Mooie Tiffany-stijl bokaal-vormige glas-in-lood lamp met bronzen voet en florale decor. 21e Eeuw. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Mooie Tiffany-stijl glas-in-lood tafellamp met metalen voet en florale decor. 21e Eeuw. Afmeting: 79 x 50 cm ø. kap boven op iets gedeukt verder goed.
Groot oud tegeltableau, tegelschouw. 20e Eeuw. Afmeting: 209 x 145 cm. In goede staat.
Twee grote bronzen stalampen met glazen kappen. Midden 20e eeuw. Afmeting: circa 100 x 40 cm ø. In goede staat.
Grote bronzen plated Barok-stijl kandelaar. 20e Eeuw. Afmeting: H 110 cm. In goede staat.
19e Eeuws lederen sigarenkoker met zilveren schild, randen en element van ruiter te paard. Voorzien van graveerwerk. MT: Cornelis Rietveld, Schoonhoven, 1865 - 1912. In redelijk/goede staat.
Tiffany-stijl tafellamp met glas-in-lood en metalen voet. Abstract decor. 21e Eeuw. Afmeting: 70 x 25 cm ø. In goede staat.
Antieke Japanse lakwerk schrijfkist met parelmoer inleg. Lichte beschadigingen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 15 x 42 x 25 cm. In redelijk/goede staat.
Mooie Tiffany-stijl glas-in-lood tafellamp met bronzen voet en fruit en bloesem decor. 21e Eeuw. Afmeting: 62 x 40 cm ø. In goede staat.
Verzameling van veertien stuks oude Duitse Höhner mondharmonica's. Diverse modellen. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 18 cm. In redelijk/goede staat.