Grote antieke Franse pendule met centaur, druivenrank en putti. Compositie metaal. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 64 x 41 x 18 cm. In goede staat.
Grote antieke marmeren pendule met kalender, maanstand, dag, datum en maand aanduiding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Functies niet getest. Afmeting: 45 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke petroleumlampen met keramieken tussenstukken. In Renaissance-stijl. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 54 x 11 cm ø. In goede staat.
Antieke wandklok met 18e eeuws Duits uurwerk. Bel mist. Functies niet getest. Afmeting: 23 x 48 x 48 cm. In redelijke staat.
Twee oude messing kraagkandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 10,5 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten tafelklok, Bracketklok met carrillon op acht bellen. Kwartierslag, Westminster en Silent functie. Bovenste bronzen fakkels missen. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
19e Eeuwse gietijzeren haardplaat met diana. Afmeting: 52 x 51 x 3 cm. In goede staat.
Grote oude 10-lichts kroonluchter met prismen pegels. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 46 x 70 cm ø. In goede staat.
Delfts porseleinen Jugendstil tafelklokje. Gemerkt Porceleyne Fles + initialen T.L. Met groen/goud decor en floraal + kippen zijkanten. Klok heeft achtdaags-uurwerk, zwevend balans. Afmeting: 20 cm. I...
Notenhouten regulateur. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Juweliersklok. Afmeting: 78 cm. In goede staat.
Nieuwe Empirestijl klok 21e eeuw met vrouwelijke Moor(batterij functie) in goede staat 28x18x6cm Cond:G
Antieke Duitse Lenzkirch tafelklok met bronzen versieringen. 1 Million, 41, 204948. Klok heeft halfuur-slag op gong. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Geelgouden oorclips, 585/000. Smalle langwerpige oorclips met 8 briljant geslepen diamanten gezet in 4-pootszettingen, totaal 0.24 SI. ca.2,8 gr. Nieuw
Zilveren tabaksdoos, 833/000, heupmodel op 4 klauwpoten met scharnierend deksel voorzien van graveerwerk met voluten en gravure: Voor vlijt en ijver J.Sisfingh. De onderzijde is voorzien van een ribde...
Zilveren 835/000 miniatuur slager staand bij hakblok met hakbijl in de hand en vlees snijdend. Mr. C.A. Stout - Rotterdam. Afmeting: H 3,3 cm. Gewicht: circa 18 gr. In goede staat.
Zilveren slangcollier, 925/000, met een rechthoekige hanger met zirconia's en een vergulding langs de randen. lengte 42 cm. grootte hanger 20x20mm. In goede staat
Zilveren zakhorloge met zilveren ketting, Zakhorloge met een bewerkte rand, met vergulde elementen op de witte emaille wijzerplaat. Voorzien van een zilveren ketting met niéllo bewerkte schakels. leng...
Kristallen inktstel met zilveren greep in de vorm van een gewei op marmeren basement. Rechthoekig marmeren basement met daarop 2 ronde kristallen inktpotjes met geschulpt slijpsel, voorzien van zilver...
Plat zilveren collier, 925/000, matte schakel met een glimmend detail. breedte 4,3mm. lengte 45 cm. ca 10,6 gram
Bijzondere geelgouden hanger, ovaal medaillon met een hangeroog bevestigd aan voluten. Op het ovale medaillon zit een geelgouden applique bevestigd van uitgewerkte bloemen en bladeren met een vogel en...
Zilveren brillenkoker, 833/000, ovaal model versierd met graveerwerk met gestilleerd bloem en krulpatroon. MT.: Gebr. Reitsma, Heerenveen, jl.:k:1869. 13,5x3,5x1,5cm. wat gedeukt, verder in goede staa...
Drie zilveren ringen, verscillende gehaltes, een herenring met een lapis lazuli, breedte 18 mm, ø 63, een ring met een ovaal geslepen onyx, ø52 en een ring met een ruitvormig geslepen bovenkant pave ...
Twaalf zilveren ijslepels, 833/000, puntbak met getorste steel bekroond met een uitgewerkt blaadje. MT.: Fa. C.P. 't Hart, 's Gravenhage. 17 cm. ca 196 gram. In zeer goede staat