Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 13. Juli 2018 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Antieke Chinees rolschilderij
Startpreis 300 EUR

Antiek Chinees gesigneerd handgeschilderd rolschilderij met vogel in bamboe bosschage. Aquarel op zijde. Afmeting: 100 x 32 cm. In goede staat.

Geelgouden armband met smaragd en diamant
Ergebnis: 400 EUR

Geelgouden slavenband, 585/000, voorzien van een ovale rozet met in het midden een ovaal gefacetteerde smaragd. Om de smaragd zit een rand met diamanten met een oudslijpsel. Breedte 13 mm. De armband ...

Rozenklokje, ca. 1880
Startpreis 30 EUR

19e Eeuws Duits Schwarzwald rozenklokje met halfuur-slag op bel. Circa 1880. Afmeting: 20 x 14 x 12 cm. In goede staat.

2x Imari borden
Startpreis 30 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden met florale decors en gecontourneerde omranding. Afmeting: ø 21 cm. In goede staat.

Chinees ivoren figuur + certificaat
Startpreis 250 EUR

19e Eeuws Chinees ivoren figuur. Chinese godheid met hertje en kind. Afmeting: 23 cm. In goede staat. met certificaat ter behoeve van cites.

3x Chinese sierschotel
Ergebnis: 70 EUR

Drie grote oude Chinees porseleinen sierschotels met paradijsvogels en keizerlijk geel. 20e Eeuw. Afmeting: ø 32 - 38 cm. In goede staat.

Zilveren tabaksdoos
Startpreis 360 EUR

Zilveren tabaksdoos, gecontourneerd model versierd met floraal gedreven en gegraveerd patroon. Op diverse plekken gerestaureerd. 12x5,5x5cm. ca 122 gram.

Grote Duitse Thüringen danseres
Ergebnis: 210 EUR

Grote Duitse Thüringen porseleinen danseres met monogram. 20e Eeuw. Twee minimale chips onderkant. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Mooie Louis Seize-stijl penantkast
Startpreis 400 EUR

Mooie kwaliteit Louis Seize-stijl penantkast met intarsia en chinoiserie plaquettes. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 88 x 93 x 40 cm. In zeer goede staat!

Ca. 25 aanstekers
Startpreis 50 EUR

Kavel met ca. 25 aanstekers waaronder; Colibri, Prince, Zaima Comus, Ibelo, Mylflam, Milo, Ronson, Consul, Omega, Sarome. Ongetest in diverse condities.

6x Societe Ceramique Maastricht borden
Startpreis 90 EUR

Zes antieke Societe Ceramique Maastricht borden met Potiche decor. Circa 1890. Afmeting: ø 19,5 cm. In goede staat.

Niervormig bureau, 1900
Startpreis 200 EUR

Antiek niervormig notenhouten schrijfbureau met lederen schrijfblad. Kwaliteitsmeubel. Circa 1900. Afmeting: 77 x 110 x 55 cm. In goede staat.

Chinees Kamasutra boek
Startpreis 60 EUR

Chinees Kamasutra boek met erotische voorstellingen. 20e Eeuw. Afmeting: 18 x 12 x 3,5 cm. In goede staat.

Russisch zilveren ei, 1873
Startpreis 250 EUR

Russisch zilveren verrassings-ei op voet, 84 zolotniks, 875/000, gemaakt uit filigrain versierd met turkoois en bloedkoralen. Het ei heeft een scharnierend deksel en is aan de binnenkant voorzien van ...

2x Grote Chinese gemberpotten
Ergebnis: 135 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen gemberpotten met florale decors. Eén chip deksel. Afmeting: 26 x 20 cm ø en 26 x 20 cm ø. In redelijk/goede staat.

3 Afrikaanse kralenbeelden
Ergebnis: 170 EUR

Drie oude Afrikaanse kralen beelden. Onder andere: Rood-zwarte interessante vrouwen figuur, Bamoen-stam, Kameroen. Kralen figuur Kameroen, Namchi-stam. Vruchtbaarheidspop, bonte kralen, Namchi-stam. A...

2x Historisme armleunstoelen, 1880
Ergebnis: 350 EUR

Twee eikenhouten antieke historisme armleunstoelen met tekst christi nostra en merito. Renaissance-stijl. Circa 1880. Afmeting: 137 x 60 x 55 cm. In goede staat.

H. Bogman Jr., Vrouw bij waterpomp Den Briel
Startpreis 300 EUR

Herman Bogman Jr. 1890 - 1975. Vrouw bij waterpomp Den Briel. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.

Lot trotseerloodjes + gevelstuk
Ergebnis: 20 EUR

Lot trotseerloodjes met opschrift + zinken gevelstuk. (10x). Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 7 - 23 cm. In goede staat.

3x Antiek Villeroy & Boch
Startpreis 30 EUR

Drie delen antiek Villeroy & Boch Bonn keramiek. Circa 1900. Bestaande uit: Wandbord, vaas en dekselvaas. Voorzien van landschappen en florale decors. Afmeting: 16 - 23 cm. In goede staat.

2 Stukken hars met insect insluitsel
Ergebnis: 60 EUR

Twee stukken kunststofhars met insectinsluitsels. 7x7x3cm en 8x10x5cm.

Wetering de Rooy, Zonnige boerderij
Startpreis 100 EUR

Wetering de Rooy. 1877 - 1972. Zonnige boerderij met boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: 24,5 x 34,5 cm. In goede staat.

Mahonie Louis Seize schrijftafel
Ergebnis: 130 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten ovale Louis Seize schrijftafel met grote lade, bandintarsia en koperen pootjes. Afmeting: 76 x 107 x 72 cm. In goede staat.

2x Antieke Majolica knobbelvazen, 1915
Startpreis 35 EUR

Twee antieke Jugendstil Majolica knobbelvazen met verlopen glazuur. Genummerd. Circa 1915. Gerestaureerd. Afmeting: 26 cm. In redelijke staat.