
Ergebnis: 35 EUR

Oude Chinese Yixing theepot met bamboe decor en bodemmerk. Afmeting: 10,5 x 15 x 9 cm ø. In goede staat.

Sitzendorf inktstel (wit)
Ergebnis: 35 EUR

Duits Sitzendorf porseleinen inktset in Rococo-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 11 x 25 x 14 cm. In goede staat.

Zilveren oorclips
Ergebnis: 30 EUR

Rechthoekige zilveren oorclips, 835/000, met grillig gevormde randen en banen. 21x25mm. totaal ca 11 gram. In goede staat

Zilveren lepel
Ergebnis: 30 EUR

Fraaie zilveren strooilepel, 833/000, met rechthoekige gecontourneerde bak opengwerkt met floraal patroon. Voorzien van een gecontourneerde steel met graveerwerk. MT.: Pieter Kruijt, Schoonhoven. jl.:...

Zilveren armband met zirconia's
Ergebnis: 30 EUR

Zilveren armband, 925/000, met 6 grote ronde zirconia's, ø 12 mm, voorzien van klipsluiting. Lengte 19 cm, ca 20,9 gram. In goede staat

Zilveren gevlochten collier
Ergebnis: 30 EUR

Zilveren gevlochten collier, 925/000, versierd met 3 opgelegde X-en. Breedte 5-7 mm. Lengte 45 cm. Totaal ca 23,8 gram. In goede staat

Zilveren theeschep
Ergebnis: 30 EUR

Zilveren 835/000 theeschep. Steel met fraaie hartenfilet. Mr. J.M. van Kempen - Voorschoten. Circa 1870. Gewicht: circa 18 gr. Afmeting: 10 cm. In goede staat.

Lot divers
Ergebnis: 30 EUR

Lot divers met een kristallen flacon met zilveren kraag en dop, een porseleinen strooier met plated, overlay kruik op zwarte voet, plated specerijenbakje met lepeltje en een vaasje van glas met zilver...

Zilveren theeduim
Ergebnis: 30 EUR

Zilveren 835/000 theeduim met schelpvormige bak. Mr. H. Remmers - Amsterdam. Circa 1820. Afmeting: 6,5 cm. Gewicht: circa 5 gr. In goede staat.

Zilveren theeschep
Ergebnis: 30 EUR

Zilveren 835/000 theeschep met zogenaamde kolenbak. Voorzien van ribbels. Mr. M. Warren - Sneek. jl: C: 1837. Afmeting: 9 cm. Gewicht: circa 10 gr. In goede staat.

2 Zilveren miniaturen
Ergebnis: 30 EUR

Twee zilveren miniaturen, 835/000, een boot met een visser en een slee met paard. 5-9cm. totaal ca 33 gram. In goede staat.

Zilveren armband met barnsteen
Ergebnis: 30 EUR

Zilveren armband, 925/000, met 7 rechthoekige schakels bezet met rond geslepen barnstenen met verschillende tinten. Breedte 14 mm. lengte 18 cm. met clipsluiting

Trancheerbestek
Ergebnis: 30 EUR

Voorsnijcouvert voor wild met zilveren heft. Mes en vork met 3 tanden en een klem versierd met een hert, beiden bevestigd aan een zilveren heft versierd met cartouches en acanthusbladeren. Frans 950/0...

Lot zilveren sieraden
Ergebnis: 30 EUR

Lot zilveren sieraden met een horloge ( werkend) , manchetknoop, 3 broches en 3 hangers. Totaal bruto ca 48 gram. Diverse gehaltes

Lot zilveren sieraden, munten
Ergebnis: 30 EUR

Lot zilveren sieraden met een armband gemaakt uit bijbelslot MT.: Firma Niekerk, Schoonhoven , een munthanger met fl 10,-, een manchetknoop en een filigrain hanger met 10 cent. totaal ca 65 gram.

Zilveren zegelring met adelaar
Ergebnis: 30 EUR

Zilveren ring, 835/000, met een ovaal geslepen onyx en een adelaar aan weerskanten van de steen. Breuk in de band. Breedte 16 mm.

Zilveren collier met streekhanger
Ergebnis: 30 EUR

Zilveren collier met streekhanger, 835/000, gourmetcollier met ovale streekhanger met filigrain en S-vormige applique. Voorzien van baard. grootte hanger 33x40 mm. Lengte collier 44 cm. Totaal ca 7,7 ...

Zilveren onderzetter met glas
Ergebnis: 30 EUR

Onderzetter met glas en een zilveren rand, 835/000, geplaatst op 3 zilveren bolpoten. MT.: Van Kempen, Voorschoten. ø 10,5cm. In goede staat

3-Delige Aigner ring
Ergebnis: 30 EUR

Drie delige Aigner-ring, A 60328, met parel hoefijzer en een peervormig gefacetteerde kraal. ø 54 wvp €129,- Nieuw

Lot sieraden, divers
Ergebnis: 30 EUR

Lot diverse sieraden met o.a. een hanger met lapis, letterhanger, zilveren bedeltjes, diverse kralenkettingen, dasklemmen, portrettenboekje en pionnen.

Zilveren gratenbakje
Ergebnis: 30 EUR

Zilveren 800/000 schuitvormig gratenbakje. Afmeting: 12,5 x 1,5 x 3 cm. Gewicht: circa 24 gr. In goede staat.

4 Delen kristal met zilver
Ergebnis: 30 EUR

Vier kristallen flacons met zilver, 925/000. Twee geslepen flacons met zilveren hals, een klein ronde met een gladde zilveren rand, Birmingham 1892, en een vierkante geslepen smalle flacon met lange g...

Zilveren amandelbakje
Ergebnis: 30 EUR

Zilveren 835/000 amandelbakje met opengewerkte spijlen en rondjes, voorzien van kabelrand. Mr. H. Schriek - Schoonhoven. jl: N: 1973. Afmeting: 8,5 x 5,5 x 3,5 cm. Gewicht: circa 29 gr. In goede staat...

3 Zilveren lepels
Ergebnis: 30 EUR

Lot met 3 zilveren lepels, een strooilepel met gezaagde kruisjes in de ronde bak en voorzien van een steel rond met filetrand, MT.:A. Kuijllenburg, Schoonhoven, jl.:a:1885, een roomlepel met gecontou...

Quartz en granaat
Ergebnis: 30 EUR

Twee edelstenen, een peervormig gefacetteerde granaat, ca 2,49 ct en een geel bruinige ovaal gefacetteerde quarts, ca 17,2ct.

Zilveren bonbonschaaltje en plated mandje
Ergebnis: 30 EUR

Zilveren ovaal bonbonschaaltje, 835/000, met opengezaagd spijlenmotief met opgesoldeerde parelrand ( stukje ontbreekt 16x10x5,5 cm, ca 72 gram en een plated hengselschaaltje WMF met glazen binnenbak (...

Karaf met zilveren montage
Ergebnis: 30 EUR

Kristallen karaf met zilveren rand en 2 zilveren randen met ketting. Karaf met amandelvormig slijpwerk en een zilveren rand versierd met ribben en ruitvormig pointilleeerwerk, wat beschadigd, en 2 ran...

12 Zilveren lepeltjes
Ergebnis: 30 EUR

Twaalf zilveren lepeltjes, 835/000, met puntbak en gecontourneerde steel met biedermeier gravure. Totaal ca 123 gram. 11 cm. In goede staat.

Zilveren kandelaar
Ergebnis: 30 EUR

Zilveren kandelaar, 830/000, op ronde schotel. ø12x5cm. Voorzien van gravure op de bodem. MT.: J.Tostrup, Oslo. ca 80 gram. In goede staat.

Lot barnsteen
Ergebnis: 30 EUR

Lot met barnsteen, een collier met geperste fantasiekralen, een collier met nuggets en een armband.

Set met amethist
Ergebnis: 30 EUR

Set sieraden met amethist, een collier en oorhangers met amethistkralen, ø 8mm, verfraaid met lila kralen met zilveren kern, 10x14mm, voorzien van een zilveren sluiting en hangers, 925/000. Lengte 45 ...

Ton Anconé, Herenportret
Ergebnis: 30 EUR

Ton Anconé. Oldenzaal (overleden). Herenportret, naar Rembrandt. Olieverf op paneel. Afmeting: 23 x 16 cm. In goede staat.

Rafaël B. Pasean, Man bij biervaten
Ergebnis: 30 EUR

Rafaël B. Pasean. Circa 1920. Man bij biervaten. Olieverf op linnen. Craquele. Afmeting: 30 x 40 cm. In redelijke staat.

W.J. Dijk, Boten op meer
Ergebnis: 30 EUR

W.J. Dijk (Willem Jans). 1881 - 1970. Boten op meer. Ets op papier. Afmeting: 40 x 21 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Italiaanse jongen
Ergebnis: 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Italiaanse jongen met hoed. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

Meinert Volkers, Sakti 1963
Ergebnis: 30 EUR

Meinert Volkers. 1927 - 2000. Titel: Sakti 1963. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Vaas met bloemen
Ergebnis: 30 EUR

Ongesigneerd. Circa 1930. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Landman, Italiaanse jongen met pet en sigaret
Ergebnis: 30 EUR

Landman. 20e Eeuw. Italiaanse jongen met pet en sigaret. Olieverf op linnen. Afmeting: 30,5 x 24,5 cm. In goede staat.

P. van Noort, Boerenhuisje
Ergebnis: 30 EUR

Pieter van Noort. 1893 - 1950. Boerenhuisje. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Staande petroleumlamp
Ergebnis: 30 EUR

Antieke staande petroleumlamp, Jugendstil, circa 1915. Met plated compositie metalen voet. Floraal. Afmeting: 59 cm. In goede staat.

Majolica petroleumlamp
Ergebnis: 30 EUR

Oude Majolica Jugendstil-stijl petroleumlamp. 20e Eeuw. Afmeting: 65 x 32 cm ø. In goede staat.

Antiquarisch boek, Algemeene Historie
Ergebnis: 30 EUR

Antiquarisch boek. Wester Baen, Algemeene Historie, XIV deel. Te Utrecht bij Hermaans Zn. Johannes Besseling. 18e Eeuw. Afmeting: 7,5 x 21 x 17 cm. In goede staat.

Bureau barometer
Ergebnis: 30 EUR

Zeldzame antieke bureau-barometer van messing en bol glas. Stelknop mist. Circa 1930. Afmeting: ø 6 cm. In redelijke staat.

Lot diversen
Ergebnis: 30 EUR

Groot lot diversen uit inboedel. Onder andere Chinees, Europees etc. Afmeting: 10 - 30 cm. In goede staat.

Messing doofpot, 1915
Ergebnis: 30 EUR

Antieke messing Art Nouveau doofpot met binnenbak. Circa 1915. Afmeting: 50 x 33 cm ø. In goede staat.

Vijzel + stamper, 19e eeuw
Ergebnis: 30 EUR

19e Eeuwse grote messing vijzel met stamper. Afmeting: 14 x 15 cm ø. In goede staat.

Friese stoof, 19e eeuw
Ergebnis: 30 EUR

19e Eeuwse Friese opengewerkte kerfsnede stoof. Afmeting: 20 x 30 x 23 cm. In goede staat.

Messing wandbord
Ergebnis: 30 EUR

Antiek Duits messing historisme sierhangbord. 'Der Trompeter von Säckingen, Die überraschung'. Circa 1880. Afmeting: 26 x 34 cm. In goede staat.

Engelse weegschaal
Ergebnis: 30 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten weegschaal met koperen waag en schalen. Afmeting: 48 x 40 x 21 cm. In goede staat.

Antieke Chinese bronzen kaarskandelaar
Ergebnis: 30 EUR

Antieke Chinese bronzen kaarskandelaar. Circa 1900. Europeaan draagt kaarshouder. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

Italiaanse lamp
Ergebnis: 30 EUR

Zéér grote Italiaanse tafellamp met marmer en messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 114 x 45 ø cm. In goede staat.

Theestoof met messing binnenbak
Ergebnis: 30 EUR

Vroeg 19e eeuws mahoniehouten theestoof met messing binnenbak. Fineerschades. Afmeting: 44 x 36 cm ø. In redelijke staat.

Duits WO I bajonet
Ergebnis: 30 EUR

Duits WO I bajonet, zonder schede. Patina. Afmeting: L 60 cm. In goede staat.