Twee oude Chinees porseleinen Cheng Lung gemerkte vazen met landschappen en goud decor. Afmeting: 22 x 12 cm ø. In goede staat.
Oude Chinese gepolychromeerde spekstenen figuren groep op console. Met vergulding. Afmeting: 21,5 x 24 x 10 cm. In goede staat.
Zeldzaam oud Chinees porseleinen Familie Rose bord met apart bodemmerk, goud ranken beschildering + herders decor. Afmeting: ø 19,1 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose penselenpot met rondom figuren decor. Afmeting: 15,3 x 19,3 cm ø. In goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose vier-delige kannenset. Met florale en vogel decor. Eén deksel gelijmd. Afmeting: 14 x 14 x 15 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse 17e Eeuwse eikenhouten Renaissance kast met drie lades, drie deuren en zes kleinere lades achter de kleine middelste deur. Afmeting: 112 x 140 x 51 cm. In goede originele staat.
17e Eeuwse Duitse ijzeren geldkist met banden en beschildering. Afgescheurde slotverregeling. Antieke sleutel. Afmeting: 37 x 55 x 38 cm. In goede staat.
Interessant groot lot diversen. 29 Werken van Paul Dom. 1885 - 1978. Zeldzaam op kunstmarkt. Onder andere: Aquarellen, etsen, tekeningen, lithografieën etc. Afmeting: Circa 20 - 50 cm. In redelijk/go...
Grote antieke Franse messing Capucine officiersklok met wekker en touwtjesslinger. Circa 1820. Haarlijn wijzerplaat. Wijzers later. Functies niet getest. Afmeting: 24 x 12 x 8 cm. In goede staat.
Groot handgeknoopt Heris tapijt. In de kleuren rood-blauw. Afmeting: 360 x 250 cm. In goede staat.
Collier van grote bloedkoralen met ovale geelgouden streeksluiting, 585/000, versierd met knoppen.2 Rijen met bloedkoralen, ø 8,5-9,5 mm, lengte 35 cm. ca 113 gram.
Collier van grote bloedkoralen met ovale geelgouden sluiting, 585/000. 33 Bloedkoralen door middel van ogen aan elkaar bevestigd. ø 12-14 mm. Brutogewicht ca 98 gram lengte 52 cm
Oude Chinees porseleinen schaal. Familie Rose met bodemmerk. Florale decor, goud decor + tekst. Afmeting: 2,5 x 15 x 12 cm. In goede staat.
Groot zilveren bestek, 835/000, in cassette, model puntfilet, met 8 tafelmessen en dessertmessen met zilveren heft, 8 tafellepels en -vorken, 8 dessertlepels en -vorken, 2 opdienlepels, rijstlepel, aa...
Kapitale 19e eeuwse Japanse Wanli-stijl porseleinen coulissen sierschotel. Floraal. Afmeting: 9 x 55 cm ø. In goede staat.
Oude Chinese blauw geglazuurde vaas met bodemmerk en zilveren rand. Balustervorm. Afmeting: 21 x 12 cm ø. In goede staat.
Kapitale antieke 19e eeuwse eikenhouten Neo-Renaissance, Italiaanse stijl beeldenkast. Credenza met vol plastische houtgestoken figuren, putti's, cherubijnkoppen, vrouwen figuren en druivenranken met ...
Prachtige geelgouden armband, 585/000, gemaakt uit gematteerde ovale schakels voorzien van bakslot met 2 veiligheden. lengte 18 cm. Breedte 24 mm. ca 43 gram. In goede staat
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met zes tekens bodemmerk en rondom figuren decors. Eén minimale chip 1 mm. Afmeting: 7 x 16 cm ø. In goede staat.
Antieke Amsterdamse tafelklok door J. Coster - Amsterdam. Met spillegang uurwerk, dag + datum aanduiding en maanstand. 18e Eeuw. Klokkast 19e eeuw erbij gemaakt. Lichte beschadigingen. Afmeting: 54 x ...
Duits Meissen porseleinen servies met handbeschilderde vogel decors. Knaufzeit 1882 - 1929. Bestaande uit: Negen borden, tafelstuk, negen kop + schotels, grote schaal. Minimale chip mogelijk. Afmeting...
Prachtige Duitse dubbelgebogen notenhouten Barok secretaire met diverse houtsoorten belijmd en intarsia, ook op blad. Circa 1770. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. C...
Oude Chinese Ming-stijl porseleinen vaas met draken decor. Afmeting: 24 x 11,5 cm ø. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met rondom florale decor. Afmeting: 48 x 29 cm ø. In goede staat.