Drie stuks 19e eeuwse Japanse Imaria porseleinen vazen met florale en goud decors. Grotere heeft chip. Afmeting: 8 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Vier stuks 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen met florale, vogels en goud decor. Afmeting: 10 - 14 cm. Één van de kleine vaasjes is gebroken geweest (gelijmd), de andere drie zijn in goede sta...
Twee stuks 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen knobbelvaasjes met florale decor. Afmeting: 12,5 cm. In goede staat.
Zeven stuks 19e eeuwse Imari porseleinen miniatuur vaasjes met florale decor. Afmeting: 8 - 10 cm. In goede staat.
Twee stuks 19e eeuws Japans Imari porselein. Eén koekjespot en één gelobte schaal. Florale decors. Afmeting: 14 - 23 cm. In goede staat.
Drie stuks 19e eeuwse Imari porseleinen schalen. Schelpvorm, met florale, paradijsvogel en goud decor (divers). Grootste heeft haarlijn. Afmeting: 22 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Twee stuks 19e eeuwse Imari porseleinen pijpvazen, geribbeld. Met florale, vogels en goud decors. Grotere vaas hals gelijmd. Kleinere vaas haarlijn bovenrand. Afmeting: 23 - 33,5 cm. In redelijke staa...
Drie delen 19e eeuws Japans Imari porselein. Eén maal houder met hengsel, gelijmd. Eén maal bloempot, haarlijn. Eén maal drakenvaas, chip bodemrand. Afmeting: 15 - 26 cm. In redelijke staat.
Zeer grote 19e eeuwse Japanse porseleinen vaas met paradijsvogels en florale decors. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen vaas met paradijsvogel decor. Afmeting: 22,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen dekselvazen met florale decors en Foo-honden. Eén vaas gelijmd. Afmeting: 35 x 15 cm ø. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Japanse Satsuma aardewerken dekselpot met figuren, goud decor, Foo-honden, olifant poten. Eén Foo-hond beschadigd. Afmeting: 42 x 32 x 22 cm ø. In redelijk/goede staat.
Oud/antiek terracotta tuinbeeld. Mannen torso. Patina + chips. Afmeting: H 75 cm. in redelijk/goede staat.
Zeer grote Majolica aardewerken Oosterse figuur met craquele glazuur, groen/zwart/wit. Afmeting: H 66 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse porseleinen siervaas met paradijsvogel en florale decors. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Groot Japans Imari porseleinen figuur. 21e Eeuw. Handbeschilderd met hanenkop. Afmeting: 72 cm. In goede staat.
Groot Japans Imari porseleinen figuur. 21e Eeuw. Handbeschilderd, met kikkerhoofd. Afmeting: 74 cm. In goede staat.
Twee mooie 19e eeuwse Imari porseleinen schalen. Eén schelpvorm met landschap en floraal, goed. Eén karpervorm met figuren en floraal. Afmeting: 27 - 32 cm. In goede staat.
Acht stuks 19e eeuwse Japanse Kutani porseleinen miniatuur vaasjes met florale decors. Afmeting: H 3,5 - 9,5 cm. In goede staat.
Drie grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen sierschotels, gecontourneerd met florale decors. Eén gelijmd. Afmeting: ø 31 - 36 cm. In matig/goede staat.
Drie 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselkommen met goud en tuin decors. Afmeting: 7 x 11 cm ø. In goede staat.
Grote oude terracotta figuur. Halfnaakte vrouw. 20e Eeuw. Afmeting: 62 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte vaas. Eerste helft 20e eeuw. Met paradijsvogel decor. Afmeting: 20,5 cm. In goede staat.
Twee aparte 19e eeuwse Imari porseleinen borden met geschulpte omranding en bloem decors. Eén haarlijn en één chip. Afmeting: ø 31 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse bloemvormige Imari porseleinen borden. Honingraat met florale en vlinder decors. Enkele chips. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf-delig Delfts keramieken kaststel. Circa 1920. Met druiven en landschappen decor. Eén vaas kapot. Afmeting: 26 - 34 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen vazen met florale decors. Afmeting: 25,5 - 30 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen vazen. Eén kraagvaas met bodemmerk en florale decors. Eén hoge vaas met florale en haan decor. Afmeting: 19 - 23,5 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Imari porseleinen borden met gouddecor. Twee grotere borden hebben haarlijn. Afmeting: ø 21 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Drie grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden met florale decors. Grootste bord chip, verder in goede staat. Afmeting: 28 - 31 cm ø.
Grote oude Chinees porseleinen Familie Verte plaquette. Gemerkt. Met bergpanorama, rivier, figuren en boten decor. Afmeting: 38 x 24,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselvazen met florale en goud decor. Beide één chip. Afmeting: 25 x 12 cm ø. In redelijke staat.
Vijf maal diverse 19e eeuwse Chinees/Japanse sierborden. Eén Familie Rose bord heeft haarlijn, verder in goede staat. Afmeting: ø 23 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese geglazuurde antieke bloempot met meerkleurig verlopen decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 20 x 35 cm ø. In goede staat.
Twee maal Japans keramiek Bonsai, plantenbak, met craquele glazuur en florale decors. Afmeting: 28 x 7 x 20 cm en 20 x 19 x 19 cm. In goede staat.
Antiek Japans porseleinen Satsuma servies. Circa 1920. Bestaande uit: Twee schenkkannen, 3x suikerpot, 3x theekan, acht kop + schotels met geisha's, draken en goud decor. Minimale chip mogelijk. Afmet...
Antieke porseleinen schenkkan met figuren bij palmen. 2-Dimensionaal, met tinnen deksel. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Chinese Yixing theepotten met bodemmerken, bloesem en draken decor. Afmeting: ø 9 cm - ø 12 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met keizerlijk geel en draken decors. Gemerkt. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 43 - 45 cm. In goede staat.
Japans porseleinen Geisha met hondje. Circa 1920. Met florale/goud decor en zwarte glazuur. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop en schotels met florale en goud decor. Afmeting: 6 x 11,5 cm ø. In goede staat.
Acht maal divers antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Imari bolvaas, Familie Rose schotel, Imari dekselpot, Imari kom, Amsterdams bont kopje, Familie Rose kopje, Familie Rose vaasje en een Imari d...
Zes oude Chinese Yixing kop en schotels. Met bamboe decor. 20e eeuw. Afmeting: 5 - 8 cm ø. In goede staat.
Duits Schumann Arzberg porseleinen draken servies. Bestaande uit: Koffiepot, melk/suiker set, zes kop + schotels, zes gebaksborden, één vaasje. Afmeting: 6 - 26 cm. In goede staat.
Vier-delig 19e eeuws terracotta sevies, Schiller & Gerbing 1873. Met chinoiserie decors. Afmeting: 7 - 17 cm. In goede staat.
Drie Duitse porseleinen vazen. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Eén maal groot, met edelherten, Bavaria K.P.M. Eén maal floraal, Kaiser. En één maal wit, Bavaria K.P.M. Afmeting: 1 8 - 28,5 cm. I...
Drie maal Hollands aardewerk. Twee maal Porceleyne Fles en wandtegels; Drente, Wilhelmina 1898 - 1948, Makkums wandhouder. Porselein. Afmeting: 12 - 27 cm. In goede staat.
Twee maal Engels Royal Doulton England porselein. Bestaande uit: Figuur Pickwick +figuur dame, Top o' the Hill. Afmeting: 10,5 - 19 cm. In goede staat.
Acht delen oud/antiek Chinees/Japans porselein. Twee miniatuur vaasjes, 19e eeuw. Eén Japanse schaal, 19e eeuw. Eén Imari bord, 19e eeuw. Eén Chinese vaas, 20e eeuw. Twee gemerkte Chinese borden, 20e ...
Antieke Majolica dekselvaas met chinoiserie decors. Circa 1900. Gemerkt Sarugacmines. Deksel beschadigd. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse porseleinen plaquettes met religieuze voorstellingen. Afmeting: 22 x 16 cm. In goede staat.
Groot oud Delfts bont kaststel. Oud Delfts, floraal. Polychroom. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 31 - 45 cm. In goede staat.
Grote Jugendstil Majolica vaas met groene glazuur. Circa 1910. Majolica Saremeguemines. Chips. Afmeting: H 84,5 cm. In redelijke staat.
Groot oud Delfts keramieken kaststel met florale en landschappen decors. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 28 - 38 cm. In goede staat.
Antiek Chinees Jade rijstwijn set. Circa 1900. Acht-delig. Trekpot bamboedecor, zes kopjes, transparant, verfijnd uitgevoerd. Afmeting: 2,3 - 15 cm. In goede staat.
Twee aparte 18e eeuwse Fayence polychrome gemerkte schotels met groene glazuur en florale decors. Grote gekrampt, kleinere haarlijn. Afmeting: ø 23 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Zestien delen Hollands keramiek. Betreft koningshuis. Onder andere: Gouda etc. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 8 - 25 cm. In goede staat.
Lot oud/antiek Hollands aardewerk. Bevrijding Gouda, Soc. Ceramique etc. Afmeting: 19 - 24 cm. In goede staat.
Oost-Duitse Sitzendorf porseleinen figuur. Elegant paar. Circa 1960. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Achttiende eeuwse Chinees porseleinen trekpot met dansende figuren in tuindecor, 10x16,5x10,5øcm. Cond:G
Vier grote Duitse Kaiser porseleinen sierborden met goud decors, vogels en figuren. Decor Ming, decor Siam. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: ø 32 - 38 cm. In goede staat.
Duitse Rosenthal porseleinen dekseldoos. Winifred Kunstabteilung. Floraal met goud. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13 x 18,5 cm ø. In goede staat.
Duitse Hutschenreuther porseleinen vaas. Circa 1980. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Duits Meissen wit porseleinen vaasje. Japanse vormgeving. Circa 1980. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Duitse Hutschenreuther porseleinen kat. Door M.H. Fritz. 20e Eeuw. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Antieke Chinese Yixing theepot met gegraveerde tekst en bodemmerk. Afmeting: 13,5 x 17 x 10 cm. In goede staat.
Antieke Chinese Yixing theepot met bodemmerk en wierookbrander. Afmeting: 11 - 12 cm. In goede staat.
Hongaarse porseleinen figuur. Kezzel Vestety Hollghaza. Knielende naakte dame. 20e Eeuw. Afmeting: 29,5 cm. In goede staat.
Drie grote oude/antieke Japanse Satsuma vazen met florale en figuren decors. Bij één vaas oor gelijmd. Afmeting: H 35 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Japanse porseleinen Wanli-stijl borden. Gemerkt. Afmeting: ø 19 -26 cm. In goede staat.
Drie maal 18e eeuws Chinees porselein. Twee maal Imari en één maal blauw/wit tuin decor. Twee maal Imari, goed. Blauw/wit, minimale chips. Afmeting: 13 - 23 cm ø. In redelijk/goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen vaas met Kang Xi. Bodemmerk. Florale en vaas decors. Afmeting: 39 x 16,5 ø cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese agaat lachende boeddha. Afmeting: 5 x 4,5 x 2,5 cm. In goede staat.
Oude/antieke grote Chinese groene jade drakenvaas met houtgestoken console. Afmeting: 21 x 12 x 8 cm. In goede staat.
Grote Duitse handbeschilderde Rosenthal porseleinen dekseldoos met pauw en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 6 x 14 ø cm. In goede staat.
Zeer kleine Chinese Yixing theepot met medaillon. 18e - 19e Eeuw. Chips. Afmeting: 7 x 9 x 5,5 cm ø. In redelijke staat.
Tien delen oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Zes kopjes, gemerkt met visser in landschap decor. Twee kommen, blauw. Twee kommen, Familie Verte, beschadigd. Afmeting: 4,5 - 11 cm. In redelij...
Duitse keramieken Paul Dresler schenkkan met zwart -bruine craquele glazuur. 1879 - 1950. Siegen - Krefeld. Afmeting: 25 x 16 cm ø. In goede staat.
Twee Delfts blauwe sierborden. 20e Eeuw. Eén maal oud Delft, naar Jan Vermeer. Eén maal Porceleyne Fles, bloemenmand. Afmeting: 28 - 29 cm. In goede staat.
Zes Duitse porseleinen figuren. 20e Eeuw. Fürstenberg, Sitzendorf. Handbeschilderd. Eén fluit afgebroken. Eén figuur mist iets in hand. Afmeting: 10 - 22 cm. Verder in goede staat.
Antieke Weense Goldscheider terracotta buste. Overgeschilderd. Afmeting: 12,5 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf oude Duitse porseleinen handbeschilderde presenteerschalen. Drie maal Fürstenberg, twee maal Rosenthal. 20e Eeuw. Afmeting: 33 - 40 cm. In goede staat.
Spaanse Fayence schotel naar 17e eeuws voorbeeld. Lu Feco Pintado a Mano. 20e Eeuw. Afmeting: 5 x 30 cm ø. In goede staat.
Grote oude/antieke Blanc de Chine porseleinen figuur. Keizer met kind. Met bodemmerk. Afmeting: 53 cm. In goede staat.
Duits porseleinen figuur. Troubadour. 20e Eeuw. Gemerkt met Z, en Nr. 28. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.
Prachtig groot 19e eeuwse Kantonese Familie Rose schotel met florale, goud en figuren decors. Afmeting: 7,5 x 41 cm ø. In goede staat.
Antieke Japanse blauw-witte kraagvaas met landschappen decors. Circa: 1900. Gemerkt. Afmeting: 28,3 x 14,3 cm ø. In goede staat.
Oude Chinese Yixing trekpot met draken decors. Gemerkt. 20e Eeuw of ouder. Afmeting: 10 x 16 x 9,5 cm ø. In goede staat.
Twee Duitse Meissen porseleinen vleesschalen met Zwiebelmuster decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 27 - 30 cm. In goede staat.
Twee grote Royal Sphinx Maastricht antieke wandborden. Circa 1900. Eén maal landschap, naar J. Sonneville. Eén maal arreslede. Afmeting: 38 - 39 cm. In goede staat.
Drie antieke Japanse porseleinen Kutani vaasjes met figuren en goud decor. Circa 1900. Afmeting: 12,5 - 14 cm. In goede staat.
Zes-delig Chinees porseleinen Familie Noir theeservies. Circa 1950. Afmeting: 3,5 - 16 cm. In goede staat.
Antiek Delfts-bont polychrome Fayence kaststel. Circa 1900. Afmeting: 22,5 - 36 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees Imari porseleinen schenkkannetje met monogram S. Geen deksel. Afmeting: 10 x 11,5 x 6,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen trekpot met Amsterdams bont decor, bloemenmand + goud decor. Afmeting: 14 x 18 x 10 cm ø. In goede staat.
Lot oud Duits servies. 20e Eeuw. Onder andere: Fürstenberg, Hutschenreuther. Bestaande uit: Tien grote borden, vijf schalen, dertien schotels, negen soepkommen, sauskom en melkkan. Minimale chip mogel...