Grote Jugendstil glazen vaas. Gesigneerd Vianne. Met bamboe decor. Afmeting: 29,5 x 16 cm ø. In goede staat. 20e Eeuw. In goede staat.
Antiek Frans bronzen klokkenstel met twee kandelaren. Eén arm gebroken. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger en emaille cartouches. Afmeting: 36 - 39 cm. In redelijk/goede staat.
Ovaal 925/000 zilveren pepermuntdoosje met gedreven florale afbeeldingen. Birmingham. Circa 1903. Afmeting: 2 x 4,5 x 3,5 cm. Gewicht: circa 15 gr. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Ghendi kan met zilveren monturen. Met florale, haven decors met pagodes. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Twee zeer zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met keizerlijk geel + goud decor. Waterpartij met eenden, rondom figuren decors. Eén bord goed, één bord oude haarlijn. Afmeting: ...
Oude bronzen mysterieuze klok, naar oud voorbeeld. Naar Moreau. Slingerophanging afgebroken maar er wel bij. Afmeting: 82 cm. In redelijk/goede staat.
Prachtige geelgouden broche/hanger,750/000, met zilver voorzien van een rechthoekig portret in een geelgouden rand met geschulpte bewerking. De zilveren kast rondom het portret en de zilveren strik z...
Zilveren 925/000 filigrain wolmandje met omgeslagen rand en hengsel. Afmeting: 10 x 10 cm ø. Gewicht: circa 48 gr. In goede staat.
Antiek Porceleyne Fles tegeltableau. Naar een schilderij van Otto Eerelman. Circa 1900. Met eiken lijst. Twee tegels gebarsten. Afmeting: 48 x 31 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Franse Louis Philippe pendule met albast basement. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Eén hoek gelijmd. Afmeting: 33 x 28 x 11 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren 835/000 gelegenheidslepel met ronde bak (graveerbaar) en drie-kantige steel met onderaan een kwabornament, bekroond met een drakenkop. Hierbij een 835/000 zilveren mosterdlepel met gecontourn...
Duitse Rosenthal porseleinen dekseldoos. Winifred Kunstabteilung. Floraal met goud. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13 x 18,5 cm ø. In goede staat.
Twee oude/antieke Chinees porseleinen vazen met blauwe florale decors. Eén vaas gebarsten. Eén vaas goed. Afmeting: H 36 cm. In redelijk/goede staat.
Twee klederdracht sieraden, een witmetalen vierkante gesp opengewerkt met rode stenen, 63x63mm, en een geelmetalen gesp, ovaal gecontourneerd met licht blauw gefacetteerde ovale stenen. 64x74mm. In g...
Antiek Hollandse eikenhouten Friese staartklok met wekkerfunctie. Houten poppen. Eerste helft 19e eeuw. Afmeting: 145 cm. In goede staat.
Handbeschilderd Royal Copenhagen sierwandbord. Voorstellende Sonderborg slot 1833. Efter Akuarel L.B. Lijngbye. Goud decor. Afmeting: ø 25 cm. In goede staat.
Twee Delfts blauwe sierborden. 20e Eeuw. Eén maal oud Delft, naar Jan Vermeer. Eén maal Porceleyne Fles, bloemenmand. Afmeting: 28 - 29 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinese porseleinen borden met landschappen, floraal en vlinder decors. Eén bord met landschap heeft minimale chips, verder in goede staat. Afmeting: ø 23 - 25 cm. In goede staat.
Geelgouden fantasiehanger, 585/000, met 4 briljant geslepen diamanten totaal ca 0,08 crt. Grootte 22x10mm ca 1,7 gram. In goede staat.
Leuke vuurvergulde kleine Louis Seize pendule. Griekse vrouw met bron en ampfora's. Afgevlakt uurwerk. Circa: 1780. Breguet a Fils. Mooie vergulding. Afmeting: 29 x 20 x 8 cm. In goede staat.
Twee zilveren kandelaren, 835/000, laag model op ronde voet voorzien van een rand met ranken. Iets afwijkend van elkaar. ø7x7cm en ø7x7,5 cm. Eén voet is wat uit model.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met florale en goud decor. Afmeting: ø 31,4 cm. In goede staat.
Eikenhouten schippertjes Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 79 cm. In goede staat.
Lot oud Duits servies. 20e Eeuw. Onder andere: Fürstenberg, Hutschenreuther. Bestaande uit: Tien grote borden, vijf schalen, dertien schotels, negen soepkommen, sauskom en melkkan. Minimale chip mogel...