Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 13. Juli 2018 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

4x Chinese figuren
Ergebnis: 40 EUR

Vier oude natuurstenen Chinese figuren. Circa 1900 of later. Eén boeddha. Eén oude figuur op rots. Eén wijsheer met bedelaar. Eén geknielde vechter. Afmeting: 9 - 17 cm. In goede staat.

Lot diversen, China
Startpreis 100 EUR

Lot diversen China. Onder andere: Dekselvaasjes, kopjes, gemberpotjes, vaasjes, figuur. Afmeting: 5 - 12 cm. In goede staat.

9x Celadon kommen
Ergebnis: 50 EUR

Negen stuks grote oude Chinees porseleinen celadon kommen met draken decors. 20e Eeuw. Afmeting: 7 x 18 cm ø. In goede staat.

5x Chinees/Japans porselein
Ergebnis: 40 EUR

Vijf delen Chinees/Japans porselein, divers. Bestaande uit: Zeer grote Imari schotel, circa 1930. Afmeting: ø 48 cm. Chip. Kantonees bord met messing omranding, circa 1890. Chinees Familie Rose bord, ...

Chinese vaas, 19e eeuw
Ergebnis: 50 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met vogels in landschap. Afmeting: H 42,5 cm. In goede staat.

Celadon vaas, 19e eeuw
Ergebnis: 70 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen celadon geglazuurde vaas met dansende Chinese figuren. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Zeldzaam oud Familie Rose bord
Ergebnis: 1.000 EUR

Zeldzaam oud Chinees porseleinen Familie Rose bord met apart bodemmerk, goud ranken beschildering + herders decor. Afmeting: ø 19,1 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot
Ergebnis: 50 EUR

Grote oude Chinees porseleinen gemberpot met figuren decor rondom. Afmeting: 24 x 20 cm ø. In goede staat.

Chinese gemberpot
Ergebnis: 60 EUR

Grote oude Chinees porseleinen gemberpot met figuren decor rondom. Afmeting: 24 x 20 cm ø. In goede staat.

2x Chinese Familie Noir borden
Ergebnis: 100 EUR

Twee Chinese Familie Noir borden. 20e Eeuw. Eén maal floraal met bodemmerk, randrestauratie. Circa 1900. Eén maal octagonaal, tuin decor, paradijsvogel, goed. Afmeting: ø 21 - 24 cm. In redelijk/goede...

Lot antiek Chinees porselein
Ergebnis: 80 EUR

Zes maal antiek Chinees porselein. Eén 19e eeuwse gecontourneerde kom met groene glazuur. Eén gesigneerde gecontourneerde kom met groene glazuur, floraal, gelijmd. Twee maal Familie Verte schaaltjes, ...

Antieke Chinese Foo-hond
Startpreis 60 EUR

19e Eeuws Chinees geglazuurde terracotta Foo-hond. Mooie kwaliteit ! Afmeting: 14 x 13 x 9 cm. In goede staat.

4x Oude/antieke Chinese figuren
Startpreis 60 EUR

Vier oude/antieke Chinese figuren. Eén Chinees houtgesneden figuur, gesigneerd, goed, 19e eeuw. Eén metalen Chinees meisje, circa 1920. Twee keramieken Foo-honden, 20e eeuw. Afmeting: 11 - 26 cm. In g...

3x Chinees porseleinen kommen
Startpreis 40 EUR

Drie oude Chinees porseleinen kommen, waarvan twee met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: ø 11 - 12 cm. In goede staat.

2x Grote Chinees/Japanse schotels
Startpreis 50 EUR

Twee grote antieke Chinese/Japanse sierschotels. Eén maal China, floraal, beschadigd. Eén maal Japan, floraal + vogel, goed. Afmeting: ø 39 - 40 cm. In matig/goede staat.

2x Japanse borden
Ergebnis: 160 EUR

Twee 19e eeuws Japans porseleinen borden. Eén maal Imari, gecontourneerd, floraal. Eén maal blauw, met bloesem decors. Afmeting: ø 29,5 - 31 cm. In goede staat.

3x Chinese kop+schotel
Ergebnis: 160 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met tuin en goud decor. Eén kopje lichte randschade. Afmeting: 4 x 8,5 cm ø. In goede staat.

2x Chinese schoteltjes, 18e eeuw
Ergebnis: 40 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen octagonale schalen met florale decors. Afmeting: 2 x 13 x 12,5 cm. In goede staat.

5x Chinese borden, 18e eeuw
Startpreis 100 EUR

Vijf maal 18e eeuws Chinees porseleinen borden. Eén Queng Lung met tuin decor, goed. Eén Queng Lung met pagode landschap, haarlijn. Eén maal tuin decor gecontourneerd, haarlijn. Eén maal tuin decor, h...

2x Grote Chinese vazen
Ergebnis: 425 EUR

Twee grote oude/antieke Chinees porseleinen vazen met florale, figuren en symbolen decors. Afmeting: 29,5 x 16 cm ø. In goede staat.

Chinese fruitschaal, 18e eeuw
Ergebnis: 110 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen fruitschaal met tuin en vogel decor. Gecontourneerd. Randschade. Afmeting: 8 x 30 x 24 cm. In redelijke staat.

Chinese Wanli schotel, 17e eeuw
Ergebnis: 110 EUR

17e Eeuws Chinees porseleinen gecontourneerde Wanli schotel met florale/coulissen decors. Restauratie, gekrampt. Afmeting: ø 30,5 cm. In redelijke staat.

Chinese vaas met tekens
Startpreis 50 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen siervaas met florale decors en tekens. Haarlijnen + bovenrand beschadigd. Afmeting: 59 cm. In redelijke staat.

2x Japanse Satsuma vazen
Startpreis 100 EUR

Twee antieke Japanse Satsuma vazen. Circa 1900. Eén maal figuren + olifanten, oude haarlijn. Eén maal floraal beschilderd. Afmeting: 38 - 40 cm. In goede staat.

Set Chinees speksteen 'Dogs of Foo'
Startpreis 60 EUR

Twee oude/antieke Chinese spekstenen Foo-tempelhonden. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 14 x 9 x 5,5 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (4x)
Startpreis 80 EUR

Vier maal Chinees porselein. The Tek Sing Cargo 1822. Bestaande uit: Twee kommen, twee borden. Grote kom, chip. Verder goed. Afmeting: 11 - 18 cm.

4x Chinese schoteltjes, 18e eeuw
Startpreis 100 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met florale decors in coulissen en vogel + vlinder. Gecontourneerd. Minimale chips randen. Afmeting: ø 11,3 cm. In redelijke staat.

2x Chinees bordje, 18e eeuw
Startpreis 50 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met geisha, floraal en vlinder decor. Eén schotel chip. Eén schotel bodemrand beschadigd. Afmeting: ø 13,5 cm. In redelijke staat.

Lot divers Chinees porselein, 18 eeuw
Startpreis 100 EUR

Lot divers Chinees porselein. Bestaande uit: Twee zes-hoekige Kang Xi schotels, goed. Twee florale schotels, chips. En één Queng Lung kop+schotel, minimale chips schotel. Afmeting: 8 - 12 cm. In redel...

12x Chinees/Japans porselein
Ergebnis: 175 EUR

Twaalf delen antiek Chinees/Japans porselein. Bestaande uit: Vaasjes, schotels, kop + schotels. 18e - 19e Eeuw. Chips mogelijk. Afmeting: 7 - 12 cm. In redelijke staat.

3x Chinees porseleinen figuren
Startpreis 60 EUR

Drie oude Chinees porseleinen figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Blauw geglazuurde Foo-hond. Polychrome pauw. Polychrome paradijsvogel. Afmeting: 22 - 24 cm. In goede staat.

4x Miniatuur vaasjes, China
Startpreis 60 EUR

Vier Chinees porseleinen miniatuur vaasjes met figuren decors en goudrand. 20e Eeuw. Afmeting: H 9 - 9,5 cm. In goede staat.

4x Oud Chinees celadon porselein
Ergebnis: 65 EUR

Vier maal oud Chinees celadon porselein. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 25 cm. In goede staat.

Chinese gele dekselvaas
Ergebnis: 140 EUR

Grote oude Chinees porseleinen vierkante dekselvaas met keizerlijk geel, met rondom figuren in landschappen decors. Afmeting: 30 x 17 x 16,5 cm. In goede staat.

Chinees terracotta figuur
Startpreis 100 EUR

Oud Chinees terracotta figuur met bruine glazuur. Chinese vrouw. Met op achterkant lakstempel. Hoofd gelijmd. Afmeting: H 21 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinese jade snijstukken
Startpreis 200 EUR

Twee grote oude Chinese jade snijstukken. Vogel en ring. Afmeting: H 8 - 14 cm. In goede staat.

Japnase/Chinese lampenvoet
Ergebnis: 50 EUR

Japanse/Chinese Yixing lampenvoet met draken decor en originele polychromie. Bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 47 cm. In goede staat.

4 x Chinees borden
Startpreis 20 EUR

Vier oude blauwe Chinese celadon porseleinen borden met florale decor. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: ø 19 cm. In goede staat.

2x Chinees bordje, 18e eeuw
Startpreis 40 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Eén met landschap en pagodes. Eén met tuin en paradijsvogel, kapot. Afmeting: ø 23 - 24 cm. In matig/goede staat.

Perzische plaquette ø 41 cm.
Startpreis 100 EUR

Grote oude polychrome keramieken Perzische plaquette met Arabische feestvierende figuren. Afmeting: 2 x 41 cm ø. In goede staat.

Chinese theepot, 18e eeuw
Startpreis 80 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen theepot met florale decor. Chip tuit, deksel beschadigd, niet origineel. Afmeting: 11,5 x 17 x 9 cm ø. In redelijke staat.

2x Chinese theepotjes
Startpreis 200 EUR

Twee oude gemerkte Chinese Yixing theepotten met metalen armaturen. Afmeting: ø 11 x 18 cm. In goede staat.

Satsuma bloempot
Ergebnis: 70 EUR

Grote antieke Satsuma bloempot met geisha decors en Foo honden. Afmeting: 25 x 33 cm ø. In goede staat.

2x Chinese drink cups
Ergebnis: 140 EUR

Twee oude/antieke Chinees porseleinen drink cups met bloesemtak decors. Ivoor-kleurig. Afmeting: 7,2 x 8,4 x 9,5 cm. In goede staat.

2x Chinese figuren
Startpreis 40 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 56 - 60 cm. In goede staat.

Chinees rose glazuur bord
Startpreis 1.500 EUR

Oude Chinees porseleinen rose glazuur bord met bodemmerk. Afmeting: 4 x 21,5 cm ø. In goede staat.

2x Chinees porselein
Startpreis 80 EUR

Twee maal oud Chinees porselein. Eén balustervormig Kang Xi-stijl vaasje. Restauratie bovenrand. Eén bolvaasje. Afmeting: 10 - 16 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Imari dekselvaas, 18e eeuw
Ergebnis: 35 EUR

18e Eeuws Chinees Imari porseleinen dekselvaas met florale + landschap decors. Beschadigd. Afmeting: 34 cm. In matige staat.

Chinese vaas
Ergebnis: 90 EUR

Prachtige grote antieke Chinees porseleinen vaas met figuren decor, tekst en signatuur. Republikeins. Afmeting: 43 cm. In goede staat.

2x Imari schalen
Ergebnis: 40 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Imari porseleinen schalen met goud en florale decors. Afmeting: 6 x 21 cm ø en 11,5 x 21 cm ø. In goede staat.

2x Chinese gemberpotten
Startpreis 80 EUR

Twee Chinese gemberpotten met Samson en goud decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 15 x 13 cm ø. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Startpreis 60 EUR

Lot Chinees porselein. 18e - 19e en 20e Eeuw. Bestaande uit: Octagonale trekpot, beschadigd. Twee gemberpotten. Trekpot zonder deksel. Inktstel. Zalfdoosje. Deksel. Afmeting: 8 - 16 cm. In redelijk/go...

Oude Chinese Kang Xi bolvaas
Ergebnis: 2.400 EUR

Oude Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte bolvaas met bloesem decor. Afmeting: 8,5 x 8,5 cm ø. In goede staat.

3x Familie Rose snuffbottles
Startpreis 60 EUR

Drie Chinese Familie Rose porseleinen snuffbottles met goud en florale decor. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 8 cm. In goede staat.

6x Chinese kommen, 1900
Ergebnis: 60 EUR

Zes oude/antieke Chinees porseleinen kopjes met grijze glazen en Chinese tekens. Craquele glazuur. Afmeting: 5 - 8,5 cm ø. In goede staat.

6x Schaaltjes, Vung Tau Cargo
Ergebnis: 50 EUR

Zes antieke Chinese terracotta schalen Vung Tau Cargo. Circa 1690. Met etiketten Christies. Afmeting: circa ø 14 - 15 cm. In goede staat.

Chinese Fam. Verte theepot+console
Startpreis 100 EUR

Chinese Familie Verte theepot met figuren en goud decor. En een antieke Chinese houtgestoken console. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 14 x 11 cm ø en 11 x 16 cm ø. In goede staat.

Oude/antieke Chinese vaas
Startpreis 40 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen vaas met teksten. Vaas en houder bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw. Bovenrand gekrampt. Afmeting: 22 x 12,5 cm ø. In redelijke staat.

3x Westerwald potten
Startpreis 35 EUR

Drie antieke Westerwald steengoed dekselpotten met diverse decors. Afmeting: 20 - 29 cm. In goede staat.

2x Spekstenen leeuw + jade figuur
Ergebnis: 90 EUR

Drie antieke Chinese figuren. Twee natuurstenen tempel honden en één jade geisha. Eerste helft 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.

Opengewerkte schotel
Startpreis 30 EUR

Opengewerkte handbeschilderde keramieken schaal met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 31,5 cm ø. In goede staat.

Twee Chinese diepe borden, 18e eeuw
Ergebnis: 60 EUR

Twee diepe 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met florale decors. Eén gaaf, één kapot. Afmeting: ø 22,3 cm. In redelijk/goede staat.

2x Familie Rose borden, 18e eeuw
Ergebnis: 130 EUR

Twee 18e eeuwse chinees porseleinen Familie Rose borden met prachtige decors, floraal en goud decor. Lichtere bord heeft haarlijn. Afmeting: ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

7x Oud/antiek Chinees
Ergebnis: 140 EUR

Zeven maal oud/antiek divers Chinees. Bestaande uit: Rode koraal figuur, cloisonne snuffbottle, blauwlak snuffbottle, roodlak snuffbottle, porseleinen miniatuur vaasje met bodemmerk, twee blauw porsel...

Chinese Yixing theepot
Startpreis 300 EUR

Oude/antieke Chinese Yixing theepot met Foo-hond en rolbal op deksel. Eén chip. Met bodemmerk. Afmeting: 12 x 18 x 10 cm. In goede staat.

4x Japans, 19e eeuw
Ergebnis: 40 EUR

Vier maal Japans, 19e eeuw. Bestaande uit: Kutani kom, circa 1800. Schaal met monturen, gerestaureerd, gelijmd. En twee maal lakwerk kommen. Afmeting: 12 - 24 cm. In redelijke staat.

Chinese jade vogel
Ergebnis: 100 EUR

Grote Chinese jade gesneden vogel. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

8x Oude/antieke Chinese amuletten
Ergebnis: 70 EUR

Acht oude/antieke Chinese natuurstenen amuletten, divers. 20e Eeuw. Afmeting: 4,5 - 5,5 cm. In goede staat.

2x Chinese bloembakken
Startpreis 60 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen bloembakken met blauwe decors. Eén chip. In redelijk/goede staat.

Chinese Fam. Rose vaas
Startpreis 75 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose dekselvaas met bodemmerk. Afmeting: 20e Eeuw. Afmeting: 34 x 20 cm ø. In goede staat.

Chinees porseleinen sierschotel, 18e eeuw
Ergebnis: 140 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen sierschotel met florale decor. Afmeting: ø 27,7 cm. In goede staat.

Familie Rose dekselvaas
Startpreis 50 EUR

Antieke Chinese republikeinse porseleinen Familie Rose dekselvaas met figuren decor. Bovenrand scherf ingelijmd. Afmeting: ø 25,5 cm. In redelijke staat.

Antiek porseleinen odeur figuur
Startpreis 80 EUR

Zeldzame 18e - 19e eeuwse porseleinen odeur flacon. Zittende Chinees op hocker. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.

Terracotta hoofd
Startpreis 40 EUR

Zuid Amerikaans terracotta hoofd. 20e Eeuw. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

2x Antieke kastkommen, 1890
Startpreis 35 EUR

Twee antieke keramieken kastkommen met chinoiserie decor. Circa 1890. Afmeting: 8 x 16 cm ø. In goede staat.

Lot Japans/Chinees
Startpreis 40 EUR

Zeven maal oud/antiek Japans + Chinees porselein. Onder andere: Twee Satsuma vaasjes, Kutani kom, twee 18e eeuwse Chinese borden, gelijmd. Twee 19e eeuwse Chinese borden, floraal, goed. Afmeting: 12 -...

5x Porseleinen wapenschotels
Startpreis 60 EUR

Vijf oude/antieke Frans porseleinen borden met familiewapen decor. Goud/blauw. Afmeting: ø 25 -30 cm. In goede staat.

Oude Chinese Familie Rose penselenpot
Ergebnis: 1.000 EUR

Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose penselenpot met rondom figuren decor. Afmeting: 15,3 x 19,3 cm ø. In goede staat.

2x Chinese borden, 18e eeuw
Ergebnis: 150 EUR

Twee maal 18e eeuws Chinese porseleinen borden met paradijsvogel in landschap decor. Afmeting: ø 22,3 cm. In goede staat.

2x Chinese borden, 18e eeuw
Startpreis 60 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Eén maal waterpartij, chip. Eén maal tuin decor, chips. Afmeting: ø 21 - 21,7 cm. In redelijke staat.

Lot Wedgwood 1920
Ergebnis: 40 EUR

Acht maal antiek Engels Wedgwood porselein in schelpvorm. Circa 1920. Bestaande uit: Zes borden en twee schalen. Met goud decor en handbeschilderde onderwater decors. Eén bord gekrampt, verder in goed...

4x Oud/antiek porselein
Startpreis 60 EUR

Vier maal oud/antiek porselein. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: 19e Eeuwse handbeschilderde flacon. Dekselpot met koperen deksel, circa 1900. Dekseldoos met goud/florale decor, circa 1900. Dekseldoos, ...

9x Kop + 12x schotels
Ergebnis: 110 EUR

Set antieke porseleinen kop + schotels met Chinese decors. Circa 1900. Bestaande uit: Negen kopjes + twaalf schotels. Afmeting: 4,5 x 13 cm ø. In goede staat.

Antieke oliekruik
Ergebnis: 20 EUR

18e - 19e Eeuwse bruin steengoed oliekruik met bruine glazuur. Afmeting: 30 x 15 cm ø. In goede staat.

Oude Chinese Familie Verte vaas
Startpreis 1.000 EUR

Grote oude Chinees porseleinen Familie Verte vaas met rondom spelende kinderen en geisha's decor. Afmeting: 34,5 x 24 cm ø. In goede staat.

Chinese Kangxi vaas
Ergebnis: 140 EUR

Kang Xi gemerkte porseleinen vaas met zes bodemtekens. Kinderen in landschap decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 17 cm ø. In goede staat.

Chinese vaas
Ergebnis: 140 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen balustervormige vaas met witte en groene glazuur, met opgewerkte parelranden en florale decor. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

3x Chinese Familie Rose schotels, 1800
Ergebnis: 120 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen Familie Rose schotels met figuren decor. Circa 1800. Eén schotel heeft haarscheuren. Afmeting: ø 11,7 cm. In redelijk/goede staat.

Twee antieke Chinese gemberpotten
Startpreis 200 EUR

Twee grote antieke Chinees porseleinen gemberpotten met kustplaatsen decor. Afmeting: 22 x 21 cm ø. In goede staat.

Chinese Familie Rose theepot, 1900
Startpreis 80 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose theepot met figuren decor en tekens. Circa 1900. Afmeting: 17 x 14 cm ø. In goede staat.

2x Chinese borden, Queng Long
Startpreis 60 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Long borden met florale decors. Minimale randglazuurschades. Eén bord haarlijn. Afmeting: ø 23 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinese borden, Queng Long
Startpreis 60 EUR

Twee maal 18e eeuwse Chinese porseleinen Queng Long borden met florale decors. Afmeting: ø 23,5 cm + ø 22,8 cm. In goede staat.

2x Imari vazen
Ergebnis: 50 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen met florale decors. Afmeting; 21 x 11 cm ø. In goede staat.

3x Chinees Imari
Ergebnis: 40 EUR

Drie maal 18e eeuwse Chinese porseleinen schotels met florale decors. Afmeting: ø 11,5 cm. In goede staat.

2x Spekstenen object
Ergebnis: 70 EUR

Twee antiek Chinese spekstenen figuren. Bestaande uit: Bloesemboom met vogel + Vaas met bloemen. Minimale chips. Afmeting: 22 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

4x Imari pijpvaasjes
Startpreis 60 EUR

Vier stuks 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen pijpvazen met florale decor. Afmeting; 13 - 18 cm. In goede staat.