Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 13. Juli 2018 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Antieke Franse pendule met centaur
Startpreis 600 EUR

Grote antieke Franse pendule met centaur, druivenrank en putti. Compositie metaal. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 64 x 41 x 18 cm. In goede staat.

Antieke marmeren pendule
Startpreis 750 EUR

Grote antieke marmeren pendule met kalender, maanstand, dag, datum en maand aanduiding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Functies niet getest. Afmeting: 45 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke petroleumlampen, 1880
Startpreis 120 EUR

Twee antieke petroleumlampen met keramieken tussenstukken. In Renaissance-stijl. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 54 x 11 cm ø. In goede staat.

Antieke wandklok
Startpreis 700 EUR

Antieke wandklok met 18e eeuws Duits uurwerk. Bel mist. Functies niet getest. Afmeting: 23 x 48 x 48 cm. In redelijke staat.

2 Messing kraagkandelaren
Ergebnis: 90 EUR

Twee oude messing kraagkandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 10,5 cm ø. In goede staat.

Bellen tafelklok
Startpreis 2.000 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten tafelklok, Bracketklok met carrillon op acht bellen. Kwartierslag, Westminster en Silent functie. Bovenste bronzen fakkels missen. Afmeting: 57 cm. In goede staat.

Gietijzeren haardplaat
Ergebnis: 55 EUR

19e Eeuwse gietijzeren haardplaat met diana. Afmeting: 52 x 51 x 3 cm. In goede staat.

Kroonluchter met prismen pegels
Startpreis 150 EUR

Grote oude 10-lichts kroonluchter met prismen pegels. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 46 x 70 cm ø. In goede staat.

Delfts Jugendstil tafelklokje
Ergebnis: 5.500 EUR

Delfts porseleinen Jugendstil tafelklokje. Gemerkt Porceleyne Fles + initialen T.L. Met groen/goud decor en floraal + kippen zijkanten. Klok heeft achtdaags-uurwerk, zwevend balans. Afmeting: 20 cm. I...

Notenhouten regulateur
Ergebnis: 35 EUR

Notenhouten regulateur. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Juweliersklok. Afmeting: 78 cm. In goede staat.

Empire-stijl klok
Startpreis 100 EUR

Nieuwe Empirestijl klok 21e eeuw met vrouwelijke Moor(batterij functie) in goede staat 28x18x6cm Cond:G

Lenzkirch tafelklok
Startpreis 450 EUR

Antieke Duitse Lenzkirch tafelklok met bronzen versieringen. 1 Million, 41, 204948. Klok heeft halfuur-slag op gong. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

Gouden oorclips diamant
Startpreis 200 EUR

Geelgouden oorclips, 585/000. Smalle langwerpige oorclips met 8 briljant geslepen diamanten gezet in 4-pootszettingen, totaal 0.24 SI. ca.2,8 gr. Nieuw

Zilveren tabaksdoos, 1862
Startpreis 120 EUR

Zilveren tabaksdoos, 833/000, heupmodel op 4 klauwpoten met scharnierend deksel voorzien van graveerwerk met voluten en gravure: Voor vlijt en ijver J.Sisfingh. De onderzijde is voorzien van een ribde...

Zilveren miniatuur slager
Startpreis 35 EUR

Zilveren 835/000 miniatuur slager staand bij hakblok met hakbijl in de hand en vlees snijdend. Mr. C.A. Stout - Rotterdam. Afmeting: H 3,3 cm. Gewicht: circa 18 gr. In goede staat.

Zilveren choker met goldplated
Startpreis 25 EUR

Zilveren slangcollier, 925/000, met een rechthoekige hanger met zirconia's en een vergulding langs de randen. lengte 42 cm. grootte hanger 20x20mm. In goede staat

Zilveren zakhorloge met ketting
Startpreis 70 EUR

Zilveren zakhorloge met zilveren ketting, Zakhorloge met een bewerkte rand, met vergulde elementen op de witte emaille wijzerplaat. Voorzien van een zilveren ketting met niéllo bewerkte schakels. leng...

Zilveren inktstel, 1875
Ergebnis: 150 EUR

Kristallen inktstel met zilveren greep in de vorm van een gewei op marmeren basement. Rechthoekig marmeren basement met daarop 2 ronde kristallen inktpotjes met geschulpt slijpsel, voorzien van zilver...

Zilveren collier
Ergebnis: 35 EUR

Plat zilveren collier, 925/000, matte schakel met een glimmend detail. breedte 4,3mm. lengte 45 cm. ca 10,6 gram

Gouden medaillon met applique en parel
Startpreis 350 EUR

Bijzondere geelgouden hanger, ovaal medaillon met een hangeroog bevestigd aan voluten. Op het ovale medaillon zit een geelgouden applique bevestigd van uitgewerkte bloemen en bladeren met een vogel en...

Zilveren brillenkoker
Ergebnis: 65 EUR

Zilveren brillenkoker, 833/000, ovaal model versierd met graveerwerk met gestilleerd bloem en krulpatroon. MT.: Gebr. Reitsma, Heerenveen, jl.:k:1869. 13,5x3,5x1,5cm. wat gedeukt, verder in goede staa...

3 Zilveren ringen
Startpreis 60 EUR

Drie zilveren ringen, verscillende gehaltes, een herenring met een lapis lazuli, breedte 18 mm, ø 63, een ring met een ovaal geslepen onyx, ø52 en een ring met een ruitvormig geslepen bovenkant pave ...

4 Zakhorloges
Ergebnis: 35 EUR

Lot met vier zakhorloges, o.a. Post & Spoor anker

12 Zilveren ijslepels
Ergebnis: 110 EUR

Twaalf zilveren ijslepels, 833/000, puntbak met getorste steel bekroond met een uitgewerkt blaadje. MT.: Fa. C.P. 't Hart, 's Gravenhage. 17 cm. ca 196 gram. In zeer goede staat