Grote oude gietijzeren potkachel met porseleinen grepen en klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: 100 x 70 cm ø. In goede staat.
Twee maal antiek Chinees of Japans koperwerk. Handgehamerd. Eén dekselpot met hengsels, floraal. Eén maal bloempot met katachtige en tekens. Afmeting: 21 - 33 cm. In goede staat.
Kavel met 21 aanstekers waaronder; Imco Streamline, Imco G11, Imco triplex, Maruman, Scorpio Mezzo. Ongetest in diverse condities.
Kavel met ca. 16 (tafel)aanstekers waaronder; Mosda "500" Lighter/Case, Jakob Jensen, Ronson, Fischer, Ibelo, Mylflam, Rowenta, Lumet. Ongetest in diverse condities.
Twee koperen lampen. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal tafellamp met glazen kap en één bureaulamp. Afmeting: 70 - 40 cm. In goede staat.
Twee Tiffany-stijl lampen. Tafel + bureaulamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 - 28 cm. In goede staat.
Antieke messing plafondlamp + bronzen deurklopper. Circa 1900. Afmeting: 25 x 19 cm ø en 23 x 13 x 7 cm. In goede staat.
Oude/antieke kazuifel met goudbrocaat. Iets slijtage. Afmeting: 112 x 64 cm. In redelijke staat.
Antieke weegschaal met schaal en messing gewichtensets. Afmeting: 29 x 52 x 25 cm. In goede staat.
Doos met divers plated, o.a. een fotolijst, diverse schaaltjes en een klembeker, een olie/ azijn en mosterdstel met kristal, een handspiegel en sierkurken.
Drie voor-oorlogse koperen bunsenbranders. Afmeting: 21 - 44 cm. In goede staat
Antiek Engels mahoniehouten bestekkist met bestek voorzien van ivoren/plated heft. Afmeting: 6 x 26 x 37 cm. In goede staat.
Aparte koperen toneelkijker met apart mechanisme. Circa 1930. Afmeting: 9,5 x 12 x 5 cm. In goede staat.
Antiek bronzen inktstel. Remi met aapje en hond. Alleen op de wereld. Circa 1880. Afmeting: 12,5 x 16 x 8 cm. In goede staat.
Lot oud/antiek tin. Onder andere: 19e Eeuwse kraantjeskan, twee kandelaren, theekan, een maat, suikerpot, vaasje. Afmeting: 7 - 44 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke houtgesneden tabakspijp met eikenranken, circa 1900. En een antieke messing jacht kruithoorn met fazant. Eerste helft 19e eeuw. Afmeting: 18 - 20 cm. In goede staat.
Grote Duitse 19e eeuwse houten sieradenkist met spiegels en lades + dekselluik. Folk Art. Afmeting: 21 x 32 x 27 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse kopergeslagen 'Laatste Avondmaal', met schildpad beschilderde koperen lijst. Afmeting: 60 x 48 cm. In goede staat.
Grote antieke 18e - 19e eeuwse koperen aker met hengsels met kopernagels. Oudere reparaties. Afmeting: 34 x 56 cm ø. In redelijke staat.
Vroeg 19e eeuwse Duitse kersenhouten met wortelnoten theekist + dambord intarsia op deksel. Afmeting: 13 x 14 x 10,5 cm. In goede staat.
Zeer leuke decoratieve miniatuur visverkoopwagen. 20e Eeuw. Afmeting: 56 x 52 x 18 cm. In goede staat.
Staande lamp met porselein en brons. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 x 23 x 23 cm. In goede staat.
Oude tafellamp met compositie metalen Griekse vrouw met amphora. 20e Eeuw. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Drie oude Chinese houtgesneden figuren, gelakt. Cederhout ? Afmeting: 22 - 23 cm. In goede staat.