19e Eeuwse Cuba mahonie octagonale theestoof, staande op hoge klauwpoten. Afmeting: 52 x 35 x 35 cm. In goede staat.
Messing plafondlamp met kristallen pegels. 20e Eeuw. Afmeting: 38 x 33 ø cm. In goede staat.
Twee stukken kunststofhars met insectinsluitsels. 7x7x3cm en 8x10x5cm.
Drie oude stukken rood/oranje koraal. 20e Eeuw. Afmeting: 9 - 20 cm. In goede staat.
Grote samovaar met hengsels, messing + koper. 19e Eeuw. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Amsterdamse school-stijl wandlamp. 20e Eeuw. Afmeting: 39 x 21 x 9 cm. In goede staat.
Lot diverse jachtartikelen met gewei. Onder andere: Dekseldoos, bestek, menage, kandelaar, sigarenknipper, flesopener, kurkentrekker. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 30 cm. In goede staat.
Zeldzame oude/antieke vergulde telescoop toneelkijker met roggehuid. Ongemerkt. Circa 1900. Klein deukje. Afmeting: 9,5 x 5 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse gietijzeren haardplaat met diana. Afmeting: 52 x 51 x 3 cm. In goede staat.
Antieke Japanse lakwerk dekselkist met parelmoer rondom ingelegd. Circa 1920. Schanieren missen. Afmeting: 9 x 31 x 18 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse wortelnoten reisschrijfkist met accessoires. Afmeting: 13 x 23 x 30 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse notenhouten el met palissander grip en messing schuifmaat. Afmeting: 116 cm. In goede staat.