Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 13. Juli 2018 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

3x Goud Imari vaasjes
Startpreis 75 EUR

Drie stuks 19e eeuwse Japanse Imaria porseleinen vazen met florale en goud decors. Grotere heeft chip. Afmeting: 8 - 14 cm. In redelijk/goede staat.

4x Imari vazen
Startpreis 80 EUR

Vier stuks 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen met florale, vogels en goud decor. Afmeting: 10 - 14 cm. Één van de kleine vaasjes is gebroken geweest (gelijmd), de andere drie zijn in goede sta...

2x Imari knobbelvaasjes
Ergebnis: 80 EUR

Twee stuks 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen knobbelvaasjes met florale decor. Afmeting: 12,5 cm. In goede staat.

7x Imari vaasjes, divers
Startpreis 70 EUR

Zeven stuks 19e eeuwse Imari porseleinen miniatuur vaasjes met florale decor. Afmeting: 8 - 10 cm. In goede staat.

2x Japans Imari porselein
Ergebnis: 70 EUR

Twee stuks 19e eeuws Japans Imari porselein. Eén koekjespot en één gelobte schaal. Florale decors. Afmeting: 14 - 23 cm. In goede staat.

3x Imari schotels
Startpreis 100 EUR

Drie stuks 19e eeuwse Imari porseleinen schalen. Schelpvorm, met florale, paradijsvogel en goud decor (divers). Grootste heeft haarlijn. Afmeting: 22 - 25 cm. In redelijk/goede staat.

2x Imari pijpvazen
Ergebnis: 80 EUR

Twee stuks 19e eeuwse Imari porseleinen pijpvazen, geribbeld. Met florale, vogels en goud decors. Grotere vaas hals gelijmd. Kleinere vaas haarlijn bovenrand. Afmeting: 23 - 33,5 cm. In redelijke staa...

3 Delen Imari porselein
Ergebnis: 60 EUR

Drie delen 19e eeuws Japans Imari porselein. Eén maal houder met hengsel, gelijmd. Eén maal bloempot, haarlijn. Eén maal drakenvaas, chip bodemrand. Afmeting: 15 - 26 cm. In redelijke staat.

Japanse Imari vaas, 19e eeuw
Startpreis 150 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Japanse porseleinen vaas met paradijsvogels en florale decors. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.

Antieke Chinese vaas
Startpreis 800 EUR

Antieke Chinees porseleinen vaas met paradijsvogel decor. Afmeting: 22,5 cm. In goede staat.

2x Imari dekselpotten
Ergebnis: 50 EUR

Twee 19e eeuwse Imari porseleinen dekselvazen met florale decors en Foo-honden. Eén vaas gelijmd. Afmeting: 35 x 15 cm ø. In redelijk/goede staat.

Japanse Satsuma dekselpot
Startpreis 110 EUR

Grote antieke Japanse Satsuma aardewerken dekselpot met figuren, goud decor, Foo-honden, olifant poten. Eén Foo-hond beschadigd. Afmeting: 42 x 32 x 22 cm ø. In redelijk/goede staat.

Terracotta, Torso van man
Startpreis 150 EUR

Oud/antiek terracotta tuinbeeld. Mannen torso. Patina + chips. Afmeting: H 75 cm. in redelijk/goede staat.

Majolica Oosterse figuur
Startpreis 75 EUR

Zeer grote Majolica aardewerken Oosterse figuur met craquele glazuur, groen/zwart/wit. Afmeting: H 66 cm. In redelijk/goede staat.

Japanse vaas, 19e eeuw
Startpreis 75 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse porseleinen siervaas met paradijsvogel en florale decors. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Japans Imari figuur
Startpreis 75 EUR

Groot Japans Imari porseleinen figuur. 21e Eeuw. Handbeschilderd met hanenkop. Afmeting: 72 cm. In goede staat.

Japans Imari figuur
Startpreis 75 EUR

Groot Japans Imari porseleinen figuur. 21e Eeuw. Handbeschilderd, met kikkerhoofd. Afmeting: 74 cm. In goede staat.

2x Imari schalen
Ergebnis: 60 EUR

Twee mooie 19e eeuwse Imari porseleinen schalen. Eén schelpvorm met landschap en floraal, goed. Eén karpervorm met figuren en floraal. Afmeting: 27 - 32 cm. In goede staat.

8x Kutani vaasjes
Startpreis 50 EUR

Acht stuks 19e eeuwse Japanse Kutani porseleinen miniatuur vaasjes met florale decors. Afmeting: H 3,5 - 9,5 cm. In goede staat.

3x Japanse Imari borden, 19e eeuw
Startpreis 50 EUR

Drie grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen sierschotels, gecontourneerd met florale decors. Eén gelijmd. Afmeting: ø 31 - 36 cm. In matig/goede staat.

3x Japanse Imari dekselkommen
Startpreis 50 EUR

Drie 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselkommen met goud en tuin decors. Afmeting: 7 x 11 cm ø. In goede staat.

Terracotta figuur, Vrouw
Ergebnis: 80 EUR

Grote oude terracotta figuur. Halfnaakte vrouw. 20e Eeuw. Afmeting: 62 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte vaas
Ergebnis: 130 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte vaas. Eerste helft 20e eeuw. Met paradijsvogel decor. Afmeting: 20,5 cm. In goede staat.

2x Imari schalen, 19e eeuw
Startpreis 50 EUR

Twee aparte 19e eeuwse Imari porseleinen borden met geschulpte omranding en bloem decors. Eén haarlijn en één chip. Afmeting: ø 31 - 33 cm. In redelijk/goede staat.

2x Imari schotels, 19e eeuw
Ergebnis: 35 EUR

Twee 19e eeuwse bloemvormige Imari porseleinen borden. Honingraat met florale en vlinder decors. Enkele chips. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

5-Delig Delfts kaststel, 1920
Startpreis 50 EUR

Vijf-delig Delfts keramieken kaststel. Circa 1920. Met druiven en landschappen decor. Eén vaas kapot. Afmeting: 26 - 34 cm. In redelijk/goede staat.

2x Imari vazen
Ergebnis: 50 EUR

Twee 19e eeuwse Imari porseleinen vazen met florale decors. Afmeting: 25,5 - 30 cm. In goede staat.

2x Imari vazen
Startpreis 30 EUR

Twee 19e eeuwse Imari porseleinen vazen. Eén kraagvaas met bodemmerk en florale decors. Eén hoge vaas met florale en haan decor. Afmeting: 19 - 23,5 cm. In goede staat.

3 Imari borden, 19e eeuw
Startpreis 40 EUR

Drie 19e eeuwse Imari porseleinen borden met gouddecor. Twee grotere borden hebben haarlijn. Afmeting: ø 21 - 25 cm. In redelijk/goede staat.

3x Imari borden
Ergebnis: 45 EUR

Drie grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden met florale decors. Grootste bord chip, verder in goede staat. Afmeting: 28 - 31 cm ø.

Chinese Familie Verte plaquette
Startpreis 800 EUR

Grote oude Chinees porseleinen Familie Verte plaquette. Gemerkt. Met bergpanorama, rivier, figuren en boten decor. Afmeting: 38 x 24,5 cm. In goede staat.

Twee Imari dekselvazen, 19e eeuw
Ergebnis: 90 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselvazen met florale en goud decor. Beide één chip. Afmeting: 25 x 12 cm ø. In redelijke staat.

5x Japanse borden, Divers
Startpreis 50 EUR

Vijf maal diverse 19e eeuwse Chinees/Japanse sierborden. Eén Familie Rose bord heeft haarlijn, verder in goede staat. Afmeting: ø 23 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese antieke bloempot
Ergebnis: 70 EUR

Chinese geglazuurde antieke bloempot met meerkleurig verlopen decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 20 x 35 cm ø. In goede staat.

2x Japans keramiek,
Ergebnis: 140 EUR

Twee maal Japans keramiek Bonsai, plantenbak, met craquele glazuur en florale decors. Afmeting: 28 x 7 x 20 cm en 20 x 19 x 19 cm. In goede staat.

Antiek Japans Satsuma servies
Startpreis 40 EUR

Antiek Japans porseleinen Satsuma servies. Circa 1920. Bestaande uit: Twee schenkkannen, 3x suikerpot, 3x theekan, acht kop + schotels met geisha's, draken en goud decor. Minimale chip mogelijk. Afmet...

Kan met witte figuren
Ergebnis: 75 EUR

Antieke porseleinen schenkkan met figuren bij palmen. 2-Dimensionaal, met tinnen deksel. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

2x Yixing theepotten
Ergebnis: 70 EUR

Twee oude/antieke Chinese Yixing theepotten met bodemmerken, bloesem en draken decor. Afmeting: ø 9 cm - ø 12 cm. In goede staat.

2x Chinese vazen
Ergebnis: 170 EUR

Twee grote Chinees porseleinen vazen met keizerlijk geel en draken decors. Gemerkt. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 43 - 45 cm. In goede staat.

Japanse Geisha op zwart basement
Ergebnis: 110 EUR

Japans porseleinen Geisha met hondje. Circa 1920. Met florale/goud decor en zwarte glazuur. Afmeting: 29 cm. In goede staat.

2x Chinees Imari kop en schotels
Ergebnis: 200 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop en schotels met florale en goud decor. Afmeting: 6 x 11,5 cm ø. In goede staat.

Lot Chinees porselein, 18e eeuw
Ergebnis: 240 EUR

Acht maal divers antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Imari bolvaas, Familie Rose schotel, Imari dekselpot, Imari kom, Amsterdams bont kopje, Familie Rose kopje, Familie Rose vaasje en een Imari d...

6x Yixing kop+schotels
Ergebnis: 25 EUR

Zes oude Chinese Yixing kop en schotels. Met bamboe decor. 20e eeuw. Afmeting: 5 - 8 cm ø. In goede staat.

Duits Schumann Arzberg servies
Startpreis 80 EUR

Duits Schumann Arzberg porseleinen draken servies. Bestaande uit: Koffiepot, melk/suiker set, zes kop + schotels, zes gebaksborden, één vaasje. Afmeting: 6 - 26 cm. In goede staat.

Schiller & Gerbing terracotta servies
Ergebnis: 40 EUR

Vier-delig 19e eeuws terracotta sevies, Schiller & Gerbing 1873. Met chinoiserie decors. Afmeting: 7 - 17 cm. In goede staat.

3x Duitse vazen
Startpreis 35 EUR

Drie Duitse porseleinen vazen. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Eén maal groot, met edelherten, Bavaria K.P.M. Eén maal floraal, Kaiser. En één maal wit, Bavaria K.P.M. Afmeting: 1 8 - 28,5 cm. I...

3x Hollands aardewerk
Startpreis 40 EUR

Drie maal Hollands aardewerk. Twee maal Porceleyne Fles en wandtegels; Drente, Wilhelmina 1898 - 1948, Makkums wandhouder. Porselein. Afmeting: 12 - 27 cm. In goede staat.

2x Royal Doulton
Startpreis 60 EUR

Twee maal Engels Royal Doulton England porselein. Bestaande uit: Figuur Pickwick +figuur dame, Top o' the Hill. Afmeting: 10,5 - 19 cm. In goede staat.

8x Chinees/Japans porselein
Startpreis 70 EUR

Acht delen oud/antiek Chinees/Japans porselein. Twee miniatuur vaasjes, 19e eeuw. Eén Japanse schaal, 19e eeuw. Eén Imari bord, 19e eeuw. Eén Chinese vaas, 20e eeuw. Twee gemerkte Chinese borden, 20e ...

Majolica dekselvaas, 1900
Startpreis 40 EUR

Antieke Majolica dekselvaas met chinoiserie decors. Circa 1900. Gemerkt Sarugacmines. Deksel beschadigd. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.

2x Porseleinen plaquette
Startpreis 60 EUR

Twee 19e eeuwse porseleinen plaquettes met religieuze voorstellingen. Afmeting: 22 x 16 cm. In goede staat.

Delfts bont kaststel
Startpreis 80 EUR

Groot oud Delfts bont kaststel. Oud Delfts, floraal. Polychroom. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 31 - 45 cm. In goede staat.

Grote Majolica vaas, 1910
Ergebnis: 40 EUR

Grote Jugendstil Majolica vaas met groene glazuur. Circa 1910. Majolica Saremeguemines. Chips. Afmeting: H 84,5 cm. In redelijke staat.

Delfts blauw kaststel
Startpreis 150 EUR

Groot oud Delfts keramieken kaststel met florale en landschappen decors. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 28 - 38 cm. In goede staat.

Chinese jade theeset
Startpreis 100 EUR

Antiek Chinees Jade rijstwijn set. Circa 1900. Acht-delig. Trekpot bamboedecor, zes kopjes, transparant, verfijnd uitgevoerd. Afmeting: 2,3 - 15 cm. In goede staat.

2x Fayence schotels, 18e eeuw
Ergebnis: 80 EUR

Twee aparte 18e eeuwse Fayence polychrome gemerkte schotels met groene glazuur en florale decors. Grote gekrampt, kleinere haarlijn. Afmeting: ø 23 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Hollands keramiek
Ergebnis: 65 EUR

Zestien delen Hollands keramiek. Betreft koningshuis. Onder andere: Gouda etc. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 8 - 25 cm. In goede staat.

Lot oud/antiek aardewerk
Ergebnis: 60 EUR

Lot oud/antiek Hollands aardewerk. Bevrijding Gouda, Soc. Ceramique etc. Afmeting: 19 - 24 cm. In goede staat.

Sitzendorf figuur, 1960
Startpreis 70 EUR

Oost-Duitse Sitzendorf porseleinen figuur. Elegant paar. Circa 1960. Afmeting: 18 cm. In goede staat.

Chinese theepot, 18e eeuw
Startpreis 200 EUR

Achttiende eeuwse Chinees porseleinen trekpot met dansende figuren in tuindecor, 10x16,5x10,5øcm. Cond:G

4x Kaiser porselein borden
Startpreis 40 EUR

Vier grote Duitse Kaiser porseleinen sierborden met goud decors, vogels en figuren. Decor Ming, decor Siam. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: ø 32 - 38 cm. In goede staat.

Rosenthal dekseldoos
Startpreis 50 EUR

Duitse Rosenthal porseleinen dekseldoos. Winifred Kunstabteilung. Floraal met goud. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13 x 18,5 cm ø. In goede staat.

Hutschenreuther vaas
Startpreis 60 EUR

Duitse Hutschenreuther porseleinen vaas. Circa 1980. Afmeting: 24 cm. In goede staat.

Meissen vaasje, 1980
Startpreis 60 EUR

Duits Meissen wit porseleinen vaasje. Japanse vormgeving. Circa 1980. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Hutschenreuther, Porseleinen poes
Ergebnis: 30 EUR

Duitse Hutschenreuther porseleinen kat. Door M.H. Fritz. 20e Eeuw. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Chinese Yixing theepot
Ergebnis: 70 EUR

Antieke Chinese Yixing theepot met gegraveerde tekst en bodemmerk. Afmeting: 13,5 x 17 x 10 cm. In goede staat.

Chinese Yixing theepot + wierookbrander
Ergebnis: 70 EUR

Antieke Chinese Yixing theepot met bodemmerk en wierookbrander. Afmeting: 11 - 12 cm. In goede staat.

Hongaarse porseleinen figuur, Naakte dame
Startpreis 60 EUR

Hongaarse porseleinen figuur. Kezzel Vestety Hollghaza. Knielende naakte dame. 20e Eeuw. Afmeting: 29,5 cm. In goede staat.

3x Japanse Satsuma vazen
Startpreis 40 EUR

Drie grote oude/antieke Japanse Satsuma vazen met florale en figuren decors. Bij één vaas oor gelijmd. Afmeting: H 35 - 40 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antiek Japans porselein
Startpreis 75 EUR

Twee antieke Japanse porseleinen Wanli-stijl borden. Gemerkt. Afmeting: ø 19 -26 cm. In goede staat.

3x Chinees porselein, 18e eeuw
Ergebnis: 85 EUR

Drie maal 18e eeuws Chinees porselein. Twee maal Imari en één maal blauw/wit tuin decor. Twee maal Imari, goed. Blauw/wit, minimale chips. Afmeting: 13 - 23 cm ø. In redelijk/goede staat.

Grote Chinese vaas Kang Xi (bodemmerk)
Startpreis 120 EUR

Grote oude Chinees porseleinen vaas met Kang Xi. Bodemmerk. Florale en vaas decors. Afmeting: 39 x 16,5 ø cm. In goede staat.

Chinese agaat boeddha
Ergebnis: 100 EUR

Oude/antieke Chinese agaat lachende boeddha. Afmeting: 5 x 4,5 x 2,5 cm. In goede staat.

Chinese jade drakenvaas
Startpreis 300 EUR

Oude/antieke grote Chinese groene jade drakenvaas met houtgestoken console. Afmeting: 21 x 12 x 8 cm. In goede staat.

Grote Duitse Rosenthal dekseldoos
Ergebnis: 60 EUR

Grote Duitse handbeschilderde Rosenthal porseleinen dekseldoos met pauw en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 6 x 14 ø cm. In goede staat.

Kleine Chinese Yixing theepot
Ergebnis: 40 EUR

Zeer kleine Chinese Yixing theepot met medaillon. 18e - 19e Eeuw. Chips. Afmeting: 7 x 9 x 5,5 cm ø. In redelijke staat.

Lot Chinees porselein (10x)
Startpreis 50 EUR

Tien delen oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Zes kopjes, gemerkt met visser in landschap decor. Twee kommen, blauw. Twee kommen, Familie Verte, beschadigd. Afmeting: 4,5 - 11 cm. In redelij...

Keramieken kan, Paul Dresler - Krefeld
Ergebnis: 50 EUR

Duitse keramieken Paul Dresler schenkkan met zwart -bruine craquele glazuur. 1879 - 1950. Siegen - Krefeld. Afmeting: 25 x 16 cm ø. In goede staat.

2x Delfts blauwe sierborden
Ergebnis: 50 EUR

Twee Delfts blauwe sierborden. 20e Eeuw. Eén maal oud Delft, naar Jan Vermeer. Eén maal Porceleyne Fles, bloemenmand. Afmeting: 28 - 29 cm. In goede staat.

Zes Duitse porseleinen figuren
Startpreis 100 EUR

Zes Duitse porseleinen figuren. 20e Eeuw. Fürstenberg, Sitzendorf. Handbeschilderd. Eén fluit afgebroken. Eén figuur mist iets in hand. Afmeting: 10 - 22 cm. Verder in goede staat.

Weense Goldscheider buste
Ergebnis: 250 EUR

Antieke Weense Goldscheider terracotta buste. Overgeschilderd. Afmeting: 12,5 cm. In redelijk/goede staat.

Vijf Duitse presenteerschalen
Startpreis 100 EUR

Vijf oude Duitse porseleinen handbeschilderde presenteerschalen. Drie maal Fürstenberg, twee maal Rosenthal. 20e Eeuw. Afmeting: 33 - 40 cm. In goede staat.

Spaanse Fayence schotel
Startpreis 30 EUR

Spaanse Fayence schotel naar 17e eeuws voorbeeld. Lu Feco Pintado a Mano. 20e Eeuw. Afmeting: 5 x 30 cm ø. In goede staat.

Oud/antiek Chine de blanc beeld
Startpreis 270 EUR

Grote oude/antieke Blanc de Chine porseleinen figuur. Keizer met kind. Met bodemmerk. Afmeting: 53 cm. In goede staat.

Porseleinen beeld, Troubadour
Startpreis 150 EUR

Duits porseleinen figuur. Troubadour. 20e Eeuw. Gemerkt met Z, en Nr. 28. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.

Groot Kantonees bord, 19e eeuw.
Ergebnis: 100 EUR

Prachtig groot 19e eeuwse Kantonese Familie Rose schotel met florale, goud en figuren decors. Afmeting: 7,5 x 41 cm ø. In goede staat.

Japanse blauw-witte kraagvaas.
Startpreis 75 EUR

Antieke Japanse blauw-witte kraagvaas met landschappen decors. Circa: 1900. Gemerkt. Afmeting: 28,3 x 14,3 cm ø. In goede staat.

Chinees Yixing theepotje
Ergebnis: 75 EUR

Oude Chinese Yixing trekpot met draken decors. Gemerkt. 20e Eeuw of ouder. Afmeting: 10 x 16 x 9,5 cm ø. In goede staat.

2x Duitse Meissen vleesschalen
Startpreis 150 EUR

Twee Duitse Meissen porseleinen vleesschalen met Zwiebelmuster decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 27 - 30 cm. In goede staat.

2x Royal Sphinx Maastricht wand borden, 1900
Ergebnis: 50 EUR

Twee grote Royal Sphinx Maastricht antieke wandborden. Circa 1900. Eén maal landschap, naar J. Sonneville. Eén maal arreslede. Afmeting: 38 - 39 cm. In goede staat.

3x Antiek Japans Kutani porselein, 1900
Startpreis 120 EUR

Drie antieke Japanse porseleinen Kutani vaasjes met figuren en goud decor. Circa 1900. Afmeting: 12,5 - 14 cm. In goede staat.

Chinees Familie Noir theeservies, 1950
Startpreis 50 EUR

Zes-delig Chinees porseleinen Familie Noir theeservies. Circa 1950. Afmeting: 3,5 - 16 cm. In goede staat.

Delfts-bont Fayence kaststel, 1900
Startpreis 120 EUR

Antiek Delfts-bont polychrome Fayence kaststel. Circa 1900. Afmeting: 22,5 - 36 cm. In goede staat.

Imari kannetje, 18e eeuw
Startpreis 150 EUR

18e Eeuws Chinees Imari porseleinen schenkkannetje met monogram S. Geen deksel. Afmeting: 10 x 11,5 x 6,5 cm. In goede staat.

Trekpotje, 18e eeuw
Startpreis 300 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen trekpot met Amsterdams bont decor, bloemenmand + goud decor. Afmeting: 14 x 18 x 10 cm ø. In goede staat.

Divers serviesgoed
Startpreis 20 EUR

Lot oud Duits servies. 20e Eeuw. Onder andere: Fürstenberg, Hutschenreuther. Bestaande uit: Tien grote borden, vijf schalen, dertien schotels, negen soepkommen, sauskom en melkkan. Minimale chip mogel...