Zilveren presenteerblaadje met kannetje en lepels, 835/000. Ovaal presenteerblaadje met gebogen rand voorzien van een melkkannetje, strak ovaal model en een kristallen lepelvaasje met plated rand voor...
Zilveren lepel met lekbak, 925/000. Een rond bakje voorzien van schenktuiten met daarin een scharnierend zeefje met een greep van bamboe. MT.: Gottlieb Kruz, Schwabisch Gmund. Importeursteken: C.Mähl...
Vier delen zilver, 835/000, in biedermeierstijl met 2 theezeven, bonbonschep en jamlepel. MT.: o.a. Zaanlandse zilversmederij, Niekerk en fa. Moerkerk. 11-16cm Totaal ca 109 gram.
Drie zilveren trompetvaasjes, 835/000, op ronde voet versierd met parelrand en golvende bovenrand. ø 5,5x13cm en ø7,5x17cm. Minimaal deukje. In goede staat
Lot zilver bestaand uit een ronde poederdoos met bloemgravure, een zilveren beursje, een gecontourneerd klein schaaltje en een kristallen inktpot met zilveren kraag en dop, scharnier defect. Diverse g...
Lot met zeven zilveren servetbanden, voorzien van graveerwerk en bewerking. Met monogramgravure. Diverse gehaltes. Totaal ca 145 gram.
Cassette met zilveren lepels, 835/000, 11 lepels met puntbak en waaiermotief en 1 plated lepel met getorste steel. Totaal zilvergewicht ca 100 gram. 10-11cm.
Ongesigneerd. Circa 1840. Damesportret. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Gerard van Keulen. 1678 - 1726. Joodse gravure 'Voorhof der priesteren'. Judaïca. Gravure op papier. Afmeting: 28 x 24 cm. In goede staat.
J. v.d. Kolk. 20e Eeuw. Koeien in de ochtendnevel. Gaatje + kras. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In redelijke staat.
L. van G. Fietser bij Franse rivièra. Olieverf op paneel. Afmeting: 57 x 85 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Jezus met doornenkrans. Circa 1930. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Twee stuks 16e eeuwse landkaarten. Eén van stad Vere en één van Oud Middelburg van den Jaere 1400. Afmeting: 34 x 28 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse ijzeren heksenhaken met ijzeren waterketels. Afmeting: 27 - 120 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse messing chocolade vorm met rozen decor. Afmeting: 2,5 x 21,8 cm ø. In goede staat.
Lot antieke beursen met gevlochten tassen, gemaakt uit alpacca met gecontourneerde beugels met bloemenmanden en floraal gestanst patroon. Eén gevlochten tas is geraveld. 15-17cm. In goede staat
Drie antieke messing buizenbranders en brandweerspuitstuk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 44 - 48 cm. In goede staat.
Antieke plated opvouwbare langwerpige, ton-vormige kurkentrekker. Afmeting: 7 x 7 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse kopergeslagen turfkist met figuren decors. Deksel beschadigd. Afmeting: 45 x 60 x 51 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Hollandse koloniale palissander belijmde houten kist in ster-vorm met hengsels en slot. Vervormd. Afmeting: 16 x 59 x 23 cm. In redelijke staat.
Drie delen antiek cloisonne. Eén sigarettenhouder met draken decor, sluiting kapot. Twee kommen met florale decors, goed. Afmeting: 8,5 - 11,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Lot van zeven antieke tinnen maten. 19e Eeuw. Afmeting: 5 - 21 cm. In goede staat.
Antieke Barok-stijl messing kroonluchter met glazen kappen. Elektrisch. Circa 1900. Afmeting: 70 x 70 cm ø. In goede staat.
Antieke Belgische WO I tabaksdoos. 1914 - 1917. K. Stobbe, verso gedachtenis van de oorlog. Florale gravering. Afmeting: 10,5 x 7 x 3 cm. In goede staat.
Notenhouten regulateur. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Juweliersklok. Afmeting: 78 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten Jugendstil Gustav Becker vrijslinger. Circa 1915. Afmeting: 83 cm. In redelijk/goede staat.
Kleine oude Hollandse Friese stoelklok met maanstand. 20e Eeuw. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten gestoken kapstok met vissen. Circa 1920. Afmeting: 15 x 99 x 28 cm. In goede staat.
Twee oude Perzische kleden. Eén loper en één kleed. Floraal, abstract. Afmeting: 180 x 51 cm en 172 x 91 cm. In redelijk/goede staat.
Oud/antiek Perzisch kleed. Bordeaux rood, floraal. Afmeting: 107 x 144 cm. In goede staat.
Handgeknoopt Perzisch kleed. In de kleuren rood-blauw. Afmeting: 225 x 135 cm. In goede staat.
Antieke David. Circa 1900. Van compositie metaal. Afmeting: 14,5 cm. In goede staat.
Modern bronzen figuur. Tweede helft 20e eeuw. Anneke .?. . Boot op standaard. Afmeting: 23 x 18 x 7 cm. In goede staat.
Mooie Bing en Gröhndahl vaas met rondom molenlandschap decor. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen gemberpotten met florale decors. Eén deksel mist. Afmeting: 20 x 18 cm ø en 25 x 19 cm ø. In goede staat.
Vijf maal Makkums aardewerk. Polychrome. 20e Eeuw. Drie schalen, één bord en één vaas. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse Fayence vaas met florale decors. Haarlijnen. Afmeting: H 19 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Chinees Imari porseleinen dekselvaas met florale + landschap decors. Beschadigd. Afmeting: 34 cm. In matige staat.
Twee 19e eeuwse bloemvormige Imari porseleinen borden. Honingraat met florale en vlinder decors. Enkele chips. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude Duitse handbeschilderde K.P.M. porseleinen vazen. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 25 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselterrine met florale decors en vlinders. Beide handgrepen er af. Afmeting: 20 x 26 x 19 cm. In matige staat.
Lot Duits keuken porselein + koffiemolen. Eerste helft 20e eeuw. Beschadigingen. Afmeting: 34 x 37 x 49 cm. In redelijke staat.
Drie-delig Delfts keramieken kaststel. 20e Eeuw. Afmeting: 29 - 45 cm. In goede staat.
Oude Chinese Yixing theepot met bamboe decor en bodemmerk. Afmeting: 10,5 x 15 x 9 cm ø. In goede staat.
Duits Sitzendorf porseleinen inktset in Rococo-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 11 x 25 x 14 cm. In goede staat.
Rechthoekige zilveren oorclips, 835/000, met grillig gevormde randen en banen. 21x25mm. totaal ca 11 gram. In goede staat
Fraaie zilveren strooilepel, 833/000, met rechthoekige gecontourneerde bak opengwerkt met floraal patroon. Voorzien van een gecontourneerde steel met graveerwerk. MT.: Pieter Kruijt, Schoonhoven. jl.:...
Zilveren armband, 925/000, met 6 grote ronde zirconia's, ø 12 mm, voorzien van klipsluiting. Lengte 19 cm, ca 20,9 gram. In goede staat
Zilveren gevlochten collier, 925/000, versierd met 3 opgelegde X-en. Breedte 5-7 mm. Lengte 45 cm. Totaal ca 23,8 gram. In goede staat
Zilveren 835/000 theeschep. Steel met fraaie hartenfilet. Mr. J.M. van Kempen - Voorschoten. Circa 1870. Gewicht: circa 18 gr. Afmeting: 10 cm. In goede staat.
Lot divers met een kristallen flacon met zilveren kraag en dop, een porseleinen strooier met plated, overlay kruik op zwarte voet, plated specerijenbakje met lepeltje en een vaasje van glas met zilver...
Zilveren 835/000 theeduim met schelpvormige bak. Mr. H. Remmers - Amsterdam. Circa 1820. Afmeting: 6,5 cm. Gewicht: circa 5 gr. In goede staat.
Zilveren 835/000 theeschep met zogenaamde kolenbak. Voorzien van ribbels. Mr. M. Warren - Sneek. jl: C: 1837. Afmeting: 9 cm. Gewicht: circa 10 gr. In goede staat.
Twee zilveren miniaturen, 835/000, een boot met een visser en een slee met paard. 5-9cm. totaal ca 33 gram. In goede staat.
Zilveren armband, 925/000, met 7 rechthoekige schakels bezet met rond geslepen barnstenen met verschillende tinten. Breedte 14 mm. lengte 18 cm. met clipsluiting
Voorsnijcouvert voor wild met zilveren heft. Mes en vork met 3 tanden en een klem versierd met een hert, beiden bevestigd aan een zilveren heft versierd met cartouches en acanthusbladeren. Frans 950/0...
Lot zilveren sieraden met een horloge ( werkend) , manchetknoop, 3 broches en 3 hangers. Totaal bruto ca 48 gram. Diverse gehaltes
Lot zilveren sieraden met een armband gemaakt uit bijbelslot MT.: Firma Niekerk, Schoonhoven , een munthanger met fl 10,-, een manchetknoop en een filigrain hanger met 10 cent. totaal ca 65 gram.
Zilveren ring, 835/000, met een ovaal geslepen onyx en een adelaar aan weerskanten van de steen. Breuk in de band. Breedte 16 mm.
Zilveren collier met streekhanger, 835/000, gourmetcollier met ovale streekhanger met filigrain en S-vormige applique. Voorzien van baard. grootte hanger 33x40 mm. Lengte collier 44 cm. Totaal ca 7,7 ...
Onderzetter met glas en een zilveren rand, 835/000, geplaatst op 3 zilveren bolpoten. MT.: Van Kempen, Voorschoten. ø 10,5cm. In goede staat
Drie delige Aigner-ring, A 60328, met parel hoefijzer en een peervormig gefacetteerde kraal. ø 54 wvp €129,- Nieuw
Lot diverse sieraden met o.a. een hanger met lapis, letterhanger, zilveren bedeltjes, diverse kralenkettingen, dasklemmen, portrettenboekje en pionnen.
Zilveren 800/000 schuitvormig gratenbakje. Afmeting: 12,5 x 1,5 x 3 cm. Gewicht: circa 24 gr. In goede staat.
Vier kristallen flacons met zilver, 925/000. Twee geslepen flacons met zilveren hals, een klein ronde met een gladde zilveren rand, Birmingham 1892, en een vierkante geslepen smalle flacon met lange g...
Zilveren 835/000 amandelbakje met opengewerkte spijlen en rondjes, voorzien van kabelrand. Mr. H. Schriek - Schoonhoven. jl: N: 1973. Afmeting: 8,5 x 5,5 x 3,5 cm. Gewicht: circa 29 gr. In goede staat...
Lot met 3 zilveren lepels, een strooilepel met gezaagde kruisjes in de ronde bak en voorzien van een steel rond met filetrand, MT.:A. Kuijllenburg, Schoonhoven, jl.:a:1885, een roomlepel met gecontou...
Twee edelstenen, een peervormig gefacetteerde granaat, ca 2,49 ct en een geel bruinige ovaal gefacetteerde quarts, ca 17,2ct.
Zilveren ovaal bonbonschaaltje, 835/000, met opengezaagd spijlenmotief met opgesoldeerde parelrand ( stukje ontbreekt 16x10x5,5 cm, ca 72 gram en een plated hengselschaaltje WMF met glazen binnenbak (...
Kristallen karaf met zilveren rand en 2 zilveren randen met ketting. Karaf met amandelvormig slijpwerk en een zilveren rand versierd met ribben en ruitvormig pointilleeerwerk, wat beschadigd, en 2 ran...
Twaalf zilveren lepeltjes, 835/000, met puntbak en gecontourneerde steel met biedermeier gravure. Totaal ca 123 gram. 11 cm. In goede staat.
Zilveren kandelaar, 830/000, op ronde schotel. ø12x5cm. Voorzien van gravure op de bodem. MT.: J.Tostrup, Oslo. ca 80 gram. In goede staat.
Lot met barnsteen, een collier met geperste fantasiekralen, een collier met nuggets en een armband.
Set sieraden met amethist, een collier en oorhangers met amethistkralen, ø 8mm, verfraaid met lila kralen met zilveren kern, 10x14mm, voorzien van een zilveren sluiting en hangers, 925/000. Lengte 45 ...
Ton Anconé. Oldenzaal (overleden). Herenportret, naar Rembrandt. Olieverf op paneel. Afmeting: 23 x 16 cm. In goede staat.
Rafaël B. Pasean. Circa 1920. Man bij biervaten. Olieverf op linnen. Craquele. Afmeting: 30 x 40 cm. In redelijke staat.
W.J. Dijk (Willem Jans). 1881 - 1970. Boten op meer. Ets op papier. Afmeting: 40 x 21 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Italiaanse jongen met hoed. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Meinert Volkers. 1927 - 2000. Titel: Sakti 1963. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1930. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Landman. 20e Eeuw. Italiaanse jongen met pet en sigaret. Olieverf op linnen. Afmeting: 30,5 x 24,5 cm. In goede staat.
Pieter van Noort. 1893 - 1950. Boerenhuisje. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Antieke staande petroleumlamp, Jugendstil, circa 1915. Met plated compositie metalen voet. Floraal. Afmeting: 59 cm. In goede staat.
Oude Majolica Jugendstil-stijl petroleumlamp. 20e Eeuw. Afmeting: 65 x 32 cm ø. In goede staat.
Antiquarisch boek. Wester Baen, Algemeene Historie, XIV deel. Te Utrecht bij Hermaans Zn. Johannes Besseling. 18e Eeuw. Afmeting: 7,5 x 21 x 17 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke bureau-barometer van messing en bol glas. Stelknop mist. Circa 1930. Afmeting: ø 6 cm. In redelijke staat.
Groot lot diversen uit inboedel. Onder andere Chinees, Europees etc. Afmeting: 10 - 30 cm. In goede staat.
Antieke messing Art Nouveau doofpot met binnenbak. Circa 1915. Afmeting: 50 x 33 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse grote messing vijzel met stamper. Afmeting: 14 x 15 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse Friese opengewerkte kerfsnede stoof. Afmeting: 20 x 30 x 23 cm. In goede staat.
Antiek Duits messing historisme sierhangbord. 'Der Trompeter von Säckingen, Die überraschung'. Circa 1880. Afmeting: 26 x 34 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten weegschaal met koperen waag en schalen. Afmeting: 48 x 40 x 21 cm. In goede staat.
Antieke Chinese bronzen kaarskandelaar. Circa 1900. Europeaan draagt kaarshouder. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Zéér grote Italiaanse tafellamp met marmer en messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 114 x 45 ø cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws mahoniehouten theestoof met messing binnenbak. Fineerschades. Afmeting: 44 x 36 cm ø. In redelijke staat.
Duits WO I bajonet, zonder schede. Patina. Afmeting: L 60 cm. In goede staat.