Vier oude natuurstenen Chinese figuren. Circa 1900 of later. Eén boeddha. Eén oude figuur op rots. Eén wijsheer met bedelaar. Eén geknielde vechter. Afmeting: 9 - 17 cm. In goede staat.
Lot diversen China. Onder andere: Dekselvaasjes, kopjes, gemberpotjes, vaasjes, figuur. Afmeting: 5 - 12 cm. In goede staat.
Negen stuks grote oude Chinees porseleinen celadon kommen met draken decors. 20e Eeuw. Afmeting: 7 x 18 cm ø. In goede staat.
Vijf delen Chinees/Japans porselein, divers. Bestaande uit: Zeer grote Imari schotel, circa 1930. Afmeting: ø 48 cm. Chip. Kantonees bord met messing omranding, circa 1890. Chinees Familie Rose bord, ...
19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met vogels in landschap. Afmeting: H 42,5 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen celadon geglazuurde vaas met dansende Chinese figuren. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Zeldzaam oud Chinees porseleinen Familie Rose bord met apart bodemmerk, goud ranken beschildering + herders decor. Afmeting: ø 19,1 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen gemberpot met figuren decor rondom. Afmeting: 24 x 20 cm ø. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen gemberpot met figuren decor rondom. Afmeting: 24 x 20 cm ø. In goede staat.
Twee Chinese Familie Noir borden. 20e Eeuw. Eén maal floraal met bodemmerk, randrestauratie. Circa 1900. Eén maal octagonaal, tuin decor, paradijsvogel, goed. Afmeting: ø 21 - 24 cm. In redelijk/goede...
Zes maal antiek Chinees porselein. Eén 19e eeuwse gecontourneerde kom met groene glazuur. Eén gesigneerde gecontourneerde kom met groene glazuur, floraal, gelijmd. Twee maal Familie Verte schaaltjes, ...
19e Eeuws Chinees geglazuurde terracotta Foo-hond. Mooie kwaliteit ! Afmeting: 14 x 13 x 9 cm. In goede staat.
Vier oude/antieke Chinese figuren. Eén Chinees houtgesneden figuur, gesigneerd, goed, 19e eeuw. Eén metalen Chinees meisje, circa 1920. Twee keramieken Foo-honden, 20e eeuw. Afmeting: 11 - 26 cm. In g...
Drie oude Chinees porseleinen kommen, waarvan twee met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: ø 11 - 12 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Chinese/Japanse sierschotels. Eén maal China, floraal, beschadigd. Eén maal Japan, floraal + vogel, goed. Afmeting: ø 39 - 40 cm. In matig/goede staat.
Twee 19e eeuws Japans porseleinen borden. Eén maal Imari, gecontourneerd, floraal. Eén maal blauw, met bloesem decors. Afmeting: ø 29,5 - 31 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met tuin en goud decor. Eén kopje lichte randschade. Afmeting: 4 x 8,5 cm ø. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen octagonale schalen met florale decors. Afmeting: 2 x 13 x 12,5 cm. In goede staat.
Vijf maal 18e eeuws Chinees porseleinen borden. Eén Queng Lung met tuin decor, goed. Eén Queng Lung met pagode landschap, haarlijn. Eén maal tuin decor gecontourneerd, haarlijn. Eén maal tuin decor, h...
Twee grote oude/antieke Chinees porseleinen vazen met florale, figuren en symbolen decors. Afmeting: 29,5 x 16 cm ø. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen fruitschaal met tuin en vogel decor. Gecontourneerd. Randschade. Afmeting: 8 x 30 x 24 cm. In redelijke staat.
17e Eeuws Chinees porseleinen gecontourneerde Wanli schotel met florale/coulissen decors. Restauratie, gekrampt. Afmeting: ø 30,5 cm. In redelijke staat.
Grote antieke Chinees porseleinen siervaas met florale decors en tekens. Haarlijnen + bovenrand beschadigd. Afmeting: 59 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Japanse Satsuma vazen. Circa 1900. Eén maal figuren + olifanten, oude haarlijn. Eén maal floraal beschilderd. Afmeting: 38 - 40 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Chinese spekstenen Foo-tempelhonden. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 14 x 9 x 5,5 cm. In goede staat.
Vier maal Chinees porselein. The Tek Sing Cargo 1822. Bestaande uit: Twee kommen, twee borden. Grote kom, chip. Verder goed. Afmeting: 11 - 18 cm.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met florale decors in coulissen en vogel + vlinder. Gecontourneerd. Minimale chips randen. Afmeting: ø 11,3 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met geisha, floraal en vlinder decor. Eén schotel chip. Eén schotel bodemrand beschadigd. Afmeting: ø 13,5 cm. In redelijke staat.
Lot divers Chinees porselein. Bestaande uit: Twee zes-hoekige Kang Xi schotels, goed. Twee florale schotels, chips. En één Queng Lung kop+schotel, minimale chips schotel. Afmeting: 8 - 12 cm. In redel...
Twaalf delen antiek Chinees/Japans porselein. Bestaande uit: Vaasjes, schotels, kop + schotels. 18e - 19e Eeuw. Chips mogelijk. Afmeting: 7 - 12 cm. In redelijke staat.
Drie oude Chinees porseleinen figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Blauw geglazuurde Foo-hond. Polychrome pauw. Polychrome paradijsvogel. Afmeting: 22 - 24 cm. In goede staat.
Vier Chinees porseleinen miniatuur vaasjes met figuren decors en goudrand. 20e Eeuw. Afmeting: H 9 - 9,5 cm. In goede staat.
Vier maal oud Chinees celadon porselein. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 25 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen vierkante dekselvaas met keizerlijk geel, met rondom figuren in landschappen decors. Afmeting: 30 x 17 x 16,5 cm. In goede staat.
Oud Chinees terracotta figuur met bruine glazuur. Chinese vrouw. Met op achterkant lakstempel. Hoofd gelijmd. Afmeting: H 21 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote oude Chinese jade snijstukken. Vogel en ring. Afmeting: H 8 - 14 cm. In goede staat.
Japanse/Chinese Yixing lampenvoet met draken decor en originele polychromie. Bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Vier oude blauwe Chinese celadon porseleinen borden met florale decor. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: ø 19 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Eén met landschap en pagodes. Eén met tuin en paradijsvogel, kapot. Afmeting: ø 23 - 24 cm. In matig/goede staat.
Grote oude polychrome keramieken Perzische plaquette met Arabische feestvierende figuren. Afmeting: 2 x 41 cm ø. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen theepot met florale decor. Chip tuit, deksel beschadigd, niet origineel. Afmeting: 11,5 x 17 x 9 cm ø. In redelijke staat.
Twee oude gemerkte Chinese Yixing theepotten met metalen armaturen. Afmeting: ø 11 x 18 cm. In goede staat.
Grote antieke Satsuma bloempot met geisha decors en Foo honden. Afmeting: 25 x 33 cm ø. In goede staat.
Twee oude/antieke Chinees porseleinen drink cups met bloesemtak decors. Ivoor-kleurig. Afmeting: 7,2 x 8,4 x 9,5 cm. In goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 56 - 60 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen rose glazuur bord met bodemmerk. Afmeting: 4 x 21,5 cm ø. In goede staat.
Twee maal oud Chinees porselein. Eén balustervormig Kang Xi-stijl vaasje. Restauratie bovenrand. Eén bolvaasje. Afmeting: 10 - 16 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees Imari porseleinen dekselvaas met florale + landschap decors. Beschadigd. Afmeting: 34 cm. In matige staat.
Prachtige grote antieke Chinees porseleinen vaas met figuren decor, tekst en signatuur. Republikeins. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Imari porseleinen schalen met goud en florale decors. Afmeting: 6 x 21 cm ø en 11,5 x 21 cm ø. In goede staat.
Twee Chinese gemberpotten met Samson en goud decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 15 x 13 cm ø. In goede staat.
Lot Chinees porselein. 18e - 19e en 20e Eeuw. Bestaande uit: Octagonale trekpot, beschadigd. Twee gemberpotten. Trekpot zonder deksel. Inktstel. Zalfdoosje. Deksel. Afmeting: 8 - 16 cm. In redelijk/go...
Oude Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte bolvaas met bloesem decor. Afmeting: 8,5 x 8,5 cm ø. In goede staat.
Drie Chinese Familie Rose porseleinen snuffbottles met goud en florale decor. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 8 cm. In goede staat.
Zes oude/antieke Chinees porseleinen kopjes met grijze glazen en Chinese tekens. Craquele glazuur. Afmeting: 5 - 8,5 cm ø. In goede staat.
Zes antieke Chinese terracotta schalen Vung Tau Cargo. Circa 1690. Met etiketten Christies. Afmeting: circa ø 14 - 15 cm. In goede staat.
Chinese Familie Verte theepot met figuren en goud decor. En een antieke Chinese houtgestoken console. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 14 x 11 cm ø en 11 x 16 cm ø. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen vaas met teksten. Vaas en houder bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw. Bovenrand gekrampt. Afmeting: 22 x 12,5 cm ø. In redelijke staat.
Drie antieke Westerwald steengoed dekselpotten met diverse decors. Afmeting: 20 - 29 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinese figuren. Twee natuurstenen tempel honden en één jade geisha. Eerste helft 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.
Opengewerkte handbeschilderde keramieken schaal met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 31,5 cm ø. In goede staat.
Twee diepe 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met florale decors. Eén gaaf, één kapot. Afmeting: ø 22,3 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse chinees porseleinen Familie Rose borden met prachtige decors, floraal en goud decor. Lichtere bord heeft haarlijn. Afmeting: ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Zeven maal oud/antiek divers Chinees. Bestaande uit: Rode koraal figuur, cloisonne snuffbottle, blauwlak snuffbottle, roodlak snuffbottle, porseleinen miniatuur vaasje met bodemmerk, twee blauw porsel...
Oude/antieke Chinese Yixing theepot met Foo-hond en rolbal op deksel. Eén chip. Met bodemmerk. Afmeting: 12 x 18 x 10 cm. In goede staat.
Vier maal Japans, 19e eeuw. Bestaande uit: Kutani kom, circa 1800. Schaal met monturen, gerestaureerd, gelijmd. En twee maal lakwerk kommen. Afmeting: 12 - 24 cm. In redelijke staat.
Grote Chinese jade gesneden vogel. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Acht oude/antieke Chinese natuurstenen amuletten, divers. 20e Eeuw. Afmeting: 4,5 - 5,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen bloembakken met blauwe decors. Eén chip. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose dekselvaas met bodemmerk. Afmeting: 20e Eeuw. Afmeting: 34 x 20 cm ø. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen sierschotel met florale decor. Afmeting: ø 27,7 cm. In goede staat.
Antieke Chinese republikeinse porseleinen Familie Rose dekselvaas met figuren decor. Bovenrand scherf ingelijmd. Afmeting: ø 25,5 cm. In redelijke staat.
Zeldzame 18e - 19e eeuwse porseleinen odeur flacon. Zittende Chinees op hocker. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.
Zuid Amerikaans terracotta hoofd. 20e Eeuw. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Twee antieke keramieken kastkommen met chinoiserie decor. Circa 1890. Afmeting: 8 x 16 cm ø. In goede staat.
Zeven maal oud/antiek Japans + Chinees porselein. Onder andere: Twee Satsuma vaasjes, Kutani kom, twee 18e eeuwse Chinese borden, gelijmd. Twee 19e eeuwse Chinese borden, floraal, goed. Afmeting: 12 -...
Vijf oude/antieke Frans porseleinen borden met familiewapen decor. Goud/blauw. Afmeting: ø 25 -30 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose penselenpot met rondom figuren decor. Afmeting: 15,3 x 19,3 cm ø. In goede staat.
Twee maal 18e eeuws Chinese porseleinen borden met paradijsvogel in landschap decor. Afmeting: ø 22,3 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Eén maal waterpartij, chip. Eén maal tuin decor, chips. Afmeting: ø 21 - 21,7 cm. In redelijke staat.
Acht maal antiek Engels Wedgwood porselein in schelpvorm. Circa 1920. Bestaande uit: Zes borden en twee schalen. Met goud decor en handbeschilderde onderwater decors. Eén bord gekrampt, verder in goed...
Vier maal oud/antiek porselein. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: 19e Eeuwse handbeschilderde flacon. Dekselpot met koperen deksel, circa 1900. Dekseldoos met goud/florale decor, circa 1900. Dekseldoos, ...
Set antieke porseleinen kop + schotels met Chinese decors. Circa 1900. Bestaande uit: Negen kopjes + twaalf schotels. Afmeting: 4,5 x 13 cm ø. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse bruin steengoed oliekruik met bruine glazuur. Afmeting: 30 x 15 cm ø. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen Familie Verte vaas met rondom spelende kinderen en geisha's decor. Afmeting: 34,5 x 24 cm ø. In goede staat.
Kang Xi gemerkte porseleinen vaas met zes bodemtekens. Kinderen in landschap decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 17 cm ø. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen balustervormige vaas met witte en groene glazuur, met opgewerkte parelranden en florale decor. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen Familie Rose schotels met figuren decor. Circa 1800. Eén schotel heeft haarscheuren. Afmeting: ø 11,7 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote antieke Chinees porseleinen gemberpotten met kustplaatsen decor. Afmeting: 22 x 21 cm ø. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose theepot met figuren decor en tekens. Circa 1900. Afmeting: 17 x 14 cm ø. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Long borden met florale decors. Minimale randglazuurschades. Eén bord haarlijn. Afmeting: ø 23 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal 18e eeuwse Chinese porseleinen Queng Long borden met florale decors. Afmeting: ø 23,5 cm + ø 22,8 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen met florale decors. Afmeting; 21 x 11 cm ø. In goede staat.
Drie maal 18e eeuwse Chinese porseleinen schotels met florale decors. Afmeting: ø 11,5 cm. In goede staat.
Twee antiek Chinese spekstenen figuren. Bestaande uit: Bloesemboom met vogel + Vaas met bloemen. Minimale chips. Afmeting: 22 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Vier stuks 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen pijpvazen met florale decor. Afmeting; 13 - 18 cm. In goede staat.